המרכז הישראלי לריהוט. יש פה הכל!

רגע לפני שאתם מחליטים לחדש את מערכת הישיבה לכבוד חג הפסח, כדאי תדעו כי ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון כשמתאימים את הספה המושלמת עבור החלל הייחודי שלכם. אדריכלית הפנים, רחלי טרוינה, סיירה במרכז הישראלי לריהוט באשדוד (רחוב הבושם 7) והיא מעניקה לכם חמישה טיפים לחיפוש אחר הספה המושלמת.

קרא עוד...

צילום: רשת ארונות Kloss

בקרוב נעלה למדפים הגבוהים את כל הסוודרים והמעילים ונחזור שוב למלתחה הקיצית. כיצד נוכל לשלוט בארון באופן אבסולוטי, למצוא כל פריט במהירות ולהתאים אותו במדויק, בדיוק כפי שסטייליסט מקצועי מרכיב אאוטפיט מושלם? הדרכים להפיכת המלתחה לאטרקטיבית יותר והלוק לאופנתי ומדויק גם מבלי לצאת למסע שופינג.

קרא עוד...

אתם עומדים לבנות בית חדש או לשפץ בית ישן? אנחנו רוצים לתת לכם רעיון למוטיב שיכול לשפר בצורה ניכרת את העיצוב של הבית, בריקים. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים משתמשים במוטיב זה, והופכים את השימוש בו לפופולארי מאוד. בריקים מחליפים חיפויי קיר שונים ומגוונים אשר הכרנו במהלך השנים, וכפי שנוכל לראות ניתן לעשות בהם שימושים נרחבים ועל כן הם מאוד פופולאריים היום.

קרא עוד...

השיש הינו חומר המצוי בשימוש רב באנושות. כולנו רגילים לשיש ולנוכחותו במטבחים. אנחנו משתמשים בשיש כמשטח לבישול, משתמשים בשיש כחיפוי לרצפה, ובסוגי שיש מסוימים ליצירת מוצרי נוי קרמיקה ופסלי שיש. אולם האם אנחנו בכלל יודעים מהו השיש? עד כמה השיש הינו חומר אציל מיוחד ויוצא דופן שניתן לנו על ידי הטבע?

קרא עוד...

כשמתחילים שיפוץ בבית, תמיד יודעים איך זה מתחיל, אבל לא יודעים איך מסיימים, תמיד יש עוד תוספות, תמיד אנחנו אומרים לעצמנו "אנחנו כבר בתוך זה, אז למה שלא נחליף גם את הקרמיקה?". ככה זה בשיפוצים בבית. אבל, התענוג הגדול הוא בסיום השיפוץ. אז מתחיל האושר כשרואים את השינויים והעיצובים החדשים. אבל לפני הכל ולפני שמסדרים את כל הבלגאן צריך כמובן קודם לנקות, רק אחרי הניקיון רואים את כל ההשקעה וזה הפרק הכי קשה לאחר השיפוץ.

קרא עוד...