ויקי קנפו ופעילים חברתיים צועדים. צילום: בשביל הצדק

ויקי קנפו ופעילים חברתיים השלימו היום את צעדתם בת 13 הימים מקיסריה לבית רה"מ בירושלים - הפעילים מקימים ברגעים אלה אוהל מחאה מול בית רה"מ. קנפו: "שיקום ח"כ אחד שיראה לי איך חיים מ- 2,342 שקל לחודש - אני צועדת את כל הדרך חזרה"

קרא עוד...

ביום חמישי הקרוב יתקיים כנס רהט אג'יק שמטרתו קידום שיוויון ההזדמנויות היהודי - בדואי בנגב. בכנס תתקיים גם השקת תוכנית BridgTech לשילוב צעירות וצעירים בדואים בהייטק ואחרים.

קרא עוד...

קרדיט: אייל אקרמן, ישראל חופשית

בדצמבר הקרוב יפתח המחזור ה-3 של תכנית "תשתית", שיזם ארגון "ישראל חופשית", ושמכשירה פעילים חברתיים ומספקת להם כלים לאקטיביזם ולשינוי חברתי. בין מנחי התכנית השופטת בדימוס דליה דורנר, העיתונאי רביב דרוקר, הבמאי דורון צברי ועוד

קרא עוד...

ביטוח רכב

בתקופת הליווי אנחנו מסבירים לנהגים החדשים שלנו עד כמה חשוב לנהוג בזהירות כדי לשמור על בטיחות. אבל לנהיגה לא אחראית יש עוד השלכות חשובות: הנה כמה עובדות ומספרים על התוצאות הכלכליות של נהיגה לא אחראית.

קרא עוד...

צילום: יהודה שגב, דוברות ההסתדרות

מועדון ההטבות החברתי "ביחד בשבילך" וחברת לאומי קארד חתמו על הסכם שת"פ: מחזיקי הכרטיס שיונפק החל מדצמבר 2016, ייהנו בין היתר, מפטור קבוע מדמי השימוש בכרטיס, הנחות במעמד החיוב בלמעלה מ-2000 בתי עסק, אפשרות לקבלת "הלוואה חברתית" ותכנית חסכון בתנאים מועדפים בנוסף להטבות בלעדיות של המועדון, המשתמשים בכרטיס החדש ייהנו באופן אוטומטי גם ממגוון ההטבות ו"תכנית הפינוקים" המוצעות למחזיקי כרטיס לאומי קארד

קרא עוד...