אחת המגמות הבולטות ביותר בחלוף השנים האחרונות בקרב הציבור הישראלי היא בעצם ביצוע של טיפולי שיניים שונים בטורקיה. כידוע, לאורך כל שלושת העשורים האחרונים, מדינת טורקיה בעצם ביססה את המעמד שלה בתור אחד מהיעדים הכי נחשבים בכל העולם בכל הנוגע לתחום של טיפולים רפואיים וטיפולים אחרים שהם אסתטיים ובין היתר, טיפולי השיניים המגוונים. זאת בעוד כי המקצועיות והמומחיות אשר נטמנת בחובם של הרופאים הטורקים מזכות אותם בבכמה עשרות אלפי מטופלים מכל רחבי העולם בכל שנה מחדש, מטופלים אשר בוחרים בקליניקות הטובות ביותר בעולם אשר ממוקמות בבירה איסטנבול ובערים נוספות במדינת טורקיה. אך יחד עם זאת, עליכם לזכור כי יש כמה מטופלים אשר חוששים מביצוע של טיפולים רפואיים שונים במדינות שהן זרות בגלל שהם מעדיפים להישאר קרובים אל הבית ולתקשר יחד בקלות יתרה עם הרופא המטפל שלכם.

 

קרדיט תמונה FREEPIK
קרדיט תמונה FREEPIK

 

האם זה כדאי?

ניתן להבין למה השאלה הזאת נשאלת על ידי הרבה מאוד מטופלים אשר עומדים בפני טיפולי שיניים בטורקיה שכן, הבחירה לעבור את הטיפול הרפואי מחוץ לארץ יכולה להיתפס בתור בחירה מאוד אמיצה, כזו אשר כוללת בין היתר טיסה למדינה שהיא זרה, שהייה בתוך מלון, חוסר התמצאות בכל המרחבים השונים ומכשולים תקשורתיים אשר נובעים, לרוב עקב אי ידיעת השפה. כמובן, כל החששות האלה מתקבלות על הדעת ונראה שהן יכולות להביע את המצוקה של המטופל הישראלי כאשר הוא מגיע לקבל את ההחלטה. אולם, בגלל שלכל מטבע יש את שני הצדדים שלו, חשוב לקחת בחשבון את העובדה שבחירה בכל המרפאות הטורקיות טומנת בתוכה גם הרבה מאוד יתרונות.

יתרון כלכלי

אחד היתרונות המובהקים ביותר שיש לכל המרפאות הטורקיות המגוונות, קשור בעצם אל המחירים של הטיפולים אשר הן מציעות ללקוחות שלהן. בדומה לתחום של השתלות השיער, אשר המחיר שלהן בקליניקות הישראליות הוא גבוה לפחות פי שניים או שלושה מהמחירים שיש בכל המרפאות הטורקיות, ככה גם כל טיפולי השיניים שעולים הרבה פחות במדינת טורקיה. בהערכה מאוד גסה, בהחלט ניתן לומר שטיפולי שיניים שונים עולים בארץ בממוצע כפי שלושה מאשר בכל המרפאות הטורקיות, החל מהלבנות של השיניים, עד לציפוי חרסינה מלא של השיניים וכמובן גם השתלת שיניים.

לסיכום

נראה שכל טיפולי השיניים בטורקיה וגם טיפולי השיניים בישראל נושאים הרבה מאוד יתרונות וגם חסרונות. חשוב מאוד לזכור שההחלטה שלכם צריכה בעצם להתבסס רק על הנטייה האישית שלכם ולא על דברים אחרים כמו חוויות של אנשים אחרים. מובן מאוד שהתייעצות יחד עם מטופלים אחרים, אשר כבר עברו את כל הטיפול, היא בעצם אחת הדרכים הכי מעולות בשביל לקבל החלטה שהיא מושכלת. בגלל שמדובר על טיפולים מאוד רציניים ולפעמים גם כאלה שהם בלתי הפיכים, כדאי וחשוב מאוד לקבל את ההחלטה יחד עם התחשבות מלאה בכל הצרכים, באורח החיים וכמובן ביכולת הכלכלית שלכם.

עדכונים אחרונים

קרדיט תמונה FREEPIK

סרטוני תדמית לעסקים באנימציה - הדרך היעילה להעברת מסרים ב – 2024

הלקוחות הפוטנציאליים שלכם נמצאים ברחבי הרשת – ויש לכם דקה וחצי להרשים אותם. איך מתחרים על…
קרדיט תמונה Dov

ריצוף לבית: אפשרויות פופולריות

בחירת ריצוף לבית היא אחת ההחלטות החשובות ביותר בעת בנייה או שיפוץ של בית. הריצוף משפיע…
קרדיט לתמונות PIXABAY

המתנה המושלמת לבשלנים

זה לא סוד, אוכל מסובב את העולם ומחבר בין אנשים, ולכן הרבה אנשים או אוהבים לעסוק…
קרדיט לתמונה - ערן לוינסון - אמנות הגינה הקסומה.

כל מה שרציתם לדעת על הקמת בריכות שחיה בבתים פרטיים

מזג האוויר האידיאלי בישראל, שרוב רובו שמשי, מזמין אותנו להתעטף בנעימותו ולהעדיף בעיקר…
קרדיט תמונה - ש.א. מחיצות בע

מחיצות אקוסטיות ניידות לחלוקה יעילה של חללים גדולים

בתכנון ועיצוב חללים מודרניים, ניצול יעיל של החלל נמצא בחשיבות עליונה. מקומות עבודה רבים…
קרדיט תמונה FREEPIK

איך לבחור מערכת לניתוח נתונים ומידע?

כל בעל עסק חייב שתעמוד לרשותו מערכת לניתוח נתונים ומידע בזמן אמת. ללא מערכת מסוג זה,…