ד''ר עמוס לויאב צילום- עומרי מירון

רשת מרפאות כללית אסתטיקה בצפון: קריון, גרנד קניון חיפה, עפולה, חדרה ונתניה, מציעות טיפולי עיצוב ומילוי שפתיים להענקת מראה צעיר ואסתטי יותר. הטיפול הינו באמצעות הזרקת חומר מילוי מסוג חומצה היאלורונית. הטיפול כמובן מתאים לגברים ונשים כאחד, שנולדו עם שפתיים דקות והם מעוניינים לעבות אותן. טיפולי עיצוב ומילוי שפתיים לא מומלצים לפני גיל 18. חומצה היאלורונית מאושרת לשימוש ע"י משרד הבריאות בישראל, האיחוד האירופי ומשרד הבריאות האמריקני המחמיר ביותר למתן היתרים לשימוש מוצרים בבני אדם.

קרא עוד...

מנהלת ביה''ח מזור בעכו, פרופ' אילנה קרמר. צילום- אלבום פרטי

סטודנטים לפסיכולוגיה וחינוך מיוחד ממכללת תל חי, השתתפו השבוע ביום עיון חוויתי בביה"ח "מזור" (לשעבר מזרע) בעכו, שמעו הרצאות של מטפלים ומטופלים בביה"ח וקיבלו נקודת מבט נוספת על תפקודו היומיומי של ביה"ח. מנהלת ביה"ח  פרופ' אילנה קרמר, אמרה, "בית החולים שמח ומעודד מפגשים כאלו בין סטודנטים לביה"ח, זה  היה מפגש מעשיר ומלמד ובעצם מסביר קצת יותר כיצד מרכז רפואי לבריאות נפש פועל"

קרא עוד...

קבלת הפרס בכנס הלוגיסטיקה השנתי בתמונה נעמי אסולין אינג' דניאל ביבאס - מנהל מחלקת אחזקה מר חזי סולומונוב גב' שולמית יאיר צילום נעם וימן

הכנס השנתי, ללוגיסטיקה במערכות הבריאות, התקיים בשפיים ובו נטלו חלק כ-800 משתתפים מכל מערכות הבריאות. המנהלת האדמיניסטרטיבית של ביה"ח "מזור" נעמי אסולין מספרת בגאווה כי, "ביה"ח "מזור" (לשעבר "מזרע") בעכו זכה במקום השני בפרויקט מדדי ביצוע תחזוקת מבנים ובהם: מדד הBPI  במחלקת האחזקה המעניקה  שירותי תחזוקה ובינוי לכל ביה"ח במטרה לייעל את תהליכי העבודה, לשפר את ביצועי העובדים ולהעלות את רמת שביעות הרצון של הלקוחות מרמת התחזוקה"

קרא עוד...

צוות כללית רפואה משלימה מרפאת חדרה ביום בריאות צילום- סוזאנה תנעמי

הפנינג בריאות התקיים השבוע במגרש הכדורגל שבשכונת בית אליעזר בחדרה  בחסות  מרפאת חדרה של כללית רפואה משלימה וכללית אסתטיקה ובשיתוף עיריית חדרה, ועד בית אלעזר וועד שכונת ה"פארק".  משתתפי ההפנינג נהנו מהדגמות של מגוון  הטיפולים המוצעים  ע"י המטפלים המסורים במרפאת כללית רפואה משלימה בעיר ובנוסף, מהופעות. כמו כן, הילדים נהנו מעבודות יצירה

קרא עוד...

אם אתה או מישהו מיקירך סובלים מבריחת שתן, ישנם מספר טיפים היכולים להבטיח את טיפול איכותי בתופעה. בעיה של בריחת שתן איננה צריכה להיות סיבה המפריעה לחיות את החיים במלואם! אפשר לנהל חיים פרודוקטיביים ומהנים עם החברים ובני המשפחה. כל מה שצריך זה לדאוג לעצמך או ליקירך על ידי התייחסות למספר טיפים בריאותיים יעילים, שבאמצעותם ניתן להמשיך לחיות חיים בריאים ומאושרים בלי בעיה.

קרא עוד...

המטפל דודי רחמים צילום- עצמי

תושב הצפון, הגיע למרפאת כללית רפואה משלימה בטבריה לאחר שבמשך שנה סבל מכאבים בלתי פוסקים בעקבות רצועה קרועה בכתף, במרפאת כללית רפואה משלימה טבריה התאימו למטופל סדרת טיפולים ייעודית בדיקור סיני וטווינה ולאחר מספר טיפולים הכאב פסק

קרא עוד...

ביה''ח מזור (מזרע לשעבר)בעכו. צילום צליל דנה

בבית החולים "מזור" (לשעבר "מזרע") בעכו, ציינו את אירועי יום האחות הבינלאומי ובמסגרתו ,מנהלת ביה"ח פרופ' אילנה קרמר, מנהל הסיעוד דרור טרן וועד עובדי ביה"ח ציינו לשבח את עבודתם של האחים והאחיות  במחלקות ביה"ח ובמרפאות הקהילה.

קרא עוד...