המבורגר בלחמניית עינת (צילום: איל קרן)

"עינת תעשיות מזון" מחזקת את פעילותה בתחום המסעדות בישראל: משיקה קו חדש ללחמניות המבורגר למסעדות מתמחות בעלות של 4 מיליון שקלים. לאחרונה חתמה עינת על הסכם ארוך טווח עם רשת "בורגרים" שבבעלות BBB במסגרתו הפכה לספק הרשת בתחום מוצרי הלחם והלחמניות

קרא עוד...

ח''כ איילת נחמיאס ורבין נגד הבונוסים במגה

ח''כ איילת נחמיאס ורבין בתגובה לבונוסים של אביגדור קפלן ודודי ויסמן: "בזמן שרשת "מגה" נערכת לפיטוריהם של 3,500 עובדים, אנו למדים על בונוס שאישרה קבוצת אלון ליו"ר מגה אביגדור קפלן בסך של חצי מיליון ש''ח ולבונוס שמבקש דודי ויסמן בסך של 1.35 מיליון ש''ח. לא יתכן שבזמן שהחברה נלחמת על עתידה ועל מקומות העבודה של מי שמתפרנסים בקושי, יאשרו בדירקטוריון - המנותק כנראה - בונוס לבכירים."

קרא עוד...

בישיבת דירקטוריון שנערכה הבוקר(יום א') החליט דירקטוריון מגה לפנות לבית המשפט בבקשה דחופה למתן צו להקפאת הליכים ומינוי נאמן לחברה.בשבועות האחרונים חלה הקשחה בהתנהלות של חלק מהספקים שחלקם אף הודיע לפני כשבוע כי יספקו סחורות במזומן בלבד וחלקם צמצם ואף עצר אספקת סחורה לרשת מה שלא מאפשר את המשך הפעלתה של החברה במתכונתה הנוכחית. זאת ועוד, המהלכים המהירים להכנסת משקיע לחברה והמו"מ שנוהלו עם רוכשים פוטנציאלים לא עלו יפה בלוח הזמנים שנוצר. לאור זאת ועל אף שעמדה בכל התחייבויותיה ומעבר לכך ,החליטה מגה בלית ברירה לפנות לבית המשפט בבקשה להקפאת הליכים

קרא עוד...

אוהד חיים, אנליסט אנרגיה וגז בלאומי שוקי הון

פתיחת שנה ברוטאלית במחירי האנרגיה - מחיר הנפט מסוג ברנט רשם ירידה חדה של כ-18% מתחילת השנה - 7 ימי מסחר בלבד! בתוך הסחרור המואץ, שלא מראה סימנים של האטה,ביום שני צלל מחיר הנפט ב-6%, הירידה היומית החדה ביותר מאז ספטמבר.

קרא עוד...

אורי יהודאי, נשיא ומנהל העסקים הראשי של קבוצת פרוטרום

פרוטרום תעשיות בע"מ ("פרוטרום"), אחת מעשר החברות הגדולות בעולם בתחום הטעמים וחומרי הגלם הטבעיים הייחודיים, ממשיכה את תנופת הרכישות ואת יישום אסטרטגיית הצמיחה המהירה והרווחית: החברה הודיעה כי רכשה אתמול 100% ממניות חברת Grow Company Inc. ("Grow") האמריקאית, בתמורה לכ-20 מיליון דולר. הסכם הרכישה כולל מנגנון תמורה עתידית המותנית בביצועיה העסקיים של Grow במהלך שנה ממועד הרכישה. העסקהמומנה באמצעות חוב בנקאי.

קרא עוד...

ח"כ שרן השכל על הצעת חוק מועצת הדבש: "יש להסדיר את חלוקת הצוף הגדל במקרקעי ציבור ככל חלוקת משאב ציבורי ולאפשר כניסה של שחקנים חדשים שתאפשר תחרות הוגנת ובהתאם – תוזיל מחירים"

קרא עוד...