ביום חמישי הקרוב יתקיים כנס רהט אג'יק שמטרתו קידום שיוויון ההזדמנויות היהודי - בדואי בנגב. בכנס תתקיים גם השקת תוכנית BridgTech לשילוב צעירות וצעירים בדואים בהייטק ואחרים.

קרא עוד...

קרדיט: אייל אקרמן, ישראל חופשית

בדצמבר הקרוב יפתח המחזור ה-3 של תכנית "תשתית", שיזם ארגון "ישראל חופשית", ושמכשירה פעילים חברתיים ומספקת להם כלים לאקטיביזם ולשינוי חברתי. בין מנחי התכנית השופטת בדימוס דליה דורנר, העיתונאי רביב דרוקר, הבמאי דורון צברי ועוד

קרא עוד...

ביטוח רכב

בתקופת הליווי אנחנו מסבירים לנהגים החדשים שלנו עד כמה חשוב לנהוג בזהירות כדי לשמור על בטיחות. אבל לנהיגה לא אחראית יש עוד השלכות חשובות: הנה כמה עובדות ומספרים על התוצאות הכלכליות של נהיגה לא אחראית.

קרא עוד...

צילום: יהודה שגב, דוברות ההסתדרות

מועדון ההטבות החברתי "ביחד בשבילך" וחברת לאומי קארד חתמו על הסכם שת"פ: מחזיקי הכרטיס שיונפק החל מדצמבר 2016, ייהנו בין היתר, מפטור קבוע מדמי השימוש בכרטיס, הנחות במעמד החיוב בלמעלה מ-2000 בתי עסק, אפשרות לקבלת "הלוואה חברתית" ותכנית חסכון בתנאים מועדפים בנוסף להטבות בלעדיות של המועדון, המשתמשים בכרטיס החדש ייהנו באופן אוטומטי גם ממגוון ההטבות ו"תכנית הפינוקים" המוצעות למחזיקי כרטיס לאומי קארד

קרא עוד...

פחות מ-5% מתביעות הביטוח על סוגיהן מתקבלות שירות חדש מאפשר לראשונה לכל אחד לבדוק האם וכמה פיצויים מגיעים לו, להגיש באופן עצמאי תביעות ביטוח - "נדרשה שנה להנגיש לציבור באופן ידידותי את המידע שנדמה שיש מי שפועל להסתרתו" פורטל חדש המושק בימים אלה יאפשר לראשונה לכל אזרח להגיש בעצמו וללא סיוע עורך דין תביעות לביטוח הלאומי, לחברת ביטוח או למשרד הביטחון.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים