על רקע המחאה החברתית התכנסו היום פעיליו של עמיר פרץ לכנס בו נכחו מאות פעילים. פרץ: "אזום מהלך להקדמת הבחירות. אני פונה מכאן למפלגת ש"ס – המחאה החברתית היא המבחן שלכם, אתם לא יכולים להמשיך לומר שאתם חברתיים ולהמשיך לשבת בממשלת נתניהו"

חה"כ עמיר פרץ: "היום כל הצביעות של הפוליטיקה הישראלית חייבת להיפסק לנוכח המחאה. יותר מדי זמן התרגלו פוליטקאים ליהנות מכל העולמות. הם גם בעד הפרטות וגם בעד הגנה על זכויות העובדים, גם בעד שלום וגם נגד וויתורים. הם גם טוענים שהם חברתיים וגם יושבים בממשלת הפערים החברתיים הקפיטליסטית של נתניהו."

"אני פונה מכאן למפלגת ש"ס – המחאה החברתית היא המבחן שלכם, אתם לא יכולים להמשיך לומר שאתם חברתיים ולהמשיך לשבת בממשלת נתניהו, זה לא הולך יותר. המדיניות הקפיטליסטית של נתניהו תימשך, אולי הוא ייתן אחוז פה או מיליון שם, אבל המדיניות לא תשתנה, למרות שהיא נכשלה כישלון חרוץ". אמר פרץ.

פרץ הוסיף כי: " היום אנחנו מתחילים לדרוש מכל חברי הכנסת החברתיים בקואליציה שיוכיחו שהם חברתיים באמת ויודיעו שלא יישבו בקואליציה אם המדיניות לא תשתנה".

בהתייחסו לעתירה של חה"כ שלי יחימוביץ לבית המשפט בניסיון לפסול את שלמה בוחבוט מספר הבוחרים במפלגה, אמר פרץ: "מה שלא יעשו, אנחנו חושבים על היום שאחרי. אנחנו לא ניגרר להשמצות.

כל מי שישמיץ אותנו נשלח לו זר פרחים. חנויות הפרחים יכולות כבר להתחיל להיערך לכך. אם אנחנו מותקפים כנראה שלמועמדים אחרים יש סיבה לדאוג. גם אם יש לי יועצים שאמרו לי – הנה תוקפים אותך, מנסים לפגוע במפלגה, מרימים לך להנחתה, אמרתי לא. חזרנו כדי ליצור אחדות בתוך המפלגה. אני קורא למועמדים בעבודה לא להיגרר לפוליטיקה פנימית בתקופה כזו".

פרץ הדגיש לסיום כי: "אני מתכוון להוליך מהלך של פנייה למפלגות הקואליציה ובראשן ש"ס ואגודה בקריאה לגבש הסכמה לפעול להקדמת הבחירות".