הבנק הבינלאומי משיק שרות חדשני בשם advise.me. השרות מאפשר ליועץ ההשקעות, לראשונה במערכת הבנקאית, לספק ללקוח ייעוץ השקעות מקצועי, אישי, רלוונטי ומעודכן היישר למכשיר הסלולר שלו.

קרא עוד...

המסחר, בין אם במניות ובין אם במט"ח, חושף את הלוקחים בו חלק ללא מעט סיכונים. השוק, בעקבות התנודות הנגרמות לו (שבחלקן אינן צפויות), עשוי להיות זירה מאתגרת במיוחד, המצריכה מהסוחר מעבר לתעצומות נפש בלתי רגילות גם ידע מקצועי רחב ויכולת להתמודד עם ההפתעות שהוא מביא אתו.

קרא עוד...

חוק פנסיה לעצמאיים

היציאה לדרך עצמאית מבחינה כלכלית אמנם אינה קלה, אך אלה שמוצאים את נחלתם בעולם העסקי באופן עצמאי נהנים מחופש שאין לשכירים. למרות זאת, אין זה אומר שלא חלות על עצמאים חובות מסוימות שקשורות גם לעולם השכירים, ויש מספר דברים שעליהם לעשות כדי להשתלב בעולם העסקים באופן מלא. 

קרא עוד...

לכל בעל עסק יש את אותה השאלה שלא מרפה ואולי טוב שכך: "איך לשפר את התוצאות בעסק שלי?" לא משנה עם העסק הוא גדול, בינוני או קטן, אם מטרתו מכירה של מוצרים, חברת יזמות או סטארט אפ, תמיד השאלה שנשאלת היא איך לשפר את הביצועים ולהגדיל רווחיות בעסק? במאמר להלן נחשוף כמה כללים חשובים אשר יסיעו לך, בעל העסק.

קרא עוד...

איתן ליבנה, מנכ"ל אורביט (צילום: יח"צ)

החוזה האסטרטגי של אורביט ברוסיה יוצא לדרך: ענקית התעופה הרוסית Irkut השלימה בהצלחה את טיסת הניסוי במטוס הנוסעים החדשני MC-21 שמותקנת בו מערכת ניהול התקשורת של אורביט ה-Orion™

קרא עוד...