כלים

ביוזמת תנועת "ישראל שלי": היוצר והזמר עמיר בניון יתרום מהכנסות אלבומו החדש לפעילות לשחרור פולארד. במסגרת היוזמה, יוכלו חברי ישראל שלי לרכוש בהנחה את האלבום החדש של בניון "עץ על מים", ומכל אלבום שיימכר יועבר חלק מההכנסה למטה למען שחרור פולארד

הזמר והיוצר עמיר בניון ותנועת ישראל שלי הודיעו היום (ד') על יוזמה משותפת לקידום המאמצים לשחרורו של המרגל הישראלי יהונתן פולארד הכלוא בארה"ב כבר 27 שנים.

"הפעם משהו קצת שונה, לקראת חג החרות", נכתב בהודעת ישראל שלי בדף הפייסבוק של התנועה. "עמיר בניון, זמר ויוצר אדיר, וציוני אמיץ, הוציא אלבום חדש ומופלא בשם "עץ על מים". פנינו אליו לקראת חג הפסח, והוא הסכים להעניק את האלבום שלו בהנחה מיוחדת לחברי "ישראל שלי" בלבד - 49 ש"ח במקום 69 ש"ח. בנוסף, מכל אלבום שיימכר תועבר תרומה משמעותית למען המטה לשחרור פולארד".

http://www.youtube.com/watch?v=Ca37dtalKf8

יו"ר ישראל שלי, איילת שקד, אומרת כי "אין מתאים מערב חג החרות להתגייסות למען מטרה נעלה זו של שחרור פולארד, ואם אפשר על הדרך לצרוך תרבות מאומן יקר, אהוב ומוכשר שלא מהסס לשלם מחירים עבור אמונתו בצדקת דרכו - ודרכנו – למה לא?". בישראל שלי מבהירים עוד כי לתנועה אין כל רווח ישיר או עקיף ממיזם זה.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS