כל הורה לילדים יודע שבשביל לשמור על הבית וגם על הילדים חייבים לבצע התאמות כדי ליצור סביבה נעימה ובטוחה. להסיר פריטים שבירים, להתאים את הריהוט לגודל המתאים, לדאוג לספות מבד רחיץ ועוד. יחד עם כל ההתאמות, ילדים קטנים מחייבים השגחה צמודה. אז מה לעשות כאשר בהינד עפעף הילד החליט לקשקש על הקיר? האם על כל קשקוש צריך לקרוא לצבאי? גם לכך יש פתרון.

קרדיט תמונה Shutterstock
קרדיט תמונה Shutterstock

שמירה על קירות נקיים

ישנם מספר פתרונות שיאפשרו לשמור על קיר נקי. שימוש בצבעים רחיצים, כאלו שנמחקים גם מהקיר על ידי מעט חומר ומים. צבעים אלו אמנם קלים לניקוי אבל ייתכן שישאירו כתם עדין שיכול להפריע בעין. יש  אפשרות לצבוע את הקיר בצבע דוחה כתמים. במקרה כזה גם אם הילד יקשקש - הקשקוש יוסר בקלות רבה. אך חשוב לדעת שכתמים מסויימים, כדוגמת ארטליין אינם יורדים בקלות. ישנו פתרון נוסף שמאפשר ראש שקט והוא חיפוי קיר זכוכית.

מה זה חיפוי קיר זכוכית?

הזכוכית היא חומר מוצר אמורפי אחיד ושקוף ובאמצעות תהליכים הנעשים בטמפרטורה גבוהה ניתן לייצר ממנה גופים בעלי שטח פנים רחב, על פי דרישה. הזכוכית שנעשית למטרות אלו היא חזקה מאד ועבה ואינה דומה לזכוכית השבירה שכולנו מכירים. בזכוכית מסוג זה משתמשים ליצירת מעקות למרפסת, דלתות וחיפויים שונים. בינהם חיפוי קיר זכוכית. חיפוי מסוג זה נחשב עבור בעלי עסקים רבים ובעלי דירות לפיתרון אידיאלי המאפשר לשמור על קיר נקי וחלק יחד עם סטייל יוקרתי.

חיפוי קיר זכוכית כל היתרונות.

כל אחד רוצה לשמור על קיר במראה חלק ואחיד שאינו מתבלה. קיר צבוע מתבלה עם השנים, תופס כתמים שריטות מריהוט ואפילו נסדק. כאשר מדברים על חיפוי קיר זכוכית חשוב לדעת שמדובר בחיפוי המוצמד לקיר קיים ומייצר שכבת הגנה. הזכוכית מחוסמת וצריך כח רב מאד כדי שהיא תישבר או תישרט. לכן מדובר בפתרון שמאפשר לשמור על נראות של קיר חדש לאורך שנים רבות. הזכוכית קלה לניקוי, אינה מתקלפת או מחלידה ויוצרת מראה יוקרתי ורענן לבית.

עיצוב קיר זכוכית לבית.

קיר זכוכית הוא פתרון מושלם לחדר ילדים, לסלון או לכל נישה אחרת בבית. הוא מאפשר להנות מניקוי מהיר של כל קשקוש או יצירה של הילד אך גם משדר יוקרה. הזכוכית המבריקה מגיעה בצבעים רבים ובדרגות שקיפות שונות. כך שניתן לעצב אותה על פי סגנון הבית ועל פי הטעם האישי. בתוך קיר הזכוכית ניתן לשלב אלמנטים שונים, פסי תאורה ואפילו מסך טלוויזיה. אפשר לשלב תמונה אישית או טקסטורה אהובה.

אז לפני שבוחרים  צבע לקיר, אפשר לעצור שניה ולחשוב על האלטרנטיבה הפרקטית של קיר זכוכית לבית. אפשר לבחור קיר ספציפי אותו רוצים לחפות בזכוכית כדי ליצור מראה מסוגנן ואפשר לחפות חדר שלם. בחירה בחיפוי קיר זכוכית תאפשר להנות לטווח ארוך מקיר חלק ונקי.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

קרדיט לתמונות PIXABAY

מוצרי הסיבידי הנפוצים ביותר שתוכלו למצוא

סיבידי (CBD), היא תרכובת המגיעה מתוך צמח הקנאביס, אך יש לה יתרונות חשובים מאוד. מדובר…
קרדיט תמונה FREEPIK

אמנת אפוסטיל

אמנת אפוסטיל, או "אמנת האג", מפשטת את תהליך ההכרה במסמכים ציבוריים בין מדינות החתומות…
קרדיט לתמונה: depositphotos

מדוע ציטוטים משפיעים עלינו כל כך?

האם יצא לכם לחשוב לעצמכם מדוע ישנם ציטוטים שנשארים איתנו לעד? יכול מאוד להיות כי מי שאמר…
קרדיט תמונה FREEPIK

טעויות נפוצות ביחס לאבטחת מידע

מחיקת קבצים תגן על הנתונים שלך מפני גישה של אנשים לא מורשים. אם אתה מחפש דרך בטוחה לשמור…
קרדיט תמונה FREEPIK

סדנת פיתוח מנהלים - הדרך לחינוך למצוינות ארגונית

אם תבדקו את "הסודות" של חברות מצליחות בוודאי תגלו ששניים מהעקרונות הבסיסיים הם ערך…
קרדיט לתמונה: depositphotos

טכנולוגיות חדשניות לטיפול בהזעת יתר

הזעת יתר באזורים שונים של הגוף היא בעיה נפוצה ומוכרת בקרב עשרות אחוזים מהאוכלוסייה, בעיה…