כאשר עושים אותו כמו שצריך ההמבורגר בהחלט תורם לבריאות

אם לאחרונה הסתובבתם בתל אביב, להנאתכם, לסידורים או למטרת בילוי, סביר מאוד להניח כי חלפתם על פי מסעדת המבורגרים אחת לפחות. דומה כי המבורגר בתל אביב – זו האופנה האחרונה ועוד מסתבר כי כאשר עושים אותו כמו שצריך ההמבורגר בהחלט תורם לבריאות ובעל ערך תזונתי גבוה. מדוע, אם כן, חשוב להכניס המבורגר לתפריט האוכל שלנו? כל הסיבות שכדאי להכיר.

קרא עוד...

צלחת טחינה אחוה(צילום: יח"צ)

כאשר מדברים על בריאות ובמיוחד על תזונה שמעודדת בריאות, הטחינה הינה אחד מהמאכלים שנמצאים בראש הרשימה. גם ברפואה העממית יש לטחינה מקום של כבוד עם ייחוס של סגולות מרפא רבות ומגוונות. מכאן שאין זה מפתיע שהטחינה הינה מאכל שהשתמר בצורתו המקורית במשך שנים רבות ועבר בצורה מדויקת מדור לדור. מוגש כחומר מקצועי מחברת "אחוה", יצרנית הטחינה הישראלית

קרא עוד...

אבקות חלבון

עבור ספורטאים רבים אבקת חלבון היא חלק בלתי נפרד מהתפריט היומי. הסיבה לכך היא שגם אם מקפידים על תזונה מאוזנת, כולל מאכלים שיש בהם חלבונים, קשה להגיע לכמות החלבונים המומלצת - גם בגלל שלא מעט מנות עתירות חלבונים מתאפיינות גם בכמויות שומן יחסית גבוהות, דבר שאינו רצוי לאף אחד ובוודאי שלא לספורטאים, וגם כי לא קל לשלב בשגרת היום את כל המאכלים שנדרשים כדי שאכן תושג כמות החלבונים הרצויה.

קרא עוד...

תה צמחים

חג החנוכה הקרב מביא עמו את חגיגת הסופגניות והלביבות הטעימות, אולם לחלקנו המטעמים המטוגנים עלולים לגרום ל"חגיגה" בבטן, לאי נוחות במערכת העיכול ולצרבות לא נעימות.

מהי צרבת וכיצד אפשר להתמודד עמה? רוקחי רשת בתי המרקחת הקהילתיים "ש.ר.מ. פארם" מספקים לנו מידע והמלצות:

קרא עוד...

חדר כושר ברמת גן

למרות שרבים מאיתנו אינם אוהבים להודות בכך, אין תחליף של ממש לפעילות גופנית על בסיס קבוע. בין אם מתאמנים כל יום ובין אם מדי כמה ימים – שמירה על רמה בסיסית מסוימת של כושר גופני היא הכרחית עבור כולנו החל מגיל מסוים.

קרא עוד...