אבקות חלבון

עבור ספורטאים רבים אבקת חלבון היא חלק בלתי נפרד מהתפריט היומי. הסיבה לכך היא שגם אם מקפידים על תזונה מאוזנת, כולל מאכלים שיש בהם חלבונים, קשה להגיע לכמות החלבונים המומלצת - גם בגלל שלא מעט מנות עתירות חלבונים מתאפיינות גם בכמויות שומן יחסית גבוהות, דבר שאינו רצוי לאף אחד ובוודאי שלא לספורטאים, וגם כי לא קל לשלב בשגרת היום את כל המאכלים שנדרשים כדי שאכן תושג כמות החלבונים הרצויה.

קרא עוד...

תה צמחים

חג החנוכה הקרב מביא עמו את חגיגת הסופגניות והלביבות הטעימות, אולם לחלקנו המטעמים המטוגנים עלולים לגרום ל"חגיגה" בבטן, לאי נוחות במערכת העיכול ולצרבות לא נעימות.

מהי צרבת וכיצד אפשר להתמודד עמה? רוקחי רשת בתי המרקחת הקהילתיים "ש.ר.מ. פארם" מספקים לנו מידע והמלצות:

קרא עוד...

חדר כושר ברמת גן

למרות שרבים מאיתנו אינם אוהבים להודות בכך, אין תחליף של ממש לפעילות גופנית על בסיס קבוע. בין אם מתאמנים כל יום ובין אם מדי כמה ימים – שמירה על רמה בסיסית מסוימת של כושר גופני היא הכרחית עבור כולנו החל מגיל מסוים.

קרא עוד...

לפירות היבשים תכונות רבות לשיפור אורח החיים שלכם

פירות יבשים ואגוזים יכולים להטיב מאד עם גופינו. שילוב של פירות יבשים ואגוזים בתזונה כדאי שיתקיים בכל יום ולא רק בט"ו בשבט,  וזאת כדי שהגוף שלנו יוכל ליהנות מכלל הויטמינים והתכונות הבריאותיים של הפירות והאגוזים, תוך שניתן לשלב בתפריט היומי פירות יבשים באימון גופני, ופירות יבשים כתחליף לשוקולד או נשנושים שאינם בריאים.

קרא עוד...

פילאטיס ישמור על הגוף בחורף

אחד הדברים שיותר קשים בחורף זה הקור, החושך המוקדם והחוסר חשק לעשות כל אימון ספורטיבי. בעקבות זאת בחודשי החורף רבים נוטים להעלות את משקלם וזאת בשל חוסר פעילות. ובכל זאת כדי לשמור על גוף בריא וחטוב, חשוב לנסות לבצע פעילות גופנית שאפשר לעשות בבית.

קרא עוד...