כל הנושא של ניסור בטון עבר מהפך של ממש בשנים האחרונות.

יש לכך שתי סיבות עיקריות.

  • סיבה ראשונה -המבנים של היום נבנים עם בטון ובהרבה מקרים בטון מזוין. הדבר היה נכון גם בעבר. אך בעבר לא היו חדרי ממד ולא היו מבנים רבים כל כך בהם עלה הצורך בביצוע הניסור.

  • סיבה שנייה – הצרכים של היום הינם שונים לגמרי מהצרכים שהיו בעבר. אם בעבר הסתפקו האנשים במה שהיה להם, הרי שהיום רוב האנשים משפצים מיד פעם את הבית. הם מבקשים ליצור שינויים שונים, הם רוצים להרחיב חלונות קיימים, לפרוץ את מסתורי הכביסה ולספח אותם לשטח הבית או אפילו רק להעביר את תשתיות המזגנים בעת ההתקנה שלהם בבית. כל אלו הם צרכים שלא בהכרח היו בעבר וכיום יש בהם צורך יותר מבעבר.

ניסור בטון זה עניין למקצוענים

אז מתי בעצם צריך לשכור שירות של ניסור בטון המציעים ספציפית את השירות הזה?

אז כאן יש לתת את הדעת על כך ולהבין כי כל הנושא הזה של ניסור בטון הוא תחום התמחות ספציפי אשר לא כל מי שעוסק בביצוע עבודות בנייה או שיפוצים הוא אכן מסוגל לבצע את הנסור בבטון בצורה ובגודל הרצויים. כי לצורך הניסור יש להצטייד בכלי הניסור המתאימים, חשוב להתאים את הציוד לגודל החור הנדרש וכך גם יש לתת את הדעת לעובי הקיר, לסוג הבטון וכן הלאה.

אנשי המקצוע העוסקים בתחום הם אלו אשר אמורים לתת את המענה הנדרש והם אלו שצריכים לבצע את הניסור בצורה ובגודל הרצויים.

מסור יהלום שיעשה את העבודה

הניסור בבטון אמור להיעשות באמצעות מסור יהלום. מהו בעצם מסור היהלום? מסור יהלום הוא מסור המשלב שבבי יהלום אשר אלו מסייעים בקידוח מדויק של החור הנדרש. היהלום הוא חומר מאוד חזק וכאשר הוא בא במגע עם הבטון כשהוא משולב כמובן בדסקיות הניסור של המסור, התוצאה היא מדויקת וממוקדת מאוד.

היתרונות של מסור היהלום

יש שורה של יתרונות לניסור הנעשה באמצעות מסור היהלום.

  • דיוק ומיקוד – את היתרון הזה כבר ציינו והרחבנו עליו. הניסור ייעשה בצורה הכי מדויקת וכך גם לא יהיה צורך בתיקונים ובהשלמות לאחר הניסור.
  • ניסור שקט – הניסור נעשה בשקט יחסית לכל ניסור אחר. מדובר ביתרון מהותי במיוחד אם מדובר בבתי מגורים.
  • ניסור נקי – כולנו יודעים עד כמה הניסור מלכלך. הניסור באמצעות מסור היהלום חוסך את פיזור האבק כאשר הכול נעשה בצורה הכי נקיה.

    נכתב באדיבות אפיק ניסור בטון.
כלים