גם לצמחונים מגיע להנות ממהפיכת הלואו קוסט במזון: רשת הבשר "שמונה" מתרחבת למנות צמחוניות

גם לצמחונים מגיע להנות ממהפיכת הלואו קוסט במזון: רשת מסעדות הבשרים "שמונה" מתרחבת למנות צמחוניות. מסעדות הרשת מציעות מנות בשריות וצמחוניות איכותיות במחיר אחיד של 8 שקל וקינוחים ושתיה ב-4 שקל בלבד

קרא עוד...

מסעדת טוטו

רבים שואלים אותי מהו ההבדל בין מסעדת שף לבין מסעדה יוקרתית? ובכן, יחד עם המהפכה הקולינארית או יותר נכון הבשורה הקולינארית אשר הגיעה לישראל התחילו להיפתח ברחבי הארץ ובמיוחד באזור תל אביב מספר רב של מסעדות אשר מגישות אוכל איכותי ועם תג מחיר לא זול במיוחד, אך כיצד אנחנו מצליחים להבדיל בין מסעדת שף אשר באמת באה להגיש לנו יצירת מופת בצלחת אשר בו זמנית באה לגרות לנו את חוש הטעם ומוחנו לבין מסעדה יוקרתית שרק באה לעשות פה סיבוב על הארנק שלנו.

קרא עוד...

לכבוד יום האשה הבינלאומי, הסועדים ובעיקר הסועדות של "פטרה", המסעדה הגיאורגית הנחשבת, הממוקמת על חוף ימה של אשדוד, נהנים מהטבה מפנקת ומשתלמת: ארוחות הבוקר (ישראלית/שקשוקה) ב-35 ש"ח בלבד. ההטבה תקפה בימים א-ה בין השעות 9.00-17.00 עד ה-31.3.16.

קרא עוד...

במסעדת השף 'הצוק' מעל אתר התיירות ראש הנקרה יחגגו את ליל הסילבסטר (יום חמישי 31.12) עם ארוחה חגיגית וחד פעמית ובה תפריט טעימות מיוחד של מיטב מנות הספיישל במסעדה, שיוגשו מול הנוף היפה ביותר בישראל.

קרא עוד...

כל מי שמגיע לתל אביב ולא משנה אם זה באמצע השבוע בימים בהם מרבית האנשים נמצאים בעבודה או בסופי שבוע כאשר מרבית האנשים נמצאים עם המשפחה שלהם, הרי שהוא מגלה בתי קפה הומי אדם אשר יושבים עם תפריטים מלאים באופציות לארוחות בוקר, הארוחה שנחשבת לחשובה ביותר במהלך היום.

קרא עוד...