איתור הלוואות לבעלי עסקים

התרחבות וצמיחה, מחקר ופיתוח, הגוונה בשירותים, חדירה לשוק חדש, מחזור הלוואות - לא משנה מה הסיבה, כל עסק צריך לפעמים אשראי, במיוחד במציאות העסקית הכל כך מורכבת לעסקים קטנים ובינוניים בישראל.

קרא עוד...

כיצד לבחור חברת שירותי עמילות מכס

כל מי שעוסקים בייצוא ובייבוא יודעים עד כמה רבה היא חשיבות שירותיהם של עמילי מכס. מכס. כל מי שעוסקים בתחום שילוח בינלאומי ודאי מודעים לקשר המחייב וההכרחי עם עמלי מכס. משלוח לחול כרוך בפרוצדורות קשיחות ומובנות וככל שבוחרים עמיל מכס מקצועי, מאומן ומיומן בסוג הסחורה שאותה אתם מתכוונים לייצא או לייבא כך גובר הסיכוי שהשירות שתקבלו יהיה ללא דופי, כזה שניתן לסמוך על מבצעיו בעיניים עצומות (אף שתמיד רצוי להשאיר אותן פתוחות, כדי לא להירדם בשמירה...).

קרא עוד...

אם תשאלו בעלי עסקים, רבים מהם- כמשוער וכצפוי- יגידו לכם כי מי שלזכותו נזקפת ההצלחה שלהם הוא המנטור העסקי, אשר מלווה אותם לאורך כל הדרך, משיא להם עצות מושכלות ומועילות, מתווה להם כיוון, מזהה הזדמנויות ואיומים, מאפשר להם להתרכז ולהתמקד בניהול השוטף.

קרא עוד...

זיו קינן

ייתכן שקראתם או שמעתם שמקצוע עריכת הדין עומד להשתנות בנשימה אחת עם צמד המילים "חוזים חכמים" וקרוב לוודאי שהמונח שימש במשפט אחד יחד עם "בלוקצ׳יין" או "ביטקויין". אם זה נשמע לכם עתידני או רלוונטי רק למטבעות דיגיטליים, אתם לא היחידים.

קרא עוד...

לפעמים זה קל יותר ממה שזה נראה - לחסוך כסף. צילום: Shutterstock

גם אתם יכולים להקטין הוצאות, מבלי לפגוע באופן משמעותי באיכות החיים, ולנהל תקציב משפחתי חכם יותר. אספנו לכם כמה מהטיפים הקטנים האלה, שעשויים לעשות הבדל גדול בתזרים המזומנים שלכם, והנה הם לפניכם.

קרא עוד...

פרופ' דיוויד (דוד) ניומן (צילום:יח"צ)

שר התחבורה, ישראל כ"ץ, מנסה לקדם כבר זמן רב את הקמתו של קו רכבת חדש בירושלים, מתחנת בנייני האומה ישירות לכותל המערבי - מהאתרים החשובים ביותר במדינת ישראל. "הקו החדש לכותל המערבי יחבר המוני ישראלים, יהודים ותיירים מכל רחבי העולם, היישר ללב הפועם של העם היהודי", התבטא כ"ץ בנושא. "מדובר על המקום המבוקר ביותר במדינת ישראל, והקמת קו ישיר תאפשר להגיע אליו באופן ישיר".

קרא עוד...

מהו החזר מס? מתי תוכל לדעת אם מגיע לך כסף חזרה בגין תשלומי המס להם אתה נדרש? מהו טופס החזר מס לשכירים וכיצד תוכל לממש את זכאותך לקבלת החזר מס? כל מה שרצית לדעת על החזרי מס בכתבה שלפניך.

קרא עוד...