פרגולה

חשבתם עד עכשיו ש"להיות או להיות" זו השאלה החשובה? ובכן, תחשוב שוב. כי כרגע השאלה הכי חשובה עבורי היא באיזו פרגולה לבחור; האם כדאי לבחור בפרגולות אלומיניום או שמא עליי להעדיף דווקא פרגולות עשויות עץ?

קרא עוד...

בגדים תלויים

אני משתמשת בשקיות ואקום כבר למעלה מעשור, ונכון להיום אני לא מצליחה לדמיין את חיי בלעדיהן. אני מנסה חזק חזק להיזכר איך נראו חיי לפני שגיליתי אותן ובקושי מצליחה, ואם אני מצליחה אני לא אוהבת את מה שאני רואה בדמיוני. זה כנראה קצת כמו המחשב, מרגע שהגיע אלינו המחשב אנחנו פשוט לא מצליחים לדמיין את חיינו בלעדיו.

קרא עוד...

יש משימה אחת שאנחנו לא תמיד מטפלים בה מראש, ואנחנו מבינים עד כמה פספסנו רק בדיעבד, כשהבית מוצף או כשסימני עובש מופיעים על הקירות. אלא שאפשר למנוע את ההפתעות הללו ולהפוך את החורף לנעים קצת יותר. הנה מה שממש חשוב שתדעו על איטום הבית.

קרא עוד...

מהם היתרונות של מלטשת מבית היוצר של חברת בוש?

בעולם המתקדם בו אנו חיים עדיין יש צורך בכלי עבודה איכותיים לביצוע עבודות שונות במטרה לבנות, להרכיב, לחזק ולתקן תיקונים שונים בבית או במשרד. עם הכלי הנכון תהיו מוכנים להתמודד עם כל פרוייקט, בין אם מדובר בפרוייקט גדול או בין אם מדובר בפרוייקט קטן. אין זה משנה כמה אתם טובים עם הידיים- ללא הכלי הנכון יהיה קשה מאד להגיע לתוצאה הרצויה ולכן יש לשדרג את ארסנל הכלים שלכם באמצעות מלטשת מטעם חברה מקצועית.

קרא עוד...

פינת אוכל שעושה חשק לסדר פסח

אחת מפינות הבית הנחשבות ביותר ומהוות לרוב את מרכז ההתנהלות בבית הן פינות האוכל. הדבר נכון עוד יותר בבואנו לארח אורחים בסעודת חג הפסח או בכל אירוע משמח אחר. על כן, בחירת פינת אוכל צריכה השקעה בחשיבה תוך שכלול כל הפרמטרים החשובים לכם. בחירת פינת אוכל יפה ויוקרתית המעוצבת בצורה מושלמת ומשרה הרמוניה בעיצוב הבית כולו, היא שתגרום לכם לסיפוק מעצם הבחירה ומעצם השימוש בה.

קרא עוד...