בעת בה אנו מדברים על בחירה של מסך טלוויזיה, הרי שלא פעם עולות מגוון שאלות פעם אחר פעם - כיצד מבצעים את הבחירה הנכונה? מה עדיף לסלון ומה עדיף לחדר השינה? איזה מותג הוא המוביל ביותר? מהם הפרמטרים שחשוב לקחת בחשבון? ועוד שורה רחבה של שאלות שונות שנובעות מדבר אחד, בלבול צרכני המהווה תוצאה של היצע אפשרויות רחב במיוחד.

קרדיט לתמונות FREEPIK
קרדיט לתמונות FREEPIK

 

בראש ובראשונה, עליכם לזכור כי בכל בית במדינת ישראל ניתן למצוא לכל הפחות מסך טלוויזיה אחד, ובעקבות ירידת המחירים והפיתוחים הטכנולוגיים החדשים, הרי שרבים הם האנשים שבוחרים לרכוש טלוויזיה שלא רק תשמש אותם בצפייה בחדשות בשעות הפנאי, אלא כזו שגם מתאימה לגיימינג, השמעת מוזיקה, גלישה באינטרנט וכיוצא בכך. על כן, במטרה לוודא כי אתם אכן ניחנים בפני בחירה נכונה ומדויקת של מסך טלוויזיה שיענה על כל הצרכים שלכם, ריכזנו עבורכם למאמר הבא את כל הפרמטרים החשובים שיהיה עליכם לקחת בחשבון טרם הגעתכם אל מעמד הבחירה:

  • גודל המסך - מסך טלוויזיה נפוץ שיתאים לשימוש הביתי יגיע בטווח גדלים של בין 32 ל-86 אינץ', זאת בעוד כי על המוצר לתפוס בין 30 ל-40 מעלות משדה הראייה שלכם ולכן, עליכם לוודא כי אתם מחשבים את המרחק האידיאלי מהמסך באמצעות הכפלת גודל המסך ב-3.
  • רזולוציית המסך - כאשר הרזולוציה היא גבוהה יותר, כך למעשה התמונה שתתקבל במסך שלכם תהיה חדה, ואיכותית יותר. למעשה, מסכי לד פשוטים הם מסכים אשר תומכים בתצוגת Full HD, אך בעזרת הוספת קטנה לתקציב תוכלו ליהנות ממגוון מסכים שתומכים בתקן 4K.
  • איכות צפייה - פרמטר נוסף וחשוב לא פחות שיהיה עליכם לקחת בחשבון כאשר אתם רוכשים מסך יהיה להתייחס לכלל הגורמים אשר משפיעים על איכות התמונה במסך בו אתם מעוניינים, בין אם מדובר על בהירות, יחס ניגודיות, תמיכה בתקני תצוגה שונים וכיוצא בכך.
  • מערכת הפעלה - כפי שאתם ודאי כבר יודעים, כל מותג טלוויזיה מחזיק במערכת הפעלה שונה ולכן, מומלץ לבדוק לעומק איזה מערכת אכן מתאימה לכם. עם זאת, יש לזכור כי מרבית השידורים בעידן של היום מוזרמים ישירות למסך בעזרת אינטרנט ולכן, עליכם לבדוק מבעוד מועד האם אכן מדובר על מסך אשר תומך בשירותים המקומיים.
  • איכות שמיעה - מרבית הטלוויזיות בעידן המודרני של היום מתלוות אל רמקולים מובנים עם איכות בינונית במיוחד שכן, על מנת לשפר את איכות הסאונד, עומדת בפניכם האפשרות לרכוש מגבר או לחילופין מקרן קול בנוסף.
  • ומה לגבי טלוויזיה חכמה? - למעשה, מדובר על טלוויזיה מתקדמת עם שלל טכנולוגיות חדישות ובמילים אחרות - בעזרת אותו התקציב, תוכלו לשדרג את הרכישה שלכם וליהנות מטלוויזיה חכמה שתעניק לכם שורה רחבה של פונקציות שישפרו בצורה נרחבת את איכות השימוש שלכם בטלוויזיה.

עדכונים אחרונים

קרדיט תמונה PEXELS

פירוק שיתוף במקרקעין: מדריך מקיף לניתוק קשרים קרקעיים

מציאות של שיתוף במקרקעין יכולה להיות מורכבת ובעייתית במקרים רבים. כאשר מספר בעלים חולקים…
קרדיט תמונה FREEPIK

השכרת רכב לטווח ארוך: הפתרון החכם לצרכים שלכם

רוב האנשים שזקוקים לרכב לתקופה ממושכת, בוחרים לרכוש לעצמם רכב פרטי, או לחילופין, לבחור…
קרדיט תמונה FREEPIK

3 טיפים לבחירת ספק החשמל המתאים עבורך

בחירת ספק חשמל פרטי היא צעד משמעותי שיכול להוביל לחיסכון משמעותי בעלויות החשמל, לשיפור…
קרדיט תמונה FREEPIK

הפלות חוזרות בתחילת הריון - חשוב שתדעו

אובדן הריון הוא בהחלט בשורה קשה לכל סוג, בהחלט במקרים בהם מדובר באובדן שמתרחש יותר מפעם…
קרדיט תמונה FREEPIK

קרטונים למעבר דירה וחשיבותם

א. הגדרה של קרטונים למעבר דירה קרטונים להובלה, הידועים גם כקופסאות הובלה, הם קופסאות…
קרדיט תמונה FREEPIK

ערעור על החלטת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ונהיגה בשכרות פעם שניה

האם המסע שלך להשבת זכויות הדרך שלך נתקל במחסום נוסף עם החלטת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים…