השבוע הסתיים קורס העצמה וחווית שירות בבית החולים "מזור" ("מזרע" לשעבר) בעכו, שבו נטלו חלק המזכירות הרפואיות של ביה"ח והמרפאות בקהילה , במטרה להקנות להן כלים מקצועיים במהלך עבודתן השוטפת. הקורס זכה להצלחה ולמשובים חיוביים ביותר מהמשתתפות

כלים
מזכירות ביהח מזור בעכו עם סיום קורס העצמה וחווית שירות. צילום- יהודית אדרי
מזכירות ביהח מזור בעכו עם סיום קורס העצמה וחווית שירות. צילום- יהודית אדרי

העצמת מזכירות רפואיות. "אנו עושים כל שביכולתנו למען פיתוח ההון האנושי הכולל גם הקניית כלים לעובדים והשקעה בכל הקשור לפיתוח איכות השירות למטופל", אמרה השבוע המנהלת האדמיניסטרטיבית בביה"ח "מזור" ("מזרע" לשעבר) בעכו, נעמי אסולין עם סיומו של קורס העצמה וחווית שירות שהתקיים בביה"ח.

נעמי אסולין, מציינת עוד כי, "קורס העצמה וחווית שירות היה מיועד למזכירות רפואיות בביה"ח ולמזכירות המרפאות לבריאות הנפש המסונפות לביה"ח ומטרתו הייתה לצייד את המזכירות בכלים, תובנות, מיומנות, טכניקות וטיפים ישימים לפעילות היומיומית בעבודה".

מנהלת רשומות ומידע רפואי בביה"ח "מזור" ("מזרע" לשעבר) בעכו, יהודית אדרי אמרה, "אבני דרך ליצירת חווית שירות איכותית הן מקצועיות, אכפתיות, זמינות, ייזום והתאמה לצרכי הלקוח, תוך עיצוב תפיסת התפקיד של המזכירות הרפואיות".

בנוסף, אמרה יהודית אדרי, "ניהול עצמי במסגרת הזמן ועקרונות להתמודדות עם לחץ , הם מאפיינים מרכזיים של סביבת עבודה המשפיעים לסיכויים לשחיקה כמו גם התמודדות עם אתגרים, קונפליקטים וטכניקות לטיפול בהתנגדויות".

לסיכום הקורס, הוכן תיק נוהלי עבודה 2016 למזכירות הרפואיות שהביעו את תודתן על הכלים שקיבלו, על החוויה העוצמתית, שיתוף פעולה וצפייה לעוד בעתיד. המנהלת האדמיניסטרטיבית בביה"ח "מזור" ("מזרע" לשעבר) בעכו, נעמי אסולין הביעה את התרגשותה לנוכח המשובים של המזכירות, "שציינו את תרומתו של הקורס להעצמתן, כאשר מעבר לכלים המקצועיים שהוענקו להן, הן הביעו הערכה על הלמידה המשותפת, הפתיחות, החשיבה והתרומה לאחריות הדדית וגיבוש הצוות".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

ינו 21, 2019

קורס הדרכת הורים: מסלול הכשרה לאנשי מקצוע

בשנים האחרונות נדמה שקורסים להדרכת הורים הפכו לנפוצים יותר ויותר, בין אם זה בקרב הורים…
דצמ 26, 2018

כותבים עבודת סמינריון? אלו הטיפים שיובילו אתכם לציון גבוה יותר

כתיבת עבודות סמינריוניות הינה אחת המטלות החשובות בדרך אל התואר הנכסף. כתיבת העבודות הינה…
דצמ 10, 2018

קורס פוטושופ

מי שעוסק כבר בעיצוב מכיר בוודאי את תוכנת פוטושופ שמשמשת בתור כלי עיקרי לעבודה על תמונות,…
דצמ 10, 2018

קורס אנימציה בתוכנת אדובי פלאש FLASH

אוהבים לראות פרסומות זזות? שואלים את עצמכם איך עושים סרטים מצוירים? אם התשובה היא כן…
דצמ 09, 2018

הכרויות לאקדמאים – כיצד עושים את זה נכון

על פניו, אנחנו חיים בתקופה הכי טובה להכיר בן או בת זוג. יש לנו לא מעט כלים ואמצעים שונים…
נוב 21, 2018

מה זה אינדיזיין

אם אתם מתעניינים בעיצוב גרפי, אתם מתעניינים מן הסתם מה זה אינדיזיין כמו שאר התוכנות –…