נוטרי קר מציגה "כולסטרול קומפלקס" –  תוסף תזונה לוחם בחזית בעיית הכולסטרול

לקראת חג השמן Nutri Care מציג את "כולסטרול קומפלקס" – תוסף תזונה המכיל פיטוסטרולים – רכיבים טבעיים המסייעים להפחתת רמות הכולסטרול בדם. חג החנוכה הקרב, הלא הוא חג הקלוריות והשמן, מביא איתו את הסופגניות והלביבות הטעימות והמטוגנות, אשר טומנות בחובן גם "שומן רע". מדובר בשומן טרנס הנמצא במזון מטוגן ובמרגרינה וגורם לעלייה של רמות הכולסטרול הרע בדם (LDL) ומעלה את הסיכון למחלות לב וכלי דם.

קרא עוד...

הפלמנקו ייחודי בכך שניתן לרקוד אותו בכל גיל

לעשות כושר בקצב הפלמנקו יש אנשים שעבורם המונח ל"עשות כושר" מהווה איום, והם מתחברים יותר למשפט "רק רוצה לרקוד". אז עם כל הכבוד למכשירים ולמשקולות בחדר כושר מתברר שאפשר לעשות כושר גם דרך הריקוד. ריקוד הפלמנקו הוא אימון משובח השורף קלוריות ומאפשר להתחבר לגוף. רוני לוגסי, מנהלת רשת IMPACT, מורה ורקדנית, מציגה את כל מה שלא ידעתם על ריקוד הפלמנקו והקשר שלו ל"לעשות כושר".

קרא עוד...

מזג האוויר נעים וכבר הספקנו לשכוח איך נראה חורף ומשהגיע סוף סוף, אין יותר כיף מלהישאר בבית, וזה הזמן המתאים לדברי ליאת יגר בעלת קבוצות להרזיה ופעילות גופנית, להכין מרק טעים לשמירה על תזונה נכונה וחיים בריאים. ליאת יגר בעלת קבוצות להרזיה ופעילות גופנית, ומפעילה סניפים בנשר, בקרית אתא, בקרית מוצקין, בקרית ביאליק, בנהריה, בשלומי, בחדרה ועוד

קרא עוד...

טחנת הקמח "הטחנות הגדולות של א"י" משיקה קמח כוסמין לבן.טחנת הקמח הוותיקה "הטחנות הגדולות של א"י" מחיפה משיקה קמח כוסמין לבן. הקמח מיוצר מגרעיני כוסמין באיכות גבוהה שנבחרו בקפידה. קמח הכוסמין הלבן מצטרף לסדרת קמחי הכוסמין האיכותיים של הטחנה, בהם קמח כוסמין מלא 100% אורגני, קמח כוסמין מלא 100% וקמח כוסמין מלא 100% בטחינה דקה – השייך ל"סדרה הבריאה" שפיתחה הטחנה.

קרא עוד...

אימון עם מאמן כושר

ידוע לכל כי מאמן כושר אישי מביא לתוצאות מהירות יותר. מתאמנים רבים שמתחילים בתכנית אימונים במטרה לרדת במשקל, להתחזק או להנות מפעילות המטיבה עם הבריאות, בוחרים במאמן הכושר כברירה הטבעית שלהם. אם פעם חדרי הכושר היו מלאים במתאמנים, הרי שכיום רבים בוחרים בנתיב האישי יותר, שהינו מביא לתוצאות יותר מהירות, ומתגלה גם כיותר בריא.

קרא עוד...

ליאת יגר. צילום - ולד לימר

אומרת ליאת יגר בעלת קבוצות להרזיה ופעילות גופנית, שלדבריה, "הרעב הבסיסי שלנו מאוד צנוע, כך שאכילה מוגזמת היא בד"כ אכילה רגשית. המסע לאיזון, נועד להביא אותנו לנקודה שבה לא נזדקק יותר להיצמד לתפריטים, שאורח החיים הבריא יהיה טבע שני. ליאת יגר בעלת קבוצות להרזיה ופעילות, מפעילה סניפים בנשר, בקרית אתא, בקרית מוצקין, בקרית ביאליק, בנהריה, בשלומי, בחדרה ועוד

קרא עוד...

פרופ' רות בירק

מחקר גדול היקף בקרב מעל ל 5000 משתתפים בתהליכי ירידה במשקל, שאינם מצליחים בתהליך בתקופה הראשונה, מצא שבאופן מעודד כל ירידה במשקל מנבאית הצלחה עתידית מאוחרת יותר בירידה במשקל. ביקורים תכופים ושקילות סדירות אצל דיאטניות מגדילים את הסיכוי לרדת. סוכרתיים ובעלי לחץ דם גבוה בעלי סיכוי נמוך משמעותית לרדת במשקל וזקוקים לאסטרטגיות טיפוליות מיוחדות.

קרא עוד...