צילום: מט"י ירושלים

לראשונה בארץ: עיריית ירושלים יזמה קורס מיוחד שילמד את המסעדנים כיצד לשמור על רמה איכותית ובריאותית במסעדות. בקורס משתתפים 24 מסעדנים מירושלים והוא מתקיים בשיתוף מט"י ירושלים ובשיתוף משרד הבריאות

קרא עוד...

גם לצמחונים מגיע להנות ממהפיכת הלואו קוסט במזון: רשת הבשר "שמונה" מתרחבת למנות צמחוניות

גם לצמחונים מגיע להנות ממהפיכת הלואו קוסט במזון: רשת מסעדות הבשרים "שמונה" מתרחבת למנות צמחוניות. מסעדות הרשת מציעות מנות בשריות וצמחוניות איכותיות במחיר אחיד של 8 שקל וקינוחים ושתיה ב-4 שקל בלבד

קרא עוד...

לכבוד יום האשה הבינלאומי, הסועדים ובעיקר הסועדות של "פטרה", המסעדה הגיאורגית הנחשבת, הממוקמת על חוף ימה של אשדוד, נהנים מהטבה מפנקת ומשתלמת: ארוחות הבוקר (ישראלית/שקשוקה) ב-35 ש"ח בלבד. ההטבה תקפה בימים א-ה בין השעות 9.00-17.00 עד ה-31.3.16.

קרא עוד...

במסעדת השף 'הצוק' מעל אתר התיירות ראש הנקרה יחגגו את ליל הסילבסטר (יום חמישי 31.12) עם ארוחה חגיגית וחד פעמית ובה תפריט טעימות מיוחד של מיטב מנות הספיישל במסעדה, שיוגשו מול הנוף היפה ביותר בישראל.

קרא עוד...

כל מי שמגיע לתל אביב ולא משנה אם זה באמצע השבוע בימים בהם מרבית האנשים נמצאים בעבודה או בסופי שבוע כאשר מרבית האנשים נמצאים עם המשפחה שלהם, הרי שהוא מגלה בתי קפה הומי אדם אשר יושבים עם תפריטים מלאים באופציות לארוחות בוקר, הארוחה שנחשבת לחשובה ביותר במהלך היום.

קרא עוד...