מארז מעוצב כמעטפת דואר בינלאומי עטורת בולים ותמונות נוסטלגיות – מתנה לחברים בחו"ל לחג המולד ותחילת השנה. המארז המיוחד, שעוצב והוכן על ידי אנשים עם מוגבלויות, מלא בשוקולד, יינות, שמן זית ונשיקות מרנג. מתאים גם כמתנה מקורית לימי הולדת ואירועים משמחים

קרא עוד...

מאות מוצרים מגוונים וייחודיים לחורף: * אביזרי לבוש לחורף: מעילים, כפפות, צעיפים, כובעים, נעלי בית, מחממי אוזניים * מטריות * בקבוקי מים חמים * כרבוליות* מרקיות, קנקנים, ספלי תה מעוצבים * מפזרי חום ועוד...

קרא עוד...

חברת 'נובל קולקשיין' משיקה בקבוק תרמי דמוי פחית-שתייה: לאוהבי פחיות השתייה, מציע המותג נובל קולקשיין המתמחה בכלי בית והגשה, בקבוק תרמי עם פיה ארגונומית מתקפלת בעיצוב המזכיר פחית שתייה.

קרא עוד...

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר מבני מגורים ונכסי מסחר אשר בוחרים לא להסתפק במזגנים או מעדיפים לא להתקין אותם ובמקום זה הם מתקינים מאוורר תקרה סווינג. מאווררים אלו זוכים להצלחה בזכות היכולת שלהם ליצור רוח בחלל בו הם מותקנים באמצעות האוויר שנמצא בו, בלי שיהיה צורך לבזבז חשמל מיותר או להשתמש בחומרים שונים שעלולים לגרום נזק לסביבה.

קרא עוד...

כידוע, יהודים דתיים נוהגים לברך ברכות על כל דבר שעושים (אכילה, שתיה, חתונה,...), ובין ברכות אלו, קיים ביהדות נוסח תפילה מאד חשוב ליוצאים לטיול או לנסיעה ובו מתפללים שהנסיעה תהיה ללא מכשולים וסכנות: תפילת הדרך.

קרא עוד...

ברכונים לאירועים הם מזכרת מיוחדת ומרגשת לאירועים שונים. המזכרת הבלתי נשכחת הזאת היא אמצעי להביע תודה והוקרה על ההשתתפות באירוע ואמצעי להנכיח אותו בתודעה ובזיכרון מעצם היותו מוצר שניתן לראות אותו ולמששו ולשאוב ממנו כוחות.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים