המשתתפים יכינו לחם איכרים וגבינות עיזים כמו פעם בכפר תלמודי משוחזר. מבוגרים מוזמנים לסיור, ביקור ביקב בבונקר סורי נטוש וטעימת יינות. במתחם מסעדה עם אפשרות לארוחת גבינות או ארוחה טבעונית

קרא עוד...

רגע לפני פתיחת עונת הקטיף העצמי, יפתח בוסתן "בראשית בגולן" בעין זיוון, לשלל פעילויות לכל המשפחה לרגל חג הביכורים כולל טעימה ראשונה מזן הדובדבן המקדים ה"בורלא" – חגיגה לכל המשפחה!!

קרא עוד...

הצפון הוא יעד נהדר לבלות בו את ירח הדבש. אם אתם מחפשים גם מקום לינה מתאים, וילה בצפון יכולה להיות אפשרות נפלאה, ובעיקר פתרון מצוין לירח הדבש הקרוב שלכם. תוכלו למצוא מבחר של וילות בצפון המתאימות לזוגות בנופש רומנטי וגם בירח דבש, וילות מפנקות ונעימות מאד. מה אפשר לשלב במסגרת חופשה כזו? הנה כמה רעיונות:

קרא עוד...

בקיבוץ מרום גולן 1,000 מטר מעל פני הים, התעוררו היום לבוקר לבן! השלג שהחל לרדת אתמול בשעות הערב נערם כבר לגובה של כ-20 ס"מ וממשיך לרדת על הקרקע ולהיערם. במרום גולן נערכים למנות שלג נוספות שעתידות לרדת.

קרא עוד...

אוהד עיני מנהל מרחב עסקי ירושלים ברמ"י: התכנית שהובילה רשות מקרקעי ישראל, בשיתוף עם משרד התיירות והחברה הממשלתית לתיירות (חמ"ת), מהווה בשורה של ממש לתיירות בירושלים

קרא עוד...

בשורה טובה לגולשים: בנצי ליברמן, מנהל רשות מקרקעי ישראל חתם בשעה האחרונה על הסכם שיביא להפחתה מיידית במחירי הכניסה לאתר החרמון

קרא עוד...

שלשום (21.12.14) התקיים במוזיאון אילנה גור, ביפו, המפגש השנתי של סוכני תיירות נכנסת לישראל, במעמד שר התיירות מר עוזי לנדאו, ובהשתתפות האח"מים: אלי זיו, מנכ"ל התאחדות מלונות תל אביב- יפו, אמיר הלוי, מנכ"ל משרד התיירות, פיני שני, סמנכ"ל שיווק משרד התיירות, עמי אתגר, מנכ"ל מארגני תיירות נכנסת לישראל, ירון קליין, מנכ"ל החברה לפיתוח יפו העתיקה, אוני עמיאל, מנכ"ל ובעלים של עמיאל טורס, ערן בנקל, מנכ"ל G 2 טרוול, נטלי אוברט נשיאת אוברט טורס בישראל, ובכירים מאשת טורס, גדעון טלר, מנכ"ל ונשיא טל תעופה, גיל ליפקין מעמי טרוול, נפטלי טורס, עפר גיל, נשיא פארגון ישראל, וירגיניה סיוון מכנס, שאטורס.

האירוע, שכלל קוקטייל במרפסת המוזיאון, החל בהדלקת נר שישי של חנוכה, על ידי ירון קליין, מנכ"ל החברה לפיתוח יפו העתיקה. סאני מרשנסקי, מנכ"לית מוזיאון אילנה גור, סקרה את פעילות המוזיאון בשנה הנוכחית והציגה את תכנית פעילות המוזיאון לשנה הקרובה, שהיא למעשה שנת ה-20 להיווסדו והאירועים המתוכננים להתקיים בו. בין השאר ציינה מרשנסקי את התערוכות העתידות להתקיים במוזיאון, תערוכת רכישות חדשות לאוסף מוזיאון אילנה גור, תערוכה נוספת בסדרת תערוכות הוידיאו של המוזיאון, "מקרינים אמנות" ותערוכת "מפגש+", בה משתתפים אמנים צעירים שעברו סדנת הנחייה במוזיאון. בנוסף, מקיים המוזיאון פעילות מוסיקלית בשיתוף עם ביה"ס רימון וסדרת סיורים חדשה, באוספי המוזיאון, היוצאת לדרך בחמש שפות. כמו כן, שדרג המוזיאון ושכלל את אמצעי התצוגה והוסיף QR קוד, המאפשר סריקה של הקוד וקבלת מיידע עדכני על העבודה המוצגת. שר התיירות, מר עוזי לנדאו, שנשא דברים באירוע, שיבח את תרומתו הגדולה של מוזיאון אילנה גור לענף התיירות הנכנסת לישראל וסיים את דבריו בהצהרה: מוזיאון אילנה גור, על שלל פעילויותיו, מהווה למעשה הייטק התיירות לישראל.

P1030399P1030378