פינת אוכל שעושה חשק לסדר פסח

אחת מפינות הבית הנחשבות ביותר ומהוות לרוב את מרכז ההתנהלות בבית הן פינות האוכל. הדבר נכון עוד יותר בבואנו לארח אורחים בסעודת חג הפסח או בכל אירוע משמח אחר. על כן, בחירת פינת אוכל צריכה השקעה בחשיבה תוך שכלול כל הפרמטרים החשובים לכם. בחירת פינת אוכל יפה ויוקרתית המעוצבת בצורה מושלמת ומשרה הרמוניה בעיצוב הבית כולו, היא שתגרום לכם לסיפוק מעצם הבחירה ומעצם השימוש בה.

קרא עוד...

דלתות קו 0 חידוש מרענן בדלתות פנים

אחד המאפיינים החשובים בעיצוב הבית כיום הוא נושא עיצוב הדלתות הפנימיות המהוות חלק בלתי נפרד מהקו השולט בעיצוב הבית כולו. אחד הטרנדים העכשוויים בתחום הוא החלפת הדלתות פנים בבית לדלתות קו 0 ייחודיות ומעוצבות המעניקות לבית קו עיצוב מודרני וחדיש במיוחד.

קרא עוד...

מפנים מקום על השיש - מערכות קירור וחימום מים מתחת לכיור

המודעות בעולם המודרני ובישראל, לנושא שימוש במערכות מים חמים וקרים באיכות גבוהה ושמירה על הערכים התזונתיים, הביאה לפיתוח מתקני מים חמים וקרים מסוגים שונים. המתקנים השונים מבטיחים למשתמש אספקת מים תקינה באיכויות גבוהות ובכל טמפרטורה. בנוסף למתקנים אלו הוכנסו גם אביזרים המסייעים לסינון וטיהור המים באמצעות שיטות מגוונות המעניקות לנו מים באיכות גבוהה.

קרא עוד...

איטום בסנפלינג

כשאנו צריכים לשפץ את הבית הפרטי שלנו זו לא אמורה להיות משימה מסובכת מידי ומלבד פינוי הפסולת לאתרים מורשים לפי החוק, וכמובן יצירת סביבת עבודה רועשת רק בשעות המותרות, אין משהו ייחודי שאנו צריכים לדאוג לו. בשיפוץ בית משותף המצב קצת שונה. בשיפוץ בית משותף אתה לרב מוצא את עצמך במצבים רבים בהם אתה אמור להתחשב בשכנים שלך מצדדיך, מעליך וגם מתחתיך במידה ואתה משפץ רק את ביתך. במצב בו משפצים את כל הבניין, יש צורך בהסכמה ושיתוף פעולה מצד כל דיירי הבניין. הסכמה שתעשה לאורך כל התהליך מקבלת החלטות ועד ביצוען.

קרא עוד...

חיפוי עץ לקירות פנים

חיפוי עץ לקירות פנים היו נפוצים עוד בשנות השבעים ובימים אלו האופנה הזו חוזרת אך הפעם היא משודרגת בכמה וכמה רמות. ניתן להבחין כי בבתים רבים בוחרים לבצע חיפוי עץ בחדרים פנימיים כמו חדרי אירוח וסלון. חיפוי עץ משמש כאלמנט עיצובי לכל דבר ומוסיף רבות למראה החלל. ישנו מגוון רחב של חיפוי עץ כאשר חלקם בעלי מראה ייחודי אשר קל ונוח להתאים לשאר הריהוט ועיצוב של החדר.

קרא עוד...

אמיר פרגולות

חברות רבות בשוק מציעות מוצרי אלומיניום לבית ולגינה, המתיימרות להיות הטובות ביותר בתחומן. נכון, האלומיניום הוא אחת המתכות הקלות והשימושיות ביותר, שלצד איכות גבוהה, נמכרת גם במחיר זול יחסית. פרגולת אלומיניום, שערי אלומיניום ומוצרים נוספים העשויים מהמתכת הנהדרת הם מבוקשים במיוחד בימינו. אך שימו לב! בבואכם לרכוש את הפרגולה, השער או הגדר החדשים שלכם – יש לשאוף לוודא קודם כל שהחברה בה בחרתם, תעניק לכם את השירות המקצועי ביותר, ואת המוצר הטוב ביותר.

קרא עוד...