צילום: רשות מקרקעי ישראל

טובא זנגריה: מפקחי רשות מקרקעי ישראל עצרו עבודות והשלכת פסולת בלתי חוקיות על אדמות המדינה. הפולשים נאלצו לנקות בעצמם את הקרקע מפקחי רשות מקרקעי ישראל, הסיירת הירוקה והגנת הסביבה, בליווי שוטרי מג"ב, עצרו עבודות להכשרת קרקע לבניה שהתנהלו באופן בלתי חוקי על אדמות בבעלות המדינה בשטח של כ-500 מ"ר בכפר טובא זנגריה שבצפון.

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

רשות המסים ערכה מבצע ביקורת בנתניה ובסביבה: "ברח לי", טען בעל חנות לחומרי בניין שלא דיווח על הכנסות של כ- 60,000 ₪ "הקבלן חייב לי כסף ועדיין לא התחשבנתי איתו, זה ברח לי", כך הסביר בעל חנות לחומרי בניין מטייבה את העובדה שלא רשם הכנסות בסך של כ- 60,000 ₪, שנתקבלו ב- 18 צ'קים, וכן את קניית הביקורת הסמויה, שנערכה במסגרת מבצע ביקורת בנתניה ובסביבה.

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

בית הדין לעבודה הרשיע חברה ומנהל בחברה שביצעו עבירות בתחום הבטיחות בעבודה באתר בנייה ולאחר שהוצא צו בטיחות על ידי מינהל הבטיחות והבריאות הפרו את הצו. שופט בית הדין האזורי לעבודה בחיפה, כב' השופט אסף הראל, הרשיע את חברת עדן לבונה – בנין השקעות ויזום (2000) ומנהלה מר יעקב פדלון וגזר על החברה קנס פלילי בסך 265,100 ₪ והתחייבות להימנע מביצוע עבירות על הוראות הפקודה ותקנותיה בסך של 70,000 ₪ למשך 3 שנים.

קרא עוד...

עוה"ד מיכל נבון

חברה משפחתית מרמת גן שעסקה בשיווק קופונים בעיקר למוצרי קוסמטיקה וטיפולים – הסתבכה עם השוק האפור – לאחר שמסרה לספקיה צ'קים ללא כיסוי. בעלי החברה מסרו לאחד מהספקים שלהם צ'קים על סך 240 אלף שקלים – אשר נמסרו לניכיון בחברה לשירותי מטבע. אך אז התברר כי לצ'קים הללו אין כל כיסוי – והמשפחה זומנה לפגישה משותפת עם הספק וחברת ניכיון הצ'קים.

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

התנועה לאיכות השלטון פנתה היום (ד') לפרקליט המדינה בקריאה להימנע מחתימת הסדר טיעון עם חה"כ באסל גטאס. לעמדת התנועה, עריכת הסדר הטיעון מנוגדת לאינטרס הציבורי, המחייב כי במקרים בהם מעורב איש ציבור ימוצה עמו הדין בבית המשפט.

קרא עוד...

אחיות בקהילה - עושות עבודת קודש. צילום: אילוסטרציה

ח"כ אלאלוף בדיון הדחוף שכונס בשל שריפתה למוות של טובה קררו ז"ל: "חייבים לחנך את הציבור לנהוג אחרת". שר הבריאות: "חייבים לשנות את האכיפה" • מנכ"ל שירותי בריאת כללית: "אנחנו סובלים מדמנציה חברתית – מזדעזעים היום ושוכחים מחר". ועדת הבריאות של הכנסת, בראשות ח"כ אלי אלאלוף (כולנו), קיימה הבוקר (ד') דיון דחוף על האלימות במערכת הבריאות, בשל האירוע הקשה בקופת חולים כללית בחולון אתמול, בו נשרפה למוות האחות טובה קררו ז"ל.

קרא עוד...

הברחת טבק לנרגילה

שני אחים חשודים כי ניסו להבריח מאות קילו של טבק לנרגילה, אחד האחים נתפס במעבר אלנבי בדרכו לירדן לפני כשנה וחצי ניסה, על פי החשד, יבואן פלסטיני להבריח מאות קילוגרמים של טומבק (טבק לנרגילה) שהמס בגינם עומד על מאות אלפי שקלים דרך נמל אשדוד.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים