בתי דפוס מודרניים מבצעים עבודות דפוס בהיקפים שונים שחלקם גדולים מאוד. מרבית מערכות הדפוס הקיימות היום הינן דיגיטאליות, ממוחשבות ויעילות מאוד. בתי דפוס מדפיסים פליירים, כרטיסי ביקור, ניירות מכתבים מעטפות, חוברות, ספרים, הזמנות ועוד מוצרי קידום מכירות שמודפסים על נייר וחומרים אחרים. דוגמאות למוצרים קד"מ כאלו הם: עטים, מעמדי כרטיסי ביקור, תחתיות לכוסות, לוחות שנה, משטחים לעכברי מחשב, סרגלי ממו, מעמדי שולחן ועוד.

קרא עוד...


אם יש לכם אזרחות אמריקאית או גרין קארד שמאפשר לכם ליהנות ממעמד מכובד למדי בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, אפשר רק להניח שהבנק שלכם כבר פנה אליכם. אולי אפילו חברת הביטוח. אם אף אחד מהם עדיין לא יצר קשר ייתכן שהם יעשו זאת בקרוב. למה? הנה התשובה.

קרא עוד...

אחת המחלות המדוברות ביותר בשנים האחרונות היא ללא ספק מחלת הסרטן. היא מצליחה להגיע כמעט לכל פלח באוכלוסייה, כמעט לכל גיל, והיא בעיקר אמורה לעורר בנו את הצורך להיבדק באופן קבוע ולוודא שאנחנו מזהים אותה בזמן – כדי שנוכל לטפל בה בצורה נכונה וטובה יותר.

קרא עוד...

סביר להניח שנתקלתם בשורה ארוכה של פרסומות למשחות שיניים. כל רופא ממליץ על משחה אחרת, האחת מתהדרת ביכולת שלה לספק תוצאה למשך יממה שלמה, האחרת תבטיח לכם שיניים לבנות והשלישית תשמור על ריח הפה שלכם גם אחרי שסיימתם בצל שלם. איך תדעו מה באמת נכון לכם ואיך בכלל בוחרים משחת שיניים אחת בין כל האפשרויות שמוצעות היום למכירה?

קרא עוד...

תחום ההייטק נחשב לתחום סקסי במיוחד, בוודאי בישראל. איכשהו המדינה הקטנה שלנו הפכו למעצמה בכל מה שקשור להייטק, מה שבעיקר מעורר את התיאבון של הישראלים להכניס את הרגל פנימה וליהנות מתנאי השכר המוכרים (ולטענת רבים – המופלגים). אלא שיש תפקיד אחד שלא מעט עובדים – גם אלה שנמצאים כבר עם שתי רגליים בהייטק וגם אלה שעדיין לא – ממש ממש רוצים. הכירו את התפקיד הנחשק היום: מנהל מוצר.

קרא עוד...

כל מי שצפה אי פעם בדרמת בית משפט כזו או אחרת יודע עד כמה למומחים יש מקום של כבוד בין כותלי בית הדין. פסיכולוגים, רופאים ואפילו מומחים בליסטיים, כולם נקראים להביע את עמדתם על חקירה כזו או אחרת. אלא שיש תחום נוסף, חשוב לא פחות ואפילו יותר, ובו חוות הדעת המקצועית קריטית יותר מאי פעם. זה לא באמת מפתיע לגלות עד כמה מומחה המחשבים קריטי בעידן שבו הכל – אבל ממש הכל – נמצא על המחשב שלנו.

קרא עוד...

גם כשמחירי המכוניות ממשיכים לעלות רובנו עדיין בוחרים לקנות. אנחנו עושים את זה מכמה וכמה סיבות מוצדקות, כמו החופש שהרכב מעניק לנו למשל. מצד שני, אם אנחנו זקוקים לו בעיקר לחופשה המשפחתית בצפון או כשחברים מחו"ל מגיעים לבקר, אולי אין סיבה להיכנס להשקיע ברכישה. אם אתם לא לגמרי בטוחים אם לקנות או לשכור, הנה שלוש סיבות ממש טובות להסתפק בהשכרת מכונית רק כשאתם זקוקים לה.

קרא עוד...