יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן. צילום: אילן בשור

בעוד פחות מ-48 שעות: שביתת ענק של אגד ברחבי הארץ - בהיעדר פריצת דרך משמעותית ביממה הקרובה, ההסתדרות והעובדים נערכים להשבתה גורפת של כל קווי אגד החל מיום ג' הקרוב (21/3) מהשעה 05:00 בבוקר ברקע לצעדים: הסחבת של משרדי התחבורה והאוצר במו"מ  מול הנהלת אגד על הסכם סובסידיה חדש יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן: "משרדי התחבורה והאוצר ניצלו את ההתנהגות האחראית של העובדים והמשיכו לייבש את אגד.

קרא עוד...

יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן. צילום: אילן בשור

ביום ג' הקרוב  (21/3) יפוג האולטימטום שהציב יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן לפתרון המשבר באגד כל קווי החברה ברחבי הארץ יפסיקו את פעילותם הרקע למחלוקת: סחבת שנוקטים שרי התחבורה והאוצר במו"מ מול הנהלת אגד על הסכם סובסידיה חדש תוך יצירת מבוי סתום המונע אפשרות לחתום על הסכם קיבוצי בחברה. יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן: "בשעה שכל ענף ההיסעים בישראל ניצב על פי התהום, המדינה ממשיכה להפקיר את האינטרס הציבורי ולצפצף לא רק על אלפי נהגי אגד אלא על ציבור של מיליון וחצי נוסעים"

קרא עוד...

עמותת "קעליטה" משיקה את HUB התעסוקה לעולי צרפת

Save The Date: ב-27 במרץ מתחילים להציל את העולים מצרפת; עמותת "קעליטה" משיקה את "HUB התעסוקה" שיסייע בתעסוקת עולים שלום רב, מצילים את העולים מצרפת: ביום שני, 27 במרץ 2017, בשעה 17:30 (הרב אג"ן 10 ירושלים) תשיק עמותת "קעליטה" (ארגון הגג של עולי צרפת בישראל) את "HUB התעסוקה" בירושלים, מיזם ייחודי שמטרתו לסייע לעולים דוברי צרפתית שמתקשים למצוא תעסוקה בישראל.

קרא עוד...

יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן. צילום: אילן בשור

מאבק עובדי חנ"י (חברת נמלי ישראל) מעלה הילוך: שביתה כללית בחברה/ ברקע: מבוי סתום במו"מ להסכם קיבוצי חדש וצעדים חד צדדים של ההנהלה הפוגעים בזכויות העובדים יו"ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות, אבי אדרי: "רשות החברות הממשלתיות החליטה למנוע מעובדי חנ"י את מה שמגיע לכל עובדי המגזר הציבורי, רק כדי למנף את כוחה מול העובדים במסגרת המו"מ על ההסכם הקיבוצי. מדובר בהתנהלות לקויה שאין לה מקום ביחסי עבודה קיבוציים"

קרא עוד...

ההסתדרות מתריעה בפני הנהלת סודה סטרים: מו"מ בתום לב - או שנשבש את העבודה במפעל. יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן. צילום: אילן בשור

ההסתדרות מתריעה בפני הנהלת סודה סטרים: מו"מ בתום לב - או שנשבש את העבודה במפעל החברה בימים הקרובים. ברקע: סכסוך עבודה שהוכרז לפני כשבוע במפעל הייצור של החברה הסמוך לרהט, לאור התנהלותה של הנהלת סודהסטרים במהלך המו"מ יו"ר ההסתדרות במרחב הנגב, מאיר בביוף: "אני קורא למנכ"ל סודה סטרים להתעשת ולהורות לאנשיו לשבת איתנו באופן מיידי לחידוש המו"מ".

קרא עוד...

יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן. צילום: אילן בשור

ממשיכים בתכנית ניסנקורן-כחלון לצמצום תופעת עובדי הקבלן - כל עובדי הקבלן במרכז הרפואי לבריאות הנפש לב השרון נקלטים להעסקה ישירה/ יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן, שר האוצר משה כחלון ומנהל המרכז הרפואי לבריאות הנפש לב השרון, ד"ר שמואל הירשמן, יובילו מחר (ב') את טקס העברת העובדים להעסקה ישירה וקליטתם לשירות המדינה.

קרא עוד...

צילום: חנן צוריאל

ההסתדרות הלאומית הכריזה יציגות באוניברסיטת אריאל - "הגיע הזמן שגם אנחנו נהנה מביטחון תעסוקתי והסכם קיבוצי אותו מקבלים יתר עובדי האוניברסיטאות בישראל. אנחנו לא שונים מאף אוניברסיטה" לאחר שלושה ימי החתמות הכריזה ההסתדרות הלאומית על היותה הארגון היציג בקרב עובדי אוניברסיטת אריאל שבשומרון. לפני שעה קלה שיגר איתמר שרוני, ראש מערך הגיוס בהסתדרות הלאומית הודעה ליורם שי, מנכ"ל האוניברסיטה והודיע כי לאור חתימת יותר משליש העובדים , ההסתדרות הלאומית הינה הארגון היציג באוניברסיטה.

קרא עוד...