כל יהודי מאמין המעוניין לטפס בשלבי האמונה, שואף לחזק בהתמדה את האמונה שלו ולהגיע למצב של איחוד חווייתי ותודעתי עם האלוהות ועם הנצח. עם זאת, רבים, בין אם מאמינים ובין אם כאלה שהגיעו מעולם המחקר המדעי, אינם יודעים או אינם מוצאים את הדרך להגיע לרמה גבוהה של התעלות אשר רק היא יכולה לסייע בתהליך ההתחזקות באמונה ובתהליך הזיכוך שיאפשר בסיכומו של עניין להגיע לאיחוד החווייתי הנדרש. מהי הדרך הנכונה להתחזקות על פי תורת הסוד? מהם הדברים הנדרשים בשלבים הראשונים על מנת להתחיל ללכת בדרך הזאת? בשורות הבאות נעסוק בדרך הנכונה להתחזקות על פי הסוד ובחשיבות של לימוד התורה בדרך.

קרא עוד...

כאשר מדברים על הצלחה עסקית מדברים על תפוקה טובה וחיזוק המותג העסקי שלכם ולכן אם עדיין לא נתקלתם בהצלחה הנחשקת אולי הגיע הזמן לדבר על עיצוב משרדים שישנה את כל פני התמונה. רוצים לשנות את הכללים ולתת את הסיוע המתאים לעסקים שלכם? במאמר שלפניכם נסביר את הקשר בין עובדים שיודעים ורוצים לעבוד בסביבת עבודה נעימה לבין בידול המוצר והעלאת רף המכירות בזכות עיצוב משרדים ממוקד.

קרא עוד...

קיומו של סטארט אפ חדשני, אשר ייצג אפליקציה לניהול לקוחות חכמה, זריזה וקלה, אשר מוענקת ללא כל עלות, שמיטיבה בצורה קיצונית את הביצוע העסקי של בעלי חברה ותסייע עבור מי מבינכם לנהל את הלקוחות שלו.

קרא עוד...

בני ובנות הנוער במאה העשרים ואחת נולדו לתוך עולם דיגיטלי, עשיר במידע, מהיר וחסר גבולות גאוגרפיים. הם חכמים יותר, ידענים יותר, טכנולוגיים יותר וחשופים למרחבי מידע עצומים ללא כל תקרת זכוכית. לפני שנתרשם מן היתרונות הרבים שמציע העולם הדיגיטלי החדש חשוב לזכור כי מדובר בדור שנולד לתוכו, ובניגוד לדור ה-Y שייצר אותו בהדרגה, לא זכה בזכות בחירה וגם לא להיכרות עם אלטרנטיבה אחרת.

קרא עוד...

בשנים האחרונות אנו עדים לעשרות אלפי ישראלים המנסים את מזלם בכתיבה. הם כותבים על כל נושא בחיים: דת, פוליטיקה, ניסיון חיים, שירים ואפילו סיפורים לילדים. חלקם אף הצליחו לקדם את עצמם אל עבר קדמת הבמה באמצעות ספר.

קרא עוד...

בעלי עסקים מכל הסוגים והמינים מחפשים ללא הרף אחר דרכים נוספות, יצירתיות ויעילות לשיווק העסק שלהם. כולם יודעים כיום כי ללא מערך שיווק אפקטיבי אף עסק אינו יכול לשרוד ולשגשג לאורך זמן.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

יונ 25, 2020

איך להתחזק על פי הסוד

פרסום
יונ 15, 2020

מה חשוב לדעת על ביטוח רכב?

מאמרים - שיווק
מאי 27, 2020

שיווק באינטרנט ב-360 מעלות

יחסי ציבור