כל הנושא של ניסור בטון עבר מהפך של ממש בשנים האחרונות.

יש לכך שתי סיבות עיקריות.

  • סיבה ראשונה -המבנים של היום נבנים עם בטון ובהרבה מקרים בטון מזוין. הדבר היה נכון גם בעבר. אך בעבר לא היו חדרי ממד ולא היו מבנים רבים כל כך בהם עלה הצורך בביצוע הניסור.

  • סיבה שנייה – הצרכים של היום הינם שונים לגמרי מהצרכים שהיו בעבר. אם בעבר הסתפקו האנשים במה שהיה להם, הרי שהיום רוב האנשים משפצים מיד פעם את הבית. הם מבקשים ליצור שינויים שונים, הם רוצים להרחיב חלונות קיימים, לפרוץ את מסתורי הכביסה ולספח אותם לשטח הבית או אפילו רק להעביר את תשתיות המזגנים בעת ההתקנה שלהם בבית. כל אלו הם צרכים שלא בהכרח היו בעבר וכיום יש בהם צורך יותר מבעבר.

ניסור בטון זה עניין למקצוענים

אז מתי בעצם צריך לשכור שירות של ניסור בטון המציעים ספציפית את השירות הזה?

אז כאן יש לתת את הדעת על כך ולהבין כי כל הנושא הזה של ניסור בטון הוא תחום התמחות ספציפי אשר לא כל מי שעוסק בביצוע עבודות בנייה או שיפוצים הוא אכן מסוגל לבצע את הנסור בבטון בצורה ובגודל הרצויים. כי לצורך הניסור יש להצטייד בכלי הניסור המתאימים, חשוב להתאים את הציוד לגודל החור הנדרש וכך גם יש לתת את הדעת לעובי הקיר, לסוג הבטון וכן הלאה.

אנשי המקצוע העוסקים בתחום הם אלו אשר אמורים לתת את המענה הנדרש והם אלו שצריכים לבצע את הניסור בצורה ובגודל הרצויים.

מסור יהלום שיעשה את העבודה

הניסור בבטון אמור להיעשות באמצעות מסור יהלום. מהו בעצם מסור היהלום? מסור יהלום הוא מסור המשלב שבבי יהלום אשר אלו מסייעים בקידוח מדויק של החור הנדרש. היהלום הוא חומר מאוד חזק וכאשר הוא בא במגע עם הבטון כשהוא משולב כמובן בדסקיות הניסור של המסור, התוצאה היא מדויקת וממוקדת מאוד.

היתרונות של מסור היהלום

יש שורה של יתרונות לניסור הנעשה באמצעות מסור היהלום.

  • דיוק ומיקוד – את היתרון הזה כבר ציינו והרחבנו עליו. הניסור ייעשה בצורה הכי מדויקת וכך גם לא יהיה צורך בתיקונים ובהשלמות לאחר הניסור.
  • ניסור שקט – הניסור נעשה בשקט יחסית לכל ניסור אחר. מדובר ביתרון מהותי במיוחד אם מדובר בבתי מגורים.
  • ניסור נקי – כולנו יודעים עד כמה הניסור מלכלך. הניסור באמצעות מסור היהלום חוסך את פיזור האבק כאשר הכול נעשה בצורה הכי נקיה.

    נכתב באדיבות אפיק ניסור בטון.

אשר בן עוז.	צילום מסך.

בתחילת דצמבר שודר פרק של הסדרה ״חשיפה״ של חיים אתגר, אשר עסק ביזם נדל״ן בולט במיוחד בשנים האחרונות בשם אשר בן עוז. הכתבה הראתה את חיי הפאר של בן עוז, המתגורר בפנטהאוז יוקרתי במיוחד במגדל שער העיר ברמת גן, ואף מחזיק בין היתר גם בדירה יוקרתית שנמצאת מטרים ספורים מן הכותל המערבי.

קרא עוד...

כתבות שיווקיות

מילים. אנחנו משתמשים בהן פעמים רבות כל כך במהלך היום, בין אם כדי לבצע פעולה פשוטה כמו לבקש להעביר את המלח לקצה השני של השולחן, ובין אם כדי להביע הערכה או אהבה. למילים כוח רב. הן יכולות לפגוע, לעודד ולעזור, ובשנים האחרונות מסתבר שיש להן עוצמה רבה בעולם הקידום הדיגיטלי. כי בסופו של דבר, כל בעל עסק צריך להתמודד עם קידום העסק והתחרותיות הגדולה בתחום שלו. אחת הדרכים הטובות יותר לעשות זאת היא באמצעות פרסום כתבות שיווקיות באתרים מובילים.

קרא עוד...

"התמדה, עבודה קשה, ואמון בעצמך אלו דברים שיגרמו לך לעשות ולהצליח בדברים שלעולם לא האמנת שתצליח בהם" חי לפי המילים האלה, יאיר דבוש בנה ערוץ יוטיוב מצליח בשם 'YairDD' בו הוא מעלה סרטונים שלו משחק משחקי מחשב וטלפון ועונה על חידונים ומבחנים מעניינים ומאתגרים. זה לא היה מסע קל, כיוון שלקח לו שנים להגיע למקום שבו הוא נמצא היום. הוא התחיל את הדרך שלו ביוטיוב עם סרטוני קלאש רויאל בשנת 2016, משחק אשר היה פופולרי מאוד בישראל.

קרא עוד...

קעקועים היום הם מנת חלקם של חלק משמעותי מהאוכלוסייה ומדובר במנהג נפוץ, מוכר ומקובל הרבה יותר ממה שהיה רק לפני עשור או שניים. טרנדים, מגמות תרבותיות ושינויים חברתיים שונים הביאו לכך שלא נדיר לראות קעקועים גם אצל אנשים מבוגרים יותר, נשים וגברים כאחד, כמו גם בקרב קבוצות שונות ומגוונות באוכלוסייה, כאלו שבעבר לא היינו מצפים לראותם הולכים להתקעקע.

קרא עוד...

המחשב הפך כבר לפני לא מעט שנים למכשיר מרכזי בלעדיו רובנו איננו יכולים להתנהל באופן יומיומי, הן מבחינת העבודה והן מבחינת תקשורת עם אנשים, ביצוע סידורים שונים ואינספור סוגי פעילויות נוספים. בין אם מדובר במחשב הנייח הביתי, במחשב הנייד האישי שלנו, בטאבלט או בסמארטפון – החיים של רובנו המכריע מלאים במחשבים מסוגים שונים המשמשים אותנו באופן רציף ויומיומי, ורובנו זקוקים למכשירים אלו פועלים באופן תקני וחלק יחסית. כאשר המחשב מתחיל לקרטע, לעבוד לאט, להיתקע ולעשות בעיות מסוגים שונים, זה מקשה מאוד על ההתנהלות היומיומית שלנו ויכול ממש לפגוע בעבודה או בלימודים של רבים ורבות מאיתנו. מהם הפתרונות העיקריים שכדאי להכיר במידה וגם המחשב שלנו מתחיל לקרטע ולעשות בעיות?

קרא עוד...