ריבית בנק-ישראל בשנה הנוכחית היא מהנמוכות שידענו מאז ומתמיד. קיים צפי לכך, שהריבית בשנה הקרובה תישאר נמוכה מאוד, לאחר שתעלה מעט ל- 0.25%, לעומת ריבית בשיעור 0.1% כיום. יש לזכור, שריבית הפריים תמיד מחושבת כריבית בנק-ישראל בתוספת 1.5 אחוז, כלומר, ריבית הפריים עומדת כיום על 2.6%. כשלוקחים משכנתא יש להיערך לאפשרות של עליית ריבית משמעותית היכולה להתרחש בטווח הארוך.

קרא עוד...

אג״ח קיימות כבר שנים ארוכות, אך רק בשנים האחרונות אנו רואים צמיחה גם של מדדי אג״ח המאפשרים פיזור רחב יותר של התיק. לרגל השקת שמונה מדדי אג״ח חדשים בבורסה בתל אביב, סקרנו עבורכם את ההזדמנויות החדשות לגיוון תיק ההשקעות

קרא עוד...

הבנק הבינלאומי משיק שרות חדשני בשם advise.me. השרות מאפשר ליועץ ההשקעות, לראשונה במערכת הבנקאית, לספק ללקוח ייעוץ השקעות מקצועי, אישי, רלוונטי ומעודכן היישר למכשיר הסלולר שלו.

קרא עוד...

המסחר, בין אם במניות ובין אם במט"ח, חושף את הלוקחים בו חלק ללא מעט סיכונים. השוק, בעקבות התנודות הנגרמות לו (שבחלקן אינן צפויות), עשוי להיות זירה מאתגרת במיוחד, המצריכה מהסוחר מעבר לתעצומות נפש בלתי רגילות גם ידע מקצועי רחב ויכולת להתמודד עם ההפתעות שהוא מביא אתו.

קרא עוד...