זה יכול לקרות גם לבן אדם האחראי והקפדן ביותר. זה יכול לקרות בדיוק כשתצטרכו להיכנס לבית שלכם בשעת לילה מאוחרת, או כאשר תצאו מהעבודה אל רכב נעול. זה גם יקרה כאשר הגעתם אחרי אירוע וגילתם שמישהו ניסה לפרוץ לכם לדירה, או אם פשוט איבדתם את המפתח לדירה וכעת אתם יושבים על מדרגה בחדר המדרגות ומרגישים את העצב עולה וגואה.

להינעל מחוץ לבית זה לא דבר כיפי וזה קרה לכל אחד מאיתנו לפחות פעם אחת. כשזה קורה אנחנו מרגישים אבודים, מנסים להתחיל לחפש מפתח ספייר או כזה שאולי השארנו פעם אצל חברים ובעיקר מתחילים להתייאש.

כלים
שירותי מנעולנות
שירותי מנעולנות

 

בנוסף לכך, אם פרצו לנו לבית או שאנו לא יודעים מהי הסיסמא לקודם של הרכב – דבר שידרוש באופן בהול מנעולן רכב בחיפה. במקרים כאלה הגרון נחנק מדמעות, ורחמים עצמיים שוטפים אותנו. אבל זה לא הזמן להתייאש! אלא לפתוח את מנוע החיפוש בנייד שלכם ולאתר שירות מנעולן  קרוב לביתכם.

אבל לפני שמזמינים מנעולן, כדאי לדעת מספר דברים על אנשי מקצוע מסוג זה:

מנעולנים הם אנשי מקצוע שיהיו החברים הטובים ביותר שלכם בזמני חירום. הם בוגרי קורס מנעולנות והתנסו באינספור מצבים של מפתחות תקועים, צילינדר שבור, דלתות נעולות, קודני רכב תקולים, דלתות שנפרצו ושאר מקרים מורטי עצבים.

מנעולנים מקצועיים הם אנשי מקצוע מנוסים וזריזים ביותר, אשר יכולים לספק פתרונות מהירים כשזה נוגע לדלת נעולה, למפתח שבור, קודן ננעל או אפילו לדלת או דירה שעברה פריצה.

מנעולן טוב יכול לפרוץ דלתות נעולות לשכפל מפתחות להחליף צילינדרים או קודנים ולעזור לכם בכל בעיה שקשורה לבטיחות שלכם או להמשך שגרת חייכם.

אבל כיצד בוחרים מנעולן בחיפה? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב:

 • בחרו אדם שהוא גם מנעולן רכב וגם מנעולן שפותח דלתות ושערים, חניות ושאר מחסומים.

 • וודאו כי  איש המקצוע הוא מנעולן אמין שיש לו תעודת יושר ממשטרת ישראל. כיום לצערנו יש מספיק עבריינים שינצלו את המצב שלכם ויוכלו להגיע לאחר מכן אל הבית שלכם ולקחת את כל מה שיש לכם.

 • מנעולן חייב להיות בעל אישורים מהמשטרה תעודות והמלצות אותן הוא יציג באתר האינטרנט שלו לצד פרטים ליצירת קשר.

 • שימו לב כי איש המקצוע יכול להגיע אליכם באופן המהיר ביותר. מנעולן טוב יגיע תוך שעה עד שעתיים ויחלץ אתכם מהפלונטר או הצרה בה אתם נמצאים.
   
 • קראו באתר מהם השירותים של המנעולן ובדקו כי הוא יכול לסייע לכם במקרה שלכם. 

 • איש מקצוע טוב יגיע עם  מעבדה ניידת, יבצע שירותי שכפול מפתחות, ניתוק או שחרור ושחזור קודנים. 

 • מקצוען אמיתי יציע עזרה עם רכב שאינו מגיב לשלט או למפתח, יחליף צילינדרים, יפרוץ דלתות ועוד.

 •  מרבית המנעולנים יביאו עתם את כל מה שצריך כדי לעזור לכם. המטרה לחסוך זמן בחילוץ ולספק לכם פתרונות מהירים. 

 • שימו לב למחיר של כל שירות. בצעו השוואת מחירים בין מספר מנעולנים - גם אם זה ייקח לכם עוד כמה דקות. התקשרו למנעולן אחד או שניים ובדקו מי מציע לכם את השירות המהיר והאיכותי ביותר במחיר נוח.

 •  וודאו שאתם בוחרים מנעולן בחיפה שאינו מנצל את המצב שלכם.

אז אם קרה לכם מקרה שדורש מנעולן בחיפה או מנעולן רכב בחיפה או כל איש מקצוע אחר – זה הזמן לבחור את המומחה הטוב והאמין ביותר.