במהלך ההיסטוריה האנושית והפלילית, אלו שעסקו באכיפה ניסו למצוא דרכים להגיע לאמת, אך ללא הצלחה רבה. לפני כמאה שנים, חלה תפנית בתחום הזה הודות להמצאת בדיקת הפוליגרף שלא הייתה אפשרית לפני הפיתוחים הטכנולוגיים שהתרחשו במאתיים השנים האחרונות. מאז ועד היום, בדיקת פוליגרף נותרה אחד האמצעים המועדפים על גורמי אכיפה כדי להגיע לאמת, והיא עדיין נחשבת למהימנה במיוחד בגילוי שקרים וחשיפת האמת.

קרא עוד...

כל אתר אינטרנט רוצה לתפוס מקום טוב יותר במנועי החיפוש. כל אתר אינטרנט רוצה להופיע במקום טוב בחיפושים של הגולשים ובהתאם למגוון רחב של ביטויי חיפוש מובילים. אך בעוד ישנם אתרים שמצליחים להשכיל ולהצליח באמצעות קידום אורגני איכותי, אחרים כושלים בכך ולא מבינים איפה הם טועים. אז מהו באמת סוד ההצלחה של קידום אתרים אורגני?

קרא עוד...

הורים אוהבים לקנות דברים לתינוקות שלהם, וזה די טבעי. תינוק חדש בא למשפחה, אז אוהבים למלא את הבית בדברים חדשים שיתאימו לו, דברים שהוא צריך, דברים חדשים, והכל תמיד ברמה הגבוהה ביותר שיש, דברים שנחשבים הכי איכותיים ברמתם.

קרא עוד...

בעבר, היה נהוג לתת בחתונות ובאירועים חגיגיים אחרים מתנות שונות ומגוונות, במקום צ'קים וכסף. זה היה נכון בפרט באירועים כמו מסיבות אירוסין או חתונות כאמור, מתוך הנחה שהזוג הצעיר צריך דברים מסוימים ולכן הרבה יותר נכון, לקנות לו אותו מאשר שהוא יבזבז את כספו על רכישתם. בצורה כזו, עזרו לו לחסוך לא מעט כסף.

קרא עוד...

BBF - בי בי אף של כמיפל(צילום: אלון גנון)

סרטון הקמפיין שהופק ע"י משרד הפרסום "ליאו ברנט" כבר זכה לתהודה משמעותית כשפורסם ביום שישי כבחירת העורך הראשי של אתר הפרסום הנחשב והבינלאומי Adage

קרא עוד...