צילום:  ג'קי לוי

ראש העיר ירושלים, ניר ברקת ונציגי משפחת קירש הניחו היום את אבן הפינה לקמפוס ירושלים לאמנויות ע"ש משפחת קירש. קמפוס ירושלים לאמנויות ע"ש משפחת קירש, יאגד את בתי הספר המקצועיים לאמנויות הבמה והקולנוע הפועלים בירושלים שיפעלו במקום ללא תשלום

קרא עוד...

בתערוכה:  סמלים מעצבים זיכרון

 חוגגים את יום העצמאות לשנת 2017 ברובע היהודי בירושליים - לגעת ברגע - סמלים מעצבים זיכרון. החברה לשיקום ופיתוח הרובע היהודי בירושלים חוגגת 50 שנה לאיחוד העיר בתערוכה ייחודית סביב הרגע המיוחד של שחרור הכותל המערבי הכוללת פריטים מיוחדים, סיפורים מרתקים ועוד.

קרא עוד...

הדגל הגדול בעולם ועליו סמל העיר ירושלים

הדגל הגדול בעולם ועליו סמל העיר ירושלים, אריה יהודה, ייחשף לראשונה ביום העצמאות (ג', 2 במאי בשעה 09:00) בפארק עמודי הזית בקיבוץ רמת רחל – האירוע פתוח לציבור הרחב הדגל הגדול בעולם, עליו הוטבע סמל העיר ירושלים – אריה יהודה – יושק וייפרס ביום העצמאות, 2 במאי מהשעה 09:00 למרגלות פסל עמודי הזית מול קיבוץ רמת רחל.

קרא עוד...

עצמאות בירושליים. צילום: אילוסטרציה

במרכז העיר יסגרו מספר רחובות בודדים לטובת עשרות אלפי החוגגים שיגיעו ליהנות ממגוון האירועים וההופעות בבמות הבידור. הרחובות הבאים במרכז העיר יסגרו לתנועת כלי רכב החל מהשעה 20:00 ועד לשעה 04:00 (משוער) לפנות בוקר:

קרא עוד...

צילום: מיקלה בורסטו עוזיאל

במלון אמריקן קולוני ירושלים חוגגים את האביב עם סיור קולינרי בגינה המלכותית של המלון ליקוט עשבי תיבול וארוחת שף עשירה במסעדת הפטיו הפורחת והמפורסמת של המלון 28/04, 12/05, 26/05, 09/06 – 210 ₪ לאדם

קרא עוד...

צילום: דוד וערן גל אור

המרתף 'מדבר' בשפה יהודית, ובשונה מ"יד ושם", הוא אינו מנסה להיות אתר אוניברסלי שמסביר על השואה. זהו מקום פרטי ואינטימי, כמעט קדוש, מתוכו עולה קריאתו של ה' לקין: "קוֹל דְּמֵי אָחִיךָ צֹעֲקִים אֵלַי מִן הָאֲדָמָה". בזמן הביקור עוברים בין חדרים אפלים, על קירותיהם תלויות אינספור מצבות עם שמות של קהילות יהודיות שתושביהן נרצחו.

קרא עוד...

בחירת מנעולן אמין

הבחירה במנעולן היא בחירה מאוד משמעותית וגורלית. אתם בעצם מפקידים בידיו של המנעולן את כל הבית שלכם, היות והוא יפרוץ את הבית ובדרך כלל יחליף גם למנעול חדש. אנחנו לא רוצים לחשוד באף אחד, אך כבר היו דברים מעולם, שהמנעולן השאיר בידיו עותק מהמנעול החדש כדי שיוכל לעשות בו שימוש לרעה, כלומר לבצע פריצה אך לא מהסוג החיובי אותו הוא עושה במסגרת העבודה שלו. נשמע מפחיד, וזה אכן לא נעים בכלל לגלות לאחר הפריצה, על מי בעצם סמכתם כאשר שכרתם את שירותיו של אותו פורץ.

קרא עוד...