אימונים מפרכים על מכשירי כושר הם דרך מצוינת לרזות ולבנות שרירים אבל הם כבר לא הדרך היחידה שבה אפשר לחטב את הגוף ולשפר יכולות שונות שלו. שרירים זקוקים להפעלה נכונה וכשיש מכשיר כמו ויברטק שעובד על אימון ברטט ומפעיל את כל השרירים, אפשר להשיג את חיטוב הגוף בצורה מהנה יותר שבונה שרירים ומשפרת את הגמישות וטווח התנועה של המפרקים. זהו מכשיר חדשני שהשיטה שלו היא אימון שמותאם לנתונים האישיים של מי שעובד עליו, ומקבל תכנית אימונים מיוחדת של תרגילים שהוא עושה כשהוא מחובר למכשיר. התוצאה היא בניית שרירי שלד ובניית מאסת עצם וזה מוכח בקבוצות מחקר שנבדקו תוך כדי שימוש במכשיר.

כלים
מקור:PIXAPAY
מקור:PIXAPAY

ההרזיה כתוצאה מהאימון

הרזיה היא אחת התוצאות של כל מי ששומר על תכנית אימונים וכשעובדים על מכשיר ויברטק והאימונים הייעודיים שלו מקבלים לא רק חיטוב כתוצאה מבניית השרירים אלא גם מדדים משופרים נוספים. המכשיר גם משפר את המטבוליזם של הגוף ובכך גם משפרת שריפת שומנים, מה שמביא לתוצאה הרצויה שלכם שהיא הצרת היקפים. התחושות הנהדרות לאחר אימון בשיטת הרטט ההוליסטי נוספות לתוצאות הברורות לעין לאחר כמה חודשי אימון וזה משהו שלא תרצו לוותר עליו כשהוא מושג במינימום מאמץ פיזי ובמקסימום תוצאות מרשימות. לא מוותרים על הרזיה ועל חיטוב הגוף כשכל מה שצריך הוא מכשיר כזה, מאמן שמתאים לכם תכנית ואת התכנית המתאימה לכם ולמטרות שלכם.

איך עובד ויברטק?

במשך שלוש פעמים בשבוע למשך 15 דקות לפחות, בתכנית אימונים שכוללת תרגילים מתוך תכנית של כ-170 תרגילים מוצעים, מתחברים למכשיר ומבצעים את התרגילים תוך כדי כך שהמכשיר עובד ושולח רטט כלל גופי. התרגול הכרחי כדי ליצור את ההתנגדות וכדי לאמץ את השרירים ובכך אתם מסייעים למכשיר לעשות את העבודה שלו. התרגילים והעבודה של המכשיר הם התוספת לשמירה על תכנית אכילה מאוזנת כמובן, ויש לציית להוראות ולהנחיות שקיבלתם כדי להמשיך בכך. התוצאה של הרטט ושל העבודה על השרירים תוך כדי כך היא בניית מאסה של שרירים. כידוע, שרירים הם מעודדים שריפת שומנים בכל הגוף ובכך אתם משפרים את יעילות ההרזיה שלכם.