לוח גיר

טוב, אז אין ולו אחד מאתנו שאיננו זוכר לטובה (או שלא... ) את לוח הגיר בבית הספר. המורה לימדה את החומר הנלמד גם באמצעות כתיבתו על לוח גיר, אבל זה הרי גם היה הרגע שציפינו לו, שהיא תסתובב עם הגב לכיתה. אולם, לוח גיר איננו משמש רק לצרכי לימודים בבתי ספר, יש לו עוד מטרות.

קרא עוד...

איטום גגות

אתם מתכוונים לבנות את בית חלומותיכם בבנייה עצמית או שמתכננים לרכוש בית יד שנייה ולשפצו? אתם רוצים להתאים את הבית לטעמכם ורוצים שיהיה יפה, נעים, נוח ובטוח למגורים. אם אינכם ארכיטקטים, מעצבי פנים, או קבלנים העוסקים בבניה, בשיפוץ ובאיטום בתים ודאי תרצו להיעזר בבעלי מקצוע מהתחום.

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

לקראת ניקיונות הפסח: משרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור הצרכנים: השתמשו רק בחומרים העומדים בתקן, שמרו על כללי השימוש בהם החומרים מהישג ידם של ילדים. יעקב וכטל, הממונה על התקינה במשרד הכלכלה, קורא לציבור הצרכנים להקפיד על כללי הבטיחות ולנהוג במשנה הזהירות לרגל השימוש המוגבר בחומרי ניקוי, צבעים ולכות בניקיונות ובשיפוצים לקראת חג הפסח.

קרא עוד...

גינה בקומה העשירית

לקראת האביב – איך מקימים גינה בקומה העשירית? חלמתם על גינה וקיבלתם מרפסת קטנטנה? אל דאגה, גם אתם יכולים ליצור לכם גינה ירוקה ומטופחת בקומה העשירית. איך עושים את זה? כמה זה עולה? הכל בכתבה שלפניכם מאת: משה סוכר

קרא עוד...

האדריכל ד"ר אלי מזרחי מבעלי arcdb. צילום: עודד סמדר

חג הפסח הוא הזדמנות נהדרת לערוך שיפוצים בבית החל מתיקוני צבע ועד עיצוב הבית מחדש. האדריכל ד"ר אלי מזרחי מבעלי arcdb מסביר כיצד לבחור את מעצב הפנים האולטימטיבי. על פי נתוני arcdb - פלטפורמה טכנולוגית עסקית ומקצועית המיועדת לאדריכלים ומעצבים, אלפי משקי בית בישראל יערכו לקראת חג הפסח שיפוץ כזה או אחר, חג הפסח הוא אכן ללא ספק "חג השיפוצים" חלק יבצעו עבודות צבע ודקורציה, שיפוצים קוסמטיים, הקמת קיר גבס, שפכטל ותיקוני סדקים וחלק יבצעו בביתם תיקוני צבע ועד שיפוץ כללי בכל הבית.

קרא עוד...

על מנת לארגן אירוע או מסיבה כמו שצריך חשוב לשים דגש על החלק של ה DJ וכמובן של התאורן. כיום, הציוד האיכותי באירוע הוא שנותן את הטון, ולכן חשוב לדעת מהו הציוד הבסיסי ההכרחי שחייב להיות לתאורן ולתקליטן על מנת שהמסיבה תהיה אגדית. אז איזה ציוד כדאי שיהיה לתקליטן ולתאורן?

קרא עוד...