בעידן המודרני רוב ההתלבטויות הצרכניות נעשות באינטרנט. תמונת אילוסטרציה

בין אם אתם עוסקים בשיווק, תקשורת מול עיתונות, ניהול מדיה, מיתוג או בכלל בעסק כזה או אחר, תוכן תמיד היה חלק חשוב במערך יחסי הציבור. בעידן הנוכחי, הוא הופך להיות פי כמה וכמה חשוב יותר. יחצ"נים מקצוענים שלא משכילים ולא משכללים את היכולות שלהם ליצור אסטרטגיות תוכן איכותיות, כאלה שניתן למדוד את תוצאותיהן, להסיק מסקנות וליישם אותן, נשארים הרחק מאחור ככל שעתיד יחסי הציבור הדיגיטליים מתפתח. שינויים שהתרחשו ועוד יתרחשו בעתיד דרך מחשבים, סמארטפונים והאינטרנט בכל הקשור לעולם המדיה הדיגיטלית, הפכו, הופכים ויהפכו את התוכן לנגיש בעיני כולם, כל הזמן

קרא עוד...

המכון הישראלי לדמוקרטיה לקראת הדיון מחר בוועדת שרים לענייני חקיקה בענין אסדרת התוכן השיווקי: "הצעת החוק משקפת עמדה מאוזנת שלפיה אין לאסור על תוכן שיווקי; במקום זה יש ליצור משטר של גילוי ואסדרה בכל סוגי אמצעי התקשורת, תוך חידוד הגדרות החוק". מנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר: "אנחנו פועלים היום לאסדרה שתביא לכללים שקופים של גילוי נאות לפני, במהלך ובסיום התכנית, תוך הפרדה בין סוגי התכניות (חדשות, תוכן לילדים ותכנים נוספים)."

קרא עוד...

אם אי פעם עשיתם מסיבת רווקים באשדוד, ועשיתם את החיפוש אחר לופט אשדוד בטח יצא לכם להיתקל ברד לופט שזה ככל הנראה אחד הלופטים המדהימים ביותר בישראל, בבעלות איש העסקים שרון פורר. למקרה שכן נתקלתם בדבר המדהים הזה, הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת על המגמות העתידיות בעולם הנדל"ן.

קרא עוד...

שישי, 15.2.2013 ,אלפי רצים ייקחו חלק במרוץ סאקוני תל אביב ה-2, מרוץ חצי מרתון שיתקיים ביום שישי ה 15.2.2013. המרוץ שזכה להצלחה בשנה שעברה חוזר השנה עם מסלול הכולל ריצה לאורך הירקון והטיילת הצפונית עד לחוף תל ברוך וחזרה לאצטדיון בהדר יוסף.

קרא עוד...

חברת "פרו אקווה ישראל" מבית "פרו אקווה גרמניה" המייצרת את שואב האבק העוצמתי והמשוכלל פרו אקווה, משיקה בימים אלו מטהר אוויר דקורטבי חדש לנקוי האויר ממזהמים. המדובר במטהר אוויר דקורטיבי בטכנולוגיה פשוטה שעובד על עיקרון המחקה את צורת הנקוי של הטבע, כאשר עם הגשמים הראשונים מטהרים את האוויר ומורידים את מפלס הוירוסים באויר בצורה משמעותית.

קרא עוד...

ערן בורוכוב, מנכ"ל מנטור: "כנס Photoshow פונה לכלל חובבי הצילום וגם לקהל המקצועי. מדובר בכנס יחיד מסוגו בישראל המציע סדנאות מעשיות Hands On וסיורים שונים לצילומי חוץ, התנסות, רכישת מיומנויות והעשרת הידע בטכניקות צילום ועיבוד תמונה" מרכז ההדרכה מנטור יקיים כנס מיוחד בנושא צילום ועיבוד תמונה - Photoshow 2012 - שיערך ב-14 בדצמבר בית ציוני אמריקה בתל אביב. כנס Photoshow 2012 ייערך השנה בהמשך לכנס הראשון שנערך בשנה שעברה וזכה להצלחה גדולה.

קרא עוד...