לא ברור עדיין האם מדובר בעשרות או במאות אלפים, אבל אין ספק שמדובר בהמונים. הישראלים צובאים על דלתותיה של אירופה, לפחות ברמה הבירוקרטית, ודורשים את המגיע להם – דרכון זר. צאצאים של אנשים המגיעים ממדינות אירופה השונות מוצאים כי מגיעה להם אזרחות שניה, שמאפשרת להם ליהנות ממגוון יתרונות בחיים, ובעולם תחרותי, מאתגר ומלחיץ, כל יתרון הוא מעלה. תהליך קבלת דרכון רומני אצל עו"ד מאיה לנקר ירדני הוא תהליך פשוט ואפקטיבי, מקצועי ונגיש, שמאפשר לכל מי שמגיע לו ליהנות מהזכות לדרכון אירופאי מרומניה לקבל את הדרכון שלו בצורה היעילה ביותר.

קרדיט לתמונות PIXABAY
קרדיט לתמונות PIXABAY

 

עם 15 שנות ניסיון לא מתווכחים, וכך גם עם מאות לקוחות מרוצים, ואין-ספור הצלחות גם במקרים מורכבים הדורשים ידע ויכולות, הגדלת ראש וחשיבה יצירתית.

למה אני צריך דרכון רומני?

יש לא מעט יתרונות לקבלת דרכון מרומניה, והסיבה העיקרית היא לאו דווקא רומניה עצמה. נכון, האוכל מצוין, האנשים חמים ומסבירי פנים, והמחירים בהחלט אטרקטיביים, אבל הסיבות שהישראלי הממוצע בוחר להוציא הדרכון הרומני בימינו הן דווקא אחרות, והן נובעות מהזיקה של רומניה לאיחוד האירופי.

הנה כמה מהיתרונות הברורים של קבלת דרכון מרומניה:

  • לעבוד באירופה – רומנים, כלומר אנשים שמחזיקים בדרכון רומני (גם ישראלים שמחזיקים בדרכון רומני הם בעצם רומנים לכל דבר ועניין), יכולים לעבוד בכל רחבי אירופה, בצורה חוקית לגמרי. בין אם אתם בדרך לביצוע רילוקיישן מהעבודה, או שאתם פשוט רוצים להגר לאירופה או לעבוד במקצוע שלכם באירופה, עם הדרכון הרומני אתם יכולים לעבוד באירופה בצורה חוקית, ובלי כל קושי.
  • שהות בלתי מוגבלת – בהתאם לתקנות והליכים בירוקרטיים פשוטים למדי, של רישום במדינה זו או אחרת, הרי שבעלי דרכון רומני יכולים לשהות בגבולות אירופה ללא הגבלה וללא הפרעה. בעלי דרכון ישראלי לעומת זאת יכולים להיכנס למדינות אירופה בקבלת אשרת שהיה עם הנחיתה או ההגעה למדינה, לרוב לפרק זמן שלא יעלה על 90 ימים, וזאת כל 180 ימים.
  • לימודים והשכלה גבוהה – הדרכון הרומני פותח צוהר לקבלת השכלה גבוהה ומסובסדת באירופה, והזדמנות לאפיק חיים והזדמנויות ייחודיות בתחום הלימודים ולאחר מכן בקריירה, דבר אפשר אך קשה יותר כאשר הדרכון היחידי שלכם הוא דרכון ישראלי.

חושבים רומניה – חושבים קדימה

גם אם אתם לא חושבים כרגע כלל וכלל על הרפתקאה אירופאית, ואם אתם מבוגרים מאוד והרעיון של לימודים באירופה בכלל לא נוגע לכם, הרי שעדיין העתיד לא ידוע, והדרכון הרומני מהווה שער מילוט למצבים שונים שעלולים להגיע. תקופה כפי שחווה העולם במהלך מגיפת הקורונה היא דוגמא מצויינת, שבה אירופאים יכלו להתמקם במקומות נוחים יותר וזולים יותר במהלך התקופה, כדי לצלוח אותה בקלות גבוהה יותר מאשר מי ש"נתקע" בישראל ולא יכל להתפרנס.

דרכון רומני אצל עו"ד מאיה לנקר ירדני מאפשר לכם לקבל את הדרכון החשוב לעתיד המשפחה בקלות רבה, כולל בדיקת זכאות, וליווי מלא מהמסמך הראשון ועד לקבלת הדרכון עצמו.

עדכונים אחרונים

קרדיט תמונה PEXELS

פירוק שיתוף במקרקעין: מדריך מקיף לניתוק קשרים קרקעיים

מציאות של שיתוף במקרקעין יכולה להיות מורכבת ובעייתית במקרים רבים. כאשר מספר בעלים חולקים…
קרדיט תמונה FREEPIK

השכרת רכב לטווח ארוך: הפתרון החכם לצרכים שלכם

רוב האנשים שזקוקים לרכב לתקופה ממושכת, בוחרים לרכוש לעצמם רכב פרטי, או לחילופין, לבחור…
קרדיט תמונה FREEPIK

3 טיפים לבחירת ספק החשמל המתאים עבורך

בחירת ספק חשמל פרטי היא צעד משמעותי שיכול להוביל לחיסכון משמעותי בעלויות החשמל, לשיפור…
קרדיט תמונה FREEPIK

הפלות חוזרות בתחילת הריון - חשוב שתדעו

אובדן הריון הוא בהחלט בשורה קשה לכל סוג, בהחלט במקרים בהם מדובר באובדן שמתרחש יותר מפעם…
קרדיט תמונה FREEPIK

קרטונים למעבר דירה וחשיבותם

א. הגדרה של קרטונים למעבר דירה קרטונים להובלה, הידועים גם כקופסאות הובלה, הם קופסאות…
קרדיט תמונה FREEPIK

ערעור על החלטת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ונהיגה בשכרות פעם שניה

האם המסע שלך להשבת זכויות הדרך שלך נתקל במחסום נוסף עם החלטת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים…