יוזמת שר העבודה והרווחה - חיים כץ

לראשונה בישראל: יריד חשיפה לחינוך המקצועי של משרד העבודה בלונה-פארק ת"א - משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, המפקח על בתי הספר המקצועיים בישראל יקיים את האירוע ב-30.3 • גולת הכותרת: הופעה של הצמד סטטיק ובן אל תבורי • היריד מיועד לתלמידי כיתות ח' ו-ט' ולהוריהם - הכניסה חינם

קרא עוד...

קרדיט תמונה: תמיר ברגיג

פרישתו של נשיא המכללה מגיעה לאחר שנים ארוכות בהן כיהן כנשיא המכללה מאז יום היווסדה בשנת 1995. בשנת 2014 סוכם עם המל"ג כי יכהן כנשיא לעוד שנתיים אקדמיות נוספות (תשע"ו, תשע"ז) ולקראת סיומן תוקם ועדת איתור שתמליץ לחבר הנאמנים על נשיא חדש למכללה האקדמית נתניה.

קרא עוד...

נפתלי בנט שר החינוך. צילום: עדי כהן צדק

עושים סוף לאפליה יו"ר תנועת ש"ס שר הפנים הפריפריה והגליל הרב אריה דרעי :" פעילותו של ח"כ יעקב מרגי בנושא היא בגיבוי מלא של הנהגת התנועה" שר החינוך נפתלי בנט:" השינוי בשיח במשרד החינוך מורגש".

קרא עוד...

תואר ראשון בחינוך

תואר ראשון הפך בשנים האחרונות לאמצעי הסינון המרכזי עבור מעסיקים בשוק העבודה. כמו כן, הלימודים באקדמיה הם הזדמנות להעשיר את הידע האישי ולהתפתח מבחינה מקצועית. לא מאמינים? הגיע הזמן שתכירו את הנתונים

קרא עוד...

יהודה משי זהב יו"ר זק"א וחתן פרס ישראל

חתן פרסם ישראל, יהודה משי זהב, יו"ר זק"א: "ראשי התיבות של זק"א הם "זה קירוב אחים" על רקע המחלוקות בין ארגוני ההצלה השתתף הבוקר יו"ר זק"א, יהודה משי זהב בכנס "שונים ביחד" של ברנקו וויס.

קרא עוד...

חה"כ יפעת שאשא-ביטון

בני נוער בכנסת: להגביל את עלויות נשפי סיום הלימודים - במהלך דיון הוועדה לזכויות הילד בהוצאות המופרזות סביב מסיבות סיום לימודי התיכון, קראו בני הנוער להגביל את העלות ל-200 ₪. יו"ר הוועדה, ח"כ יפעת שאשא ביטון למערכת החינוך "להגדיר סטנדרטים כבר מהמסיבות שמתקיימות בגן כולל אבא ואמא של שבת ועד לנשפים שבכיתה י"ב"

קרא עוד...

צילום: עודד קרני

כבכל שנה, משרד החינוך בשת"פ עם פקע"ר והרשויות המקומיות קיימו תרגיל התגוננות ארצי של כלל מערכת החינוך. השנה התרגיל התמקד בתרחיש של רעידת אדמה. התרגיל התקיים בין השעות 10:00 – 12:00 והקיף את כלל גני הילדים ובתי הספר (כיתות א'-יב') ברחבי הארץ.

קרא עוד...