קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים

אם אתם עורכים אירוע קטן, אחד הדברים שאתם צריכים להשקיע בו את מירב המאמץ הוא יצירת חוויה ואווירה. בכל הקשור לחוויה ואווירה, אין כמו קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים. בניגוד למה שעשויות חברות קייטרינג שונות להציע לכם, חברות שלא באמת מתמחות באסאדו, אסאדו לאירועים קטנים ואסאדו בכלל, זה לא רק סטייקים על האש או צלעות בקר בטעם יוצא דופן. אסאדו זאת תרבות, זאת חוויה, זאת אווירה, זאת תפאורה וזה כל מה שאתם צריכים כדי לשדרג את האירוע הפרטי שלכם.

קרא עוד...

קייטרינג אסאדו לאירועים קטנים

רוב האנשים מאוד אוהבים לאכול בשר אשר נצלה באש חיה. "על האש" או ברביקיו נחשב להיות מפגש מסוג מהנה במיוחד, והוא מתאים הן בחגים ומועדים והן בכל עת שמתחשק.

קרא עוד...

המנה של חומוס קונטיינר ראשון לציון

הקונטיינר הנודד - חומוס מהדרום: חומוסיית קונטיינר שבאה אלינו לאחרונה דווקא מדימונה והתחילה מקונטיינר שהוצב זמנית בקניון דימונה והפך לקבוע, כבשה כבר את יבנה ועכשיו הגיעה גם לראשון לציון. קונטיינר מציגה חומוס עממי למדי שנטחן רק אחרי שהזמנת

קרא עוד...

ריו גרנדה STEAKHOUSE בתל אביב

כבר שנים ידוע שקיים הבדל ממשי בין מסעדות בתל אביב למסעדות אחרות בארץ, כיום גם ידוע שההבדל ממשי יותר כאשר מדובר במסעדות בשרים, המסעדות בתל אביב מגוונות יותר וללא ספק שהן גם יוקרתיות ומפנקות הרבה יותר. מי שמחפש שילוב של חוויה קולינרית איכותית (כלומר אוכל ברמה גבוהה) יחד עם אירוח יוקרתי ומפנק כנראה ידע שצריך לפנות למסעדת בשרים בתל אביב.

קרא עוד...

צילום: מט"י ירושלים

לראשונה בארץ: עיריית ירושלים יזמה קורס מיוחד שילמד את המסעדנים כיצד לשמור על רמה איכותית ובריאותית במסעדות. בקורס משתתפים 24 מסעדנים מירושלים והוא מתקיים בשיתוף מט"י ירושלים ובשיתוף משרד הבריאות

קרא עוד...