4 סוגי ניקיונות שחובה לעשות במעברי דירה

לפני שאנחנו עוברים דירה, בין אם מדובר במעבר אל דירה חדשה, דירה משופצת או דירה ישנה, עלינו להזמין שירותי ניקיון על מנת שנוכל להיכנס אל דירה נקייה. רק לאחר מכן, כשהדירה נקייה לגמרי, אנחנו יכולים לבצע את המעבר באופן סדיר, להעביר את כל הציוד והחפצים שלנו ולסדר אותם בחדרים השונים.

קרא עוד...

כשאנחנו מסיימים לבנות מבנה חדש, ובפרט כשמדובר בבית מגורים או מסיימים שיפוץ גדול, אנחנו לא מיד נכנסים אל המבנה. לפני שאנחנו עושים זאת, אנו מזמינים חברה שמתמחה בניקיון מבנים לפני כניסה על מנת שתבריק את המקום, תסיר את כל הלכלוך ותנקה את כל האבק. כך נוכל להיכנס אל מבנה נקי ומצוחצח.

קרא עוד...

פרגולה

חשבתם עד עכשיו ש"להיות או להיות" זו השאלה החשובה? ובכן, תחשוב שוב. כי כרגע השאלה הכי חשובה עבורי היא באיזו פרגולה לבחור; האם כדאי לבחור בפרגולות אלומיניום או שמא עליי להעדיף דווקא פרגולות עשויות עץ?

קרא עוד...

בגדים תלויים

אני משתמשת בשקיות ואקום כבר למעלה מעשור, ונכון להיום אני לא מצליחה לדמיין את חיי בלעדיהן. אני מנסה חזק חזק להיזכר איך נראו חיי לפני שגיליתי אותן ובקושי מצליחה, ואם אני מצליחה אני לא אוהבת את מה שאני רואה בדמיוני. זה כנראה קצת כמו המחשב, מרגע שהגיע אלינו המחשב אנחנו פשוט לא מצליחים לדמיין את חיינו בלעדיו.

קרא עוד...