טקס החתימה על ההסכם שנערך בבית ההסתדרות בת"א. צילום: באדיבות דוברות ההסתדרות

הודעה משותפת ליו"ר ההסתדרות ולנשיא התאחדות בוני הארץ: ההסתדרות והתאחדות בוני הארץ חתמו על הסכם תקדימי לשיפור והסדרת תנאי העסקתם של המנופאים. הצדדים חתמו על הסכם שמעגן את שיפור שכרם ותנאי עבודתם של מפעילי עגורן צריח (מנופאים) בין ההסכמות: עלייה דרמטית בשכר ההתחלתי בענף, תוספות שכר מיוחדות ושיפור סביבת העבודה הפיזית והבטיחותית של העובדים יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן: "ההסכם עושה צדק היסטורי.

קרא עוד...

עובדים מצטיינים בחברת נמל אשדוד. צילום: פבל טולצינסקי

חברת נמל אשדוד העניקה תעודות הצטיינות ל-8 עובדים מצטיינים של שנת 2016 במסגרת טקס מיוחד שנערך בהשתתפות מנכ"ל חברת הנמל יצחק בלומנטל, חברי הנהלה, נציגות העובדים, העובדים המצטיינים ובני המשפחות.

קרא עוד...

יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן. צילום: אילן בשור

נמשכים צעדי הסולידריות שנוקטים עובדים בשירות המדינה לאות הזדהות עם עובדי רשות השידור. כחלק מצעדי ההזדהות, עובדי משרד החינוך נקטו היום בעיצומים. מחר (ד') יינקטו צעדי הזדהות במשרד הרווחה.

קרא עוד...

 צילום: באדיבות דוברות ההסתדרות

ממשיכים בתכנית ניסנקורן-כחלון לצמצום תופעת עובדי הקבלן - כ-80 עובדי קבלן במרכז הרפואי לבריאות הנפש באר שבע נקלטים להעסקה ישירה. יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן: "קליטת עובדים להעסקה ישירה לא משנה רק את חיי העובדים ומשפחותיהם, אלא את החברה הישראלית כולה"

קרא עוד...

יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן. צילום: אילן בשור

נמשכים צעדי הסולידריות שנוקטים עובדים בשירות המדינה לאות הזדהות עם עובדי רשות השידור. היום התקיימו שיבושים בשירותי משרד התחבורה, לרבות הפסקת עבודה במשרדי הרישוי ברחבי הארץ ואי קיום חלק ממבחני הנהיגה המעשיים.

קרא עוד...

שר האוצר משה כחלון

‏לקראת חג הפסח: שר האוצר ומנהל רשות המסים מודיעים על הקדמת התשלום של מענק עבודה כ-390 מיליון שקלים יועברו לזכאים. כחלון ומשה אשר הודיעו היום כי התשלום האחרון של מענק עבודה לשנת המס 2015, בסכום כולל של כ-390 מיליון ₪ יוקדם ויועבר לחשבונות הבנק של כ-262,000 שכירים זכאים ביום רביעי ה-29 במרץ, כשבועיים לפני המועד הקבוע בחוק

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

בשורה היסטורית למאבטחים ולשומרים - הצעת החוק המבקשת להסדיר את תנאי העסקתם הפיזיים של המאבטחים והשומרים אושרה היום (יום ג׳) בקריאה שנייה ושלישית במליאת הכנסת ונכנסה לספר החוקים של מדינת ישראל - ח"כ יוליה מלינובסקי (ישראל ביתנו): "החוק שעבר נועד לדאוג לזכויות וכבוד האדם העובד וזאת לאחר שעובדי הקבלן בתחום השמירה והאבטחה הועסקו בתנאים פיזיים לא נאותים ולא ראויים במקומות רבים"

קרא עוד...