שר העבודה והרווחה חיים כץ

משרד העבודה והרווחה יוצא בקמפיין להעלאת המודעות לזכויות עובדים בחברה הערבית. במסגרת הקמפיין הושק אתר אינטרנט בשפה הערבית בנושא זכויות עובדים, המנגיש את חוקי העבודה.

קרא עוד...

יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן. צילום: אילן בשור

מנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד ויו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן הגיעו לפני זמן קצר להסכם הבנות שמיישב את המחלוקות העקרוניות בין הצדדים בנוגע לסוגיית השידור הציבורי.

קרא עוד...

רונית לפידור בלו, מנכ"לית מיה מחשבים, נציגת SAS  בישראל. צילום: יח"צ

בשנה החולפת רשמה החברה גידול של 46.6 אחוזים בתחום מכירות התוכנה, ו-20 אחוזים בתחום הפרויקטים. רונית לפידור בלו, מנכ"לית מיה מחשבים:"אנו ממשיכים את תהליך הצמיחה ומגדילים את מצבת כוח האדם של החברה באנשים מוכשרים."

קרא עוד...

צילום: יח"צ וועד העובדים

עובדי תדיראן מערכות חוסמים את הכניסה למפעל עובדי מפעל התעשייה הביטחונית "במד ול"א קרקעי" מקבוצת אלביט מערכות (תדיראן מערכות בע"מ לשעבר) פתחו בצעדים ארגוניים והם חוסמים את כניסתם של הספקים למפעל.

קרא עוד...

טקס החתימה על ההסכם שנערך בבית ההסתדרות בת"א. צילום: באדיבות דוברות ההסתדרות

הודעה משותפת ליו"ר ההסתדרות ולנשיא התאחדות בוני הארץ: ההסתדרות והתאחדות בוני הארץ חתמו על הסכם תקדימי לשיפור והסדרת תנאי העסקתם של המנופאים. הצדדים חתמו על הסכם שמעגן את שיפור שכרם ותנאי עבודתם של מפעילי עגורן צריח (מנופאים) בין ההסכמות: עלייה דרמטית בשכר ההתחלתי בענף, תוספות שכר מיוחדות ושיפור סביבת העבודה הפיזית והבטיחותית של העובדים יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן: "ההסכם עושה צדק היסטורי.

קרא עוד...

עובדים מצטיינים בחברת נמל אשדוד. צילום: פבל טולצינסקי

חברת נמל אשדוד העניקה תעודות הצטיינות ל-8 עובדים מצטיינים של שנת 2016 במסגרת טקס מיוחד שנערך בהשתתפות מנכ"ל חברת הנמל יצחק בלומנטל, חברי הנהלה, נציגות העובדים, העובדים המצטיינים ובני המשפחות.

קרא עוד...

יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן. צילום: אילן בשור

נמשכים צעדי הסולידריות שנוקטים עובדים בשירות המדינה לאות הזדהות עם עובדי רשות השידור. כחלק מצעדי ההזדהות, עובדי משרד החינוך נקטו היום בעיצומים. מחר (ד') יינקטו צעדי הזדהות במשרד הרווחה.

קרא עוד...