שרת התרבות והספורט, ח"כ לימור לבנת מהליכוד, התראיינה היום במשך למעלה משעה במסגרת מיזם הראיונות בשידור חי של תנועת ישראל שלי, שהגיעה בדיוק היום ל-70 אלף חברים

במהלך הראיון התייחסה לבנת לתמיכתה בתיקון לחוק לשון הרע, ותקפה את הביקורת החריפה שמשמיעים כלי תקשורת מסוימים נגד החוק.

"התקשורת כולה התגייסה כדי ליצור כאן מין אווירה כאילו באה ממשלת הליכוד עם ראש הממשלה נתניהו, "הדיקטטור" כך הם מכנים זאת, וסותמים את הפיות - אין שקר גדול מזה. אם סותמים את הפיות של מישהו, זה את הפיות של הליכוד, של הימין ושל ראש הממשלה - את הפיות שלנו, לא את של השמאל. להיפך - הוא שולט בתקשורת".

בסוגיה המדינית נשאלה השרה ע"י אחד מחברי 'ישראל שלי' האם מהלכיו המדיניים של ראש הממשלה נתניהו, בהם היא תומכת, מתיישבים עם מצע מפלגת הליכוד.

"מצע הליכוד אינו כולל את הדברים הללו", הודתה אך ציינה: "אנחנו מדברים על מצע באמת ישן שעודכן לפני שנים רבות". בהמשך הוסיפה: "אני מאמינה בכל ליבי ב"ארץ ישראל השלמה" ושיום אחד זה אכן יקרה, אך ברגע זה אנחנו צריכים לראות איך אנחנו יכולים להפיק את המרב בזהירות ובהתחשב בנסיבות הקיימות".

השרה אמרה כי היא עוקבת אחר פעילות ישראל שלי, ומאמינה כי הפעולות שעושה התנועה ברשת ומחוצה לה, מקדמות את ישראל להגשמת החזון הציוני. "הרבה הצלחה לישראל שלי, תמשיכו בעבודה המופלאה שאתם עושים", איחלה השרה לבנת.

ב'ישראל שלי' מציינים כי עד כה השתתפו במיזם הראיונות בשידור חי השרים משה יעלון, סילבן שלום וגדעון סער, ובשבועות הקרובים צפוי להתראיין גם השר להגנת הסביבה, גלעד ארדן.