ועדת המכרזים של רשות מקרקעי ישראל הכריזה היום על חברת אשדר חברה לבנייה בע"מ כזוכה, במכרז במסלול בינוי – פינוי- בינוי  של רשות מקרקעי ישראל, שיצא בתיאום עם הרשות להתחדשות עירונית ומשרד הבינוי והשיכון,  לבניית 173  יח" ד בשכונת נחלת יהודה בראשון לציון,   ותשלם לרשות 150,180,150 ₪ לפני הוצאות פיתוח שיעמדו על כ 27.2 מליון ₪.

קרא עוד...

עוברים דירה? מחפשים אחר שירותי הובלה מקצועיים המשלבים בתוכו הליכי פירוק והרכבה של פריטי ציוד ותכולה? זה הזמן לדעת הכול על שירותי פירוק והרכבה במסגרת הליכי הובלת דירות, בתים ומשרדים.

קרא עוד...

בנין כפיר סנטר של קבוצת כפיר נדלן ברחוב אחי אילת בקרית חיים. צילום- אילן בנאבי

מקבוצת כפיר נדל"ן, שבבעלותו של היזם אבי אוחיון, נמסר כי, בבניין "כפיר סנטר" בשד'  אח"י אילת 34 בקרית חיים מזרחית, הושכרו שטחי מסחר ומשרדים לקליניקות ומרפאות, לחברות ועסקים ובהם: חברת פריוסנטר ששכרה כ- 200 מ"ר לתקופה של 10 שנים עם אופציה ל 10שנים נוספות, אליק מעבדת שיניים ששכר כ-  50מ"ר לתקופה של 3 שנים עם אופציה ל-3שנים נוספות

קרא עוד...

פרויקט אשטרום בנאות פרס בחיפה- הדמיית לילה. הדמיה- דני שמש

מיקומו האסטרטגי של פרויקט המגורים היוקרתי "אשטרום בנאות פרס" בסמוך לפארק ההייטק מת"ם שבו פועלות חברות רבות ולמרכזי עסקים ומסחר, מיצב את הפרויקט כמבוקש ביותר בקרב עובדים וגם בקרב בעלי מקצועות חופשיים שלהם קשרי עבודה ענפים עימם. כך עולה מפילוח הרוכשים בפרויקט. מנהל  המכירות של הפרויקט, אייל יעקב, מציין כי, "מפילוח הרוכשים בפרויקט, עולה כי כ-30% מרוכשי הדירות בפרויקט עובדים בסמוך בפארק ההייטק מת"ם"

קרא עוד...

פרויקט המגורים שובל טאצ' בקרית ביאליק. הדמיה- האדריכל פישר אברי

חברת שובל מתחמי מגורים בע"מ שבבעלותו של היזם משה מילר,  מציעה בפרויקט היוקרה שובל טאצ'  המוקם ברחוב מנשה פינת רחוב ערמונים דירות מעוצבות של 5 חדרים, חבילת שדרוגים ומפרט עשיר במיוחד!  ובנוסף, וילה יוקרתית  עם שדרוגים נרחבים ומפרט טכני עשיר במיוחד: מטבח מפואר, תריסי אור בכל הדירה, ריצוף 90X90, גינה גדולה ומרווחת ומיזוג אוויר בכל הדירה. הפרויקט המוצלח והיוקרתי כבר מכר את כל דירות ה3 ו4 חדרים! מהרו להגיע ולהתרשם!

קרא עוד...