פרשנות מודרנית ונגישה לסכום המלכותי

סכו"ם הוא אחד מאותם פריטים פונקציונליים שלא נוטים לקבל תשומת לב יתרה אך לא עוד! נראה שאחרי שנים של הזנחה, זוכה הסכו"ם לעדנה מחודשת, כאשר עולם העיצוב משיק קולקציות ייעודית ואלגנטיות, המגיעות בשלל גוונים, צורות וגימורים. החל מפרשנות מודרנית לגרסה הקלאסית, דרך צבעוניות עם עיטורים, מעוגלים עם כתרים מוזהבים או כאלו מפוספסים במראה הזברה. סדרות חדשות של סכו"ם ישדרגו את השולחן ויהפכו כל ארוחה לחגיגה לעיניים.

קרא עוד...

הישראלים נחשבים למאבדי סכו''ם כרוניים. צילום: bugatti studio

יצא לכם בעבר לארח לארוחה קלה ולגלות שמתוך סט הסכו''ם הענק נותרו רק ארבע מזלגות, שבעה סכינים ושתים עשרה כפות שרובן הפכו מהפך- ממבריקות למאט בעל כורחן? אתם לא לבד, מתברר שהישראלים נחשבים למאבדי סכו''ם כרוניים כאשר לפי ההערכות אנחנו המובילים בהישג המפוקפק- לאבד כלים, עם אבדות של כארבע מיליון כפיות שנזרקות לאשפה בשנה. אם כבר הצלחנו לשמור עליהן במגירה, הן נראות שונות בתכלית מהיום בו הוצאנו אותם מאריזת הקטיפה. אז איך נחזיר להם את הברק שאבד ונשמור עליהם לטווח ארוך?

קרא עוד...

ניקוי כתמים משטיחים ורהיטים - חומרי הניקוי של הטבע

רגע לפני הניקיונות שמבשרים את בוא האביב ואת חג הפסח שנמצא באופק, כדאי לדעת שאת רוב הכתמים על הספה, הווילונות והשטיח שלכם ניתן להסיר בקלות. הטיפים של רוני עיני מחברת "אחים עיני" - החברה המובילה בישראל בתחום ניקוי, תיקון ושחזור שטיחים - יעשו לכם סדר בבלאגן ואור בעיניים וגם בבית. הידעתם? קמח תירס, שיבולת שועל חומץ לבן וחלב הם רק חלק מהחומרים הטבעיים שניתן להשתמש בהם בכדי להסיר כתמים מריפוד, אם רק תדעו להשתמש בהם נכון. למקומות, היכון, שפשוף נעים!

קרא עוד...

שחר חן, זמר חופות

אתם יכולים לחשוב על משהו מרגש יותר מאשר ההחלטה להתחתן? חתונה תמיד מביאה איתה התרגשות גדולה ואת הרצון לשתף את כל החברים ובני המשפחה בעובדה שמצאנו אהבה. נשמע לכם מוכר וגם אתם עמלים היום על הפקת האירוע הכי חשוב בחיים שלכם? אם כך, יש רגע אחד מיוחד שאתם צריכים להקדיש לו יותר תשומת לב, וזה כמובן רגע החופה

קרא עוד...

המרכז הישראלי לריהוט. יש פה הכל!

רגע לפני שאתם מחליטים לחדש את מערכת הישיבה לכבוד חג הפסח, כדאי תדעו כי ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון כשמתאימים את הספה המושלמת עבור החלל הייחודי שלכם. אדריכלית הפנים, רחלי טרוינה, סיירה במרכז הישראלי לריהוט באשדוד (רחוב הבושם 7) והיא מעניקה לכם חמישה טיפים לחיפוש אחר הספה המושלמת.

קרא עוד...