העסק שלכם הוא כנראה המקום החשוב לכם ביותר בימים אלו, הוא הבייבי שאתם מטפחים וחולמים שיהיה גדול ביום מן הימים, הוא מקור הפרנסה שלכם – הלחם והחלב שאתם אוכלים ושותים והוא המיצוי העצמי שאתם חווים בכל יום מחדש. עסקים רבים נפתחים ונסגרים מידי שנה והסטטיסטיקות הן לא מזהירות, משום שרק אחוז קטן מהעסקים שנפתחים, מצליחים לשרוד מעבר לשלוש שנים ראשונות.

קרא עוד...

כל בעל עסק רוצה שהעסק שלו יצליח אך לא כל אחד מבין את החשיבות של ניהול מקצועי של תזרים המזומנים להצלחת העסק. מזה בכלל תזרים מזומנים ומהי חשיבותו? מדריך חובה לכל בעל עסק.

קרא עוד...

ציוד מעבדתי

כדי למצוא חברה טוב שתספק לכם ציוד מעבדתי באיכות ללא פשרות, חשוב להכיר את הסוגים השונים של המוצרים ואז למצוא ספק אמין שיוכל להציע לכם בדיוק את מה שדרוש למעבדות שלכם, בין אם זה מקרר תעשייתי, סטרליזטור, אוטוקלאב, מקפיא תעשייתי ועוד.

קרא עוד...

חברת (GCX (Global Courier Express היא חברת שילוח בינלאומי ועמילות מכס המספקת פתרונות לוגיסטיים חדשניים לדיוור חבילות מחו"ל בשילוח אקספרס עד לבית הלקוח. החברה מספקת שירותים ללקוחות עסקיים ופרטיים ומציעה שירותי שילוח ועמילות מכס בארץ ובחו"ל, במגוון אפשרויות בחירה בהפצה לנמענים.

קרא עוד...

יבוא טקסטיל מסין

יבוא בגדים בסין נעשה היום בארץ בצורה מאסיבית ביותר. רוב תוצרת הטקסטיל היא מסין ולכן, מי שרוצה לעסוק בזה חייב לדעת כיצד עושים את זה בצורה הכי נכונה ורווחית, כי יש כל מיני גורמים שעלולים להפוך תוכנית של יבוא בגדים מסין לקריסה כלכלית, אם לא לוקחים בחשבון כל מיני שיקולים.

קרא עוד...

אגריטק ישראל, התערוכה הבינלאומית ה -20 לטכנולוגיה חקלאית, תתקיים בין ה -8 ל -10 במאי 2018 במרכז הירידים והתערוכות בתל אביב. החברות פרלאנד מס. 1 ואינטל קוט משתתפות בתערוכה במסגרת שיתוף פעולה של סין וישראל בקינגנטה ובשלושה מוצרים של נוברפאן. ההופעה של קינגנטה בתערוכה תציג לעולם את "תכנית סין" לקרקע לשתילה פרלנד

קרא עוד...

מיסוי על ביטקוין בישראל – למה וכמה?

הביטקוין הינו מטבע וירטואלי שמונפק באמצעות רשת מחשבים וחיבור לאינטרנט באופן שיתופי וגלוי. מטבע דיגיטלי זה הומצא ביפן במטרה לבטל את התלות במטבעות הרשמיים המונפקים על ידי מדינות, אך ניתן להחליף אותו עם סוגי מטבע רבים בניגוד למטבעות רגילים המונפקים על ידי ממשלות וגופים רשמיים אחרים.

קרא עוד...