עולם האירועים החגיגיים בישראל פורח ומשגשג. רובנו מוזמנים לכמה וכמה אירועים חגיגיים מדי שנה, כאשר במרבית המקרים מדובר בחתונות, ובמקומות האים בר/ת מצווה או ברית מילה.

כלים
מקומות לאירועים קטנים בתל אביב,
מקומות לאירועים קטנים בתל אביב,

אך בעוד חתונות ובר מצוות נחגגו כאירועים חגיגיים רבי מוזמנים גם לפני כמה עשורים טובים, מאורעות משפחתיים משמחים רבים אחרים אשר בעבר היו נחגגים באופן מצומצם וביתי, עוברים כיום לזירת האירועים החגיגיים. אילו מאורעות משמחים אנו נוהגים לחגוג כיום ואילו מקומות המותאמים במיוחד לאירועים קטנים מסוג זה ניתן למצוא בתחום האירועים החגיגיים המקומי?

ימי הולדת, קבלת תארים, ימי נישואין ועוד - אינספור סיבות למסיבות

כאשר בוחנים את תחום האירועים החגיגיים הקטנים אשר אינם מציינים חתונה או בר/ת מצווה, מגלים כי קיימים מאורעות רבים אותם מעדיפים כיום לחגוג באירוע חגיגי אלגנטי ומושקע, במקום במפגש ביתי סטנדרטי.

המאורעות העיקריים הנחגגים מלבד לחתונות וכו' הם ימי הולדת עגולים, ימי נישואין "מתקדמים" (לרוב מדובר בזוגות מבוגרים יחסית אשר כבר "הספיקו" להקים משפחה גדולה ורחבה), סיום תארים וחגיגה לכבוד זוגות ומשפחות אשר עוזבים את הארץ לתקופה מסוימת לצורך "רילוקיישן". קיימות כמובן סיבות רבות נוספות, אך אלו שהוזכרו מייצגות בצורה טובה את הטרנד הנוכחי (אשר כאן כבר כמה שנים טובות..) בו ישראלים רבים מחליטים לחגוג גם מאורע אשר אינו גדול וחד פעמי כמו חתונה, באירוע חגיגי מושקע ומסוגנן.

מקומות לאירועים קטנים בתל אביב והסביבה המתמחים באירועים מסוג זה

בהתאם לביקוש הגובר בשנים האחרונות לאירועים מסוג זה, פועלים גם לא מעט מקומות לאירועים קטנים בתל אביב והמרכז, כמו גם בחלקים נוספים בארץ, אשר מתמחים בדיוק בסוג אירועים זה. חשוב להבין כי קיים הבדל מהותי יחסית בין אירוע מסוג זה לבין אירוע חתונה סטנדרטי – ההבדל הראשון הוא בהיקף האירוע. אירועים אלו הם לרוב אירועים קטנים ומצומצמים מבחינת מספר המשתתפים. בחלקם מדובר בכמאה עד מאתיים משתתפים, ובחלקם אף בכמה עשרות בלבד. אירוע בהיקף מסוג זה שונה מהותית בכל הנוגע לעיצוב המקום, תפעול נותני השירותים וכו', מאירוע חתונה גדול יותר בן כמה מאות מוזמנים.

שנית כל, מרבית המשפחות אשר עורכות אירועים אלו מעוניינות שהם ייבדלו מאירועים שגרתיים וגדולים לא רק בכמות המוזמנים, אלא גם בסגנון האירוע ובאווירה הכללית השוררת בו. אירועים קטנים אלו כוללים לרוב קייטרינג גורמה של ממש, עיצוב פנים מקורי ומרענן ושאר אלמנטים אשר מנצלים את היתרון של אירוע קטן ומצומצם מבחינת האפשרויות שהוא פותח בפני מעצבי הפנים ומפיקי האירוע, אפשרויות להעניק למעט המוזמנים הרגשה מיוחדת במינה.

לכן, כאשר עורכים אירוע שכזה במקום לאירועים קטנים בתל אביב המתמחה בדיוק בז'אנר זה של אירועים, המקום כבר ערוך ומעוצב בהתאם למה שמרבית האנשים מדמיינים כאשר הם מתכננים את חגיגת סיום התואר של בנם, חגיגת הפרידה מחברים שטסים לתקופה ארוכה או המפגש המשפחתי המסורתי לכבוד יום ההולדת העגול של אחד מבני המשפחה...

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS