במחאה על החלטת עיריית ירושלים להקים בחניון הלאום בעיר מתחם בתי קולנוע אשר יהיו סגורים בשבתות וחגים, תקיים תנועת "ישראל חופשית" הקרנת מחאה של הסרט Fight Club ביום שישי הקרוב; במהלך הפעילות יקראו חברי התנועה לציבור החופשי בירושלים "לצאת מהסרט" שראש העיר ניר ברקת מייצג אותם

כלים

ירושלים חופשית, הסניף הירושלמי של תנועת "ישראל חופשית" יתחיל ביום ו'  הקרוב  (4.3) בסידרה של פעולות מחאה נגד החלטת העירייה להתנות את פתיחת מתחם הקולנוע החדש בחניון הלאום בהיותו סגור בשבתות וחגים.

ההקרנה תיערך ביום שישי הקרוב, (4.3) בשעה 21:30 במתחם קולנוע עדן ז"ל, השוכן בין הרחובות המלך ג'ורג', אליעש ואגריפס. תנועת "ירושלים חופשית" תקרין שם את הסרט Fight Club"" במחאה על החלטת העירייה בנושא מתחם הקולנועים, וכשירות לתושבי העיר.

אייל אקרמן , ראש סניף ירושלים חופשית אומר כי  "ההחלטה הזו היא עוד אחת משרשת סטירות שנותן ניר ברקת לציבור בוחריו מאז נכנס לתפקידו . אנחנו מבקשים להעיר את הציבור החופשי מהתרדמת וקוראים לו "לצאת מהסרט" על פיו ניר ברקת מייצג אותם".

אקרמן מוסיף כי ביום שישי הקרוב יחל מאבק ארוך ולא פשוט  בסופו כל ירושלמי יידע כי ראש העיריה הנוכחי הפר את הבטחותיו לבוחרים ובכך בגד בציבור החופשי בעיר.