ביבי נתניהו

(הדופק הפוליטי)
פגישת ראש הממשלה בנימין נתניהו עם נשיא צרפת בדאבוס, שוויץ. (צילום :עמוס בן גרשום לע''מ)

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש עם נשיא צרפת עמנואל מקרון.

(הדופק הפוליטי)

"אדוני ראש הממשלה זה לא הגיוני - תן לנו לבנות!" - אבי נעים, ראש מועצת בית אריה, פונה ישירות לראש הממשלה ודורש להגיב על השריפות בבנייה מחודשת, "זה לא הגיוני שבמדינת ישראל הריבונית בשנת 2016 שורפים בתים של יהודים בגלל היותם יהודים, בגלל שנאה יוקדת ובגלל המאבק על הארץ.

נוצר ב-20.11.2016 07:11
(הדופק הפלילי)

ח"כ רוזנטל בקובלנה נגד עו"ד שמרון לוועדת האתיקה של לשכת עורכי הדין נתניהו טוען כי פרקליטו האישי לא עדכן אותו על כך שאחד מלקוחותיו היא מספנת הצוללות.

(בארץ)

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו הגב' שרה נתניהו השתתפו הערב בטקס לציון "יום העלייה" השנתי בבנייני האומה בירושלים.

(הדופק הפוליטי)

ראש הממשלה נתניהו קיים הבוקר מסיבת עיתונאים לצד נשיא איטליה, סרג'ו מטרלה, בה לא היסס לתקוף את נציגי המדינה האיטלקית בתמיכתם בהחלטת אונסק"ו לגבי המקומות הקדושים בירושלים.

(הדופק הפוליטי)
צעדת הנשים בקאסר אל יהוד, צילום: נשים עושות שלום

העצרת הבלתי מפלגתית שיזמה תנועת "נשים עושות שלום", נעלה את "צעדת התקווה" שהתקיימה בשבועיים האחרונים על ידי אלפי פעילות התנועה בכל רחבי הארץ, נבחרי ציבור, מובילי דעת קהל, אנשי רוח ותרבות ועוד

(היי טק)
עמנואל בן זקן, מנכ"ל חברת הסייבר צ'קמרקס (Checkmarx)

בעקבות המחסור במהנדסי תוכנה, משרד ראש הממשלה מקדם יבוא מהנדסי תוכנה לחברות הייטק ישראליות - להלן תגובתם של בכירי ההייטק הישראל על ההחלטה:

(דעות)

אז זהו, אחרי היעדרות  ממושכת, אני חוזר שוב לאתר מלא מרץ ועזוז. אם יש עדיין אי מי שאי פעם קרא את טורי הדעה שפורסמו אז בשמי, הוא לבטח זוכר אותי כ"משבית שמחות" להכעיס. צר לי לאמר שגם בחלוף השנים, לא נגמלתי מתכונה מרושעת זו וקוראיי העתידיים (אם יהיו כאלה) ייווכחו בכך מהר מאד. אני מוצא אם כן לנכון הזהיר אותם מראש כך שיוכלו למלט עצמם בזמן מהגיגיי העגמומיים, ואם למרות זאת הם יבחרו להמשיך בקריאה, הדבר יהיה על אחריותם בלבד. עתה משאמרתי את הדברים בכנות וביושר, אני חש הקלה ואני כבר מוכן ומזומן "להשבית כל שמחה" שתיקרה בדרכי, ולמזלי השבוע  החולף זימן לי שפע של "שמחות". השאלה היא רק באיזו מהן להתחיל.

(דעות)

אמש, קראתי את דבריו סאיב עריקאת, מבכירי פתח, שנמצא עם המשלחת הפלסטינית באו"ם בניו-יורק ואת הזלזול שהפגין כלפי קריאתו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, לקדם פגישה עם אבו מאזן

נוצר ב-19.05.2011 07:05
(הדופק הפוליטי)

יו"ר האיחוד הלאומי, ח"כ יעקב כץ, שיגר לראש הממשלה נאום שכתב עבורו לקראת הופעתו בפני הקונגרס האמריקני. כצל'ה מציע לנתניהו לאמץ את הנוסח הבא בנאומו בארה"ב:

חבריי היקרים, הסנטורים וחברי הקונגרס נציגי האומה האמריקנית, ידידתו הגדולה בכל ההסטוריה של העם היהודי. לכבוד גדול הוא לעם היהודי, למדינת ישראל, כי ראש ממשלת ישראל יעמוד בפני שני בתי הקונגרס האמריקנים. אני מבקש בשם אזרחי ישראל, בשם מדינת ישראל, להודות לכם על כך.