ארמונד לנקרי, ממלא מקום יו"ר ההסתדרות במרחב: "צר לי שהנהלת רותם תעשיות בוחרת לזלזל בעובדיה המסורים ולהתייחס אליהם בחוסר כבוד מוחלט.

עובדי רותם תעשיות ממשיכים בעיצומים - עובדי חברת הבת של הקריה למחקר גרעיני (הקמ"ג) פתחו שלשום בשביתה במחאה על המבוי הסתום במו"מ להסדרת תנאי העסקתם בהסכם קיבוצי ארמונד לנקרי, מ"מ יו"ר ההסתדרות במרחב הנגב המרכזי: "לא ניתן לחברה ממשלתית להפלות את העובדים בדרום הארץ" נטלי ביאנקו, יו"ר הוועד: "אני קוראת להנהלת החברה להתעשת, להפגין אחריות ולשבת לשולחן המו"מ עם תום לב וכוונה כנה להגיע להסכמות על מנת שיחד נוכל להמשיך להצעיד את החברה קדימה"

קרא עוד...

בשורה לאלפי עובדים סוציאליים - ממשיכים ביישום תכנית ניסנקורן-כחלון לצמצום תבניות העסקה פוגעניות. צילום: אילן בשור

בשורה לאלפי עובדים סוציאליים - ממשיכים ביישום תכנית ניסנקורן-כחלון לצמצום תבניות העסקה פוגעניות: שר העבודה והרווחה חיים כץ פרסם היום (ג') את כוונתו לחתום על צו הרחבה שמשווה את תנאי העובדים הסוציאליים המועסקים על ידי הגופים שנותנים שירות למשרדי הממשלה, לתנאי העובדים הסוציאליים במשרד הרווחה וברשויות המקומיות. המהלך צפוי לשפר באופן משמעותי את תנאי העסקתם של כ-7,000 עובדים סוציאליים.

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

צעדים ארגוניים בחברת התרופות קמהדע - עובדי מפעל התרופות של קמהדע בקיבוץ בית קמה משבשים את העבודה בפס הייצור על רקע מבוי סתום במו"מ עם ההנהלה בין היתר העובדים מוחים על תנאי שכרם, הגברת קצב הייצור מבלי לתת לכך מענה אנושי וכספי וכוונת החברה שלא לעמוד בחלק מסעיפי ההסכם הקיבוצי אליהם התחייבה בעבר.

קרא עוד...

ו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן: "ההסכם נבנה בזכות מודל של שיתוף בין ההנהלה לבין העובדים ומשמש ככלי לצמצום פערים"

הסכם קיבוצי חדש בחברת התרופות "תרו"- ההסכם כולל בין היתר: תוספות שכר, מענק יובל, משכורת 13, ביטוח שיניים מסובסד, נופש שנתי והשתתפות החברה בעלות גני הילדים וקייטנות הקיץ יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן: "ההסכם נבנה בזכות מודל של שיתוף בין ההנהלה לבין העובדים ומשמש ככלי לצמצום פערים". הסכם קיבוצי חדש נחתם בסוף השבוע האחרון בענקית הפארמה תרו ישראל.

קרא עוד...

יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן: בשורה לעובדים אשר המתינו בסבלנות רבה וכעת ייהנו מהטבות כלכליות משמעותיות המשקפות את עבודתם המאומצת.  צילום: דוברות ההסתדרות

יותר ויותר עובדים בישראל מתכנסים אל תוך הסכמי עבודה שמנהלת עבורם ההסתדרות. הסכם קיבוצי ראשון במפעל SCD שבבעלות אלביט ורפאל - בתום מו"מ ממושך ייהנו לראשונה מאות עובדי המפעל, המייצר מערכות לייזר לתעשייה הביטחונית, מהסדרה ומשיפור של זכויותיהם בין סעיפי ההסכם: מענק חד פעמי בגובה אלפי שקלים, העלאות שכר של עד 5% בכל אחת משנות ההסכם והסדרה של נושא הביטחון התעסוקתי בחברה יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן: "ההסכם הוא יום חג ובשורה לעובדים אשר המתינו בסבלנות רבה וכעת ייהנו מהטבות כלכליות משמעותיות המשקפות את עבודתם המאומצת"

קרא עוד...

מחאה על גרירת רגליים של שנים במו״מ על חידוש ההסכם הקיבוצי. צילום: אילוסטרציה

הסתדרות עובדי המדינה בראשות היו"ר אריאל יעקובי מודיעה כי כ-300 עובדי נתיבי ישראל (לשעבר מעצ) ינקטו החל מהיום (יום ה') בצעדים ארגוניים, וישבשו את העבודה בחברה. בשעה זו מתכנסים עובדי החברה לאסיפת הסברה שלאחריה יסיימו את עבודתם.

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

ההסתדרות במרחב נגב מרכזי בראשות מ"מ יו"ר המרחב ארמונד לנקרי, הנהלת חברת פניציה וועד העובדים במפעל פניציה שבירוחם, חתמו על הסכם שכר חדש במפעל הזכוכית פניציה-ירוחם. פניציה נוסדה בחיפה בשנת 1934 ובשנת 1968 הועתק המפעל לירוחם, וכיום הוא מונה כ-240 עובדים תוך שהוא מהווה את אחד ממקורות הפרנסה העיקריים והגדולים עבור תושבי ירוחם ודימונה. פניציה הינה חלק מקבוצת .I.E.L - Israel Equity Ltd שבבעלות משפחת מנדל מקליבלנד, אוהיו.

קרא עוד...