לימור אוזן. צילום: דוברות עיריית עכו

ראש העיר עכו שמעון לנקרי מינה את לימור אוזן, מנהלת פיתוח משאבים ברשת המתנ"סים בעיר לתפקיד יועצת ראש העיר לקידום מעמד האשה. אוזן מחליפה בתפקידה את חברת מועצת העיר שרי גולדשטיין החותמת עשור בתפקיד זה. לנקרי הודה לגולדשטיין על עשייתה הברוכה ותרומתה רבת השנים לקידום מעמד האשה בעיר, בירך את אוזן ואיחל לה הצלחה בתפקידה.

קרא עוד...

הוּדי זק, עד לאחרונה ראש חטיבת הסייבר בחברת אבטחת המידע ורינט (Verint) מצטרף לחברת הסייבר Cytegic כמנהל הפעילות העסקית (COO). Cytegic, שבראשה עומדים כרמי גילון, שי זנדני וד״ר אלון קפלן, פיתחה פלטפורמה המאפשרת למנכ"לים וראשי דירקטוריון לקבל החלטות ניהוליות מושכלות הנוגעות להגנת הסייבר של החברה שתחת אחריותם

קרא עוד...

עם סיום כהונה בת 8 שנים של מר יהודה בכר כמנכ"ל הרשות לפיתוח והתיישבות הבדואים בנגב מונתה וועדת איתור לבחירת מחליפו. אורי אריאל שר משרד החקלאות ופיתוח הכפר הודה למר יהודה בכר על תקופת כהונתו המשמעותית ומסר כי "ההכרות המיוחדת והבלתי אמצעית של מר יהודה בכר את המגזר הבדואי על מנהיגיו ומכובדיו, הביאו לשיתוף פעולה פורה בין הרשויות הבדואיות לבין הרשות לפיתוח והתיישבות הבדואים בנגב. אריאל הוסיף כי "מערכת היחסים המיוחדת שנרקמה והמהלכים לקידום הרשות נבעו מאישיותו ומקצועיותו של מר יהודה בכר"

קרא עוד...

שמאית רשות מקרקעי ישראל, מירי רימון

שני מנהלי אגפים חדשים נבחרו לאחרונה על ידי ועדת בוחנים ברשות מקרקעי ישראל. לתפקיד שמאית הרשות נבחרה גב' מירי רימון ולתפקיד מנהל אגף הנדסה ופיתוח נבחר מר יורי גמרמן

קרא עוד...

שר החקלאות ופיתוח הכפר, אורי אריאל, החליט למנות את פרופ' עבד גרה למנהל השירותים להגנת הצומח במשרד החקלאות, ולאמץ את החלטת ועדת האיתור שהמליצה עליו מכל המועמדים שעמדו בפניה. המינוי יוגש לאישור הממשלה.

קרא עוד...

מנהל החטיבה העסקית ברשות מקרקעי ישראל, עדיאל שמרון, מונה למ"מ מנהל רשות מקרקעי ישראל. כך הודיע היום שר האוצר משה כחלון, יו"ר מועצת מקרקעי ישראל.

קרא עוד...