חברת רפאל מערכות לחימה מתקדמות בע"מ תציג מגוון רחב של יכולות וטכנולוגיות בתערוכת FIDAE 2010. במסגרת התערוכה תציג רפאל את מערכת ההגנה האווירית ספיידר -מערכת הגנה אווירית מבוססת על טילי האוויר –אוויר פיתון 5 ודרבי ואת טילי האוויר אוויר עצמם למטוסי קרב

עוד תציג רפאל את "משפחת" טילי הספייק - טילים אלקטרו-אופטיים, רב תכליתיים, הנחשבים למתקדמים מסוגם בעולם לטווחים שונים ( 4-25 ק"מ) הניתנים לשימוש של כוחות חי"ר, התקנה על גבי רכבים, ספינות קלות ומסוקי תקיפה. בתערוכה תוצג לראשונה בצ'ילה גם הגרסה החדשה של הספייק- הספייק NLOS עם מגוון ראשי קרב ויכולת ייחודית של פגיעה מבלי להיות חשופים לקווי הראייה במתארי לחימה שונים ומגוונים.

בנוסף תציג רפאל את מערכת רקילייט –פוד אלקטרו אופטי לתצפית ואיסוף מודיעין בזמן אמת המיועד למטוסי קרב ורקלייט U ולמלט"ים, מערכת ספייס- מערכת הנחייה מתקדמת המעניקה לפצצה רגילה יכולות מתקדמות. מערכת הגנה אקטיבית לטנקים ורכבים משוריינים מסוג "מעיל רוח" ,מיגון פאסיבי והיברידי. עמדות נשק נשלטות מרחוק המתאימות להפעלה על שריוניות קלות ,ספינות שונות,מגדלי תצפית תוך שימוש במגוון רחב של סוגי נשק קל.