מתמודדים עם בעיות תדירות במערכת האינסטלציה בדירתכם? ייתכן שאתם נדרשים לשירותיה של משאית האינסטלציה הגדולה - ביובית. ביובית היא משאית אינסטלציה גדולה שנועדה להתמודדות עם בעיות אינסטלציה גדולות במיוחד. אנשים רבים מנסים להתגבר על הבעיות הגדולות על ידי טיפול נקודתי במערכות האינסטלציה בדירתכם, אך טיפול זה מעניק פיתרון זמני בלבד. רוצים פיתרון לצמיתות? השורות הבאות נכתבות במיוחד עבורכם. בשורות הבאות נכיר את שירותי הביובית ונסביר מתי בדיוק חייבים להזעיק את שירותיה ומתי ניתן להסתפק בדירותיו של אינסטלטור מקצועי.

מתמודדים עם בעיה הפוגעת בבניין כולו? הזעיקו את הביובית!

לפני שנכיר את הביובית הגדולה על כלל יכולותיה, חשוב להקדים נקודה חשובה. ככל שבעיית האינסטלציה ממוקמת בצנרת עמוקה וגדולה יותר, כך השפעתה תהיה גדולה יותר. כלומר, אם ישנה בעיה במערכת האינסטלציה הביתית שלכם, אתם היחידים שתסבלו מהסתימה. אם ישנה בעיה במערכת האינסטלציה הציבורית בבטן האדמה, כל הבניין שלכם עלול לסבול מהסתימה. במילים אחרות, היקף הבעיה מעיד על מיקומה. אינסטלטור מקצועי ידע להתמודד עם בעיות קטנות הממוקמות במערכת הביתית שלכם. מתמודדים עם בעיה מקיפה הכוללת מספר דירות או אף מספר בניינים? האינסטלטור הוא לא הפיתרון עבורכם, אלא הביובית.

בעזרת צינורות ארוכים ומיכל גדול - כך הביובית מתגברת על כל בעיה

הביובית היא משאית אינסטלציה גדולה הכוללת צינורות ארוכים ומיכל מים גדול. בעזרת מערכות אלה היא יכולה להתמודד עם בעיות אינסטלציה מורכבות הממוקמות עמוק בתוך האדמה. הצינורות הארוכים מגיעים עד למקור הבעיה ומתגברים עליה בעזרת שתי שיטות פעולה מרכזיות. לשירותי הביובית השונים ניתן לבקר בקישור הבא.

שיטות הפעולה המרכזיות של הביובית:

שאיבה עוצמתית

במסגרת שיטת פעולה זו, עובדי הביובית יחדירו את הצינור המתאים אל מקור הסתימה ויתחילו בעבודות השאיבה. חשוב להדגיש כי מדובר בשאיבה עוצמתית במיוחד. ברוב המקרים, שירות זה מספיק להתמודדות עם מרבית הבעיות הנרחבות. השאיבה לא מסייעת להתגברות על הבעיה? ניתן לעבור לשיטת הפעולה השניה.

הזרמת מים בלחץ גבוה

במסגרת שיטת פעולה זו, עובדי הביובית יחלו להזרים מים בלחץ גבוה אל מקור הבעיה. המים הרבים בלחץ גבוה ברוב המקרים יביאו לתזוזה ולשחרור הסתימה. לאחר מכן יהיה ניתן לשאוב בקלות את גורמי הבעיה. חשוב להדגיש כי במקרים חריגים בהם הזרמת המים אינה עוזרת, ניתן להזרים מים חמים.

הימנעו משפיכת שמנים לפתחי הניקוז!

רוצים להימנע מבעיות תדירות במערכות האינסטלציה שלכם? חשוב להקפיד לזרוק מגבונים לפח ולהימנע משפיכת שמנים לפתחי הניקוז. השמנים הופכים לגושים קשיחים במיוחד לאחר התקררותם, מה שפעמים רבות גורר בעיות אינסטלציה משמעותיות. ברוב המקרים, לאחר סיום עבודתה של הביובית ניתן לראות מגבונים רבים וגושי שמן גדולים הגורמים לסתימות ענק.

הפיתרון לבעיות הגדולות - ביובית

לסיום, זכרו - הביובית מטרתה להתמודד עם בעיות אינסטלציה גדולות ומקיפות. בניגוד לאינסטלטור שיודע להתגבר על בעיות נקודתיות במערכות ביתיות. הזמנת אינסטלטור להתמודדות עם בעיה גדולה ומקיפה היא לא הפיתרון, וכן להיפך, הביובית לא תצליח לסייע לכם להתגבר על בעיה קטנה במערכות הביוב הביתיות.

כלים