יצרנית הברזים הישראלית "מדגל", בבעלות קיבוץ גליל ים, משיקה ברז חדש בסדרת הברזים החדשנית Madgal Art - המשלבת לראשונה עיצוב מטאלי יוקרתי וצבעוניות מרהיבה. הברז החדש, מדגם pull out, מוצע ב- 4 צבעים מרהיבים: בורגונדי (אדום-יין), שחור, אפור ולבן.

קרא עוד...

'הפוני הקטן שלי' ((My Little Pony הן בובות פוני פסטליות בעלות רעמה צבעונית בצבעים מגוונים. בובות הפוני הראשונות הושקו בשנת 1983, על ידי חברת "הסברו", ומאז רק הלך וגדל ההיצע שלהן והוא מאגד מגוון רחב יותר של בובות וביניהן :חדי קרן, פגסוסים, פוני סוס ים, פוני בעליי כנפי פרפר, בייביס, פוני בן, משפחות שלמות, פוני בלרינה, פוני עם שיער שצומח, פוני נוצץ בחושך, פוני מדבר וכן הלאה. לכל בובות הפוני הקטן, ישנו ציור על הישבן - זהו "הסמל" שלהם. למשל, לפוני מסוג Lemon Drops (טיפות לימון) ישנו עיטור של טיפות סגלגלות על רקע צהוב.

קרא עוד...

חיפושית חדקונית הדקל, שהגיעה לארץ מדרום אסיה, התפשטה ברחבי הארץ גרמה לנזקים כבדים וגרמה עד כה לאובדן של מאות עצי דקל. משיכתה העיקרית היא לדקל קנרי, אולם קריסתם ועקירתם של עצים מדרבנת את החיפושיות המזיקות למצוא לעצמן בית חדש באזורים וסוגי דקלים ועצי תמר שעד כה היו פחות מועדפים עליהן, כך שגם מי שטרם נפגעו חשופים לסכנה. מעבר לנזק למראה הגינה, קריסת עץ עלולה לסכן את מי שנמצאים בגינה ואף חצרות שכנים.

קרא עוד...

חברת Out Living מבית "שייד פרו", המתמחה בפתרונות הצללה, מחסנים ומוצרי פנאי לגינה, החלה לשווק בישראל את המחסנים האיכותיים של חברת BIOHORT מאוסטריה, המשלבים איכות ועמידות גבוהים ביותר יחד עם עיצובים מודרניים מרהיבים.

קרא עוד...

"לשבור את הקרח" או בשמו המקורי Frozen הוא סרט האנימציה המצליח ביותר אי פעם ועד כה גרף מעל 1.275 מיליארד דולר ממכירות כרטיסים לבדן, לא כולל DVD ומרצ'נדייז בדמות צעצועים ושלל חפצים עם דמויות הסרט. את 2015 פתחה גם יצרנית האיפור האמריקאית לילדות מארקווינס - Markwins בסדרת טיפוח קסומה עליה מככבות כמתבקש אלסה ואנה.

קרא עוד...

חברת נובל קולקשיין השיקה קולקציית נרות חדשה. הנרות עשויים מתרכובת של שעווה ארקולוגית, תמצית מרוכזת של שמנים ארומאטיים ותמציות פרחים שנועדו יחד לשמר את ניחוח הנרות. בנוסף יצוין כי תרכובת זאת נחשבת לעמידה ולידידותית לסביבה, ביחס לנרות העשויים משעווה רגילה (פארפין).

קרא עוד...