מעבר למראה האירופאי הנעים של גגות רעפים, לרעפים שימושים פונקציונאליים - כמו בידוד ושמירה על הטמפרטורה בבית, הזרמה של מי גשמים מן הגג מטה ואיטום. ישנם סוגים שונים של רעפים, כל אחד מהם מתאים למאפיינים שונים של גגות רעפים, ומגיע עם היתרונות והחסרונות שלו. להלן, סוגי גגות הרעפים הפופולאריים, היתרונות והחסרונות שלהם.

קרא עוד...

פריצת דלת

מעטים מניחים כי התשובה לשאלה "איך פורצים דלת נעולה?" היא: "לא פורצים אותה לבד!". לאחר שמתוודעים לתשובה זו וודאי תוהים אתם מהי הדרך לפתוח דלת שננעלה, אזי שהתשובה הנוספת היא יצירת קשר עם מנעולן מקצועי ומוסמך.

קרא עוד...

אירועים משמחים או חשובים של היקרים לכם, דורשים מכם להראות שאתם זוכרים. אם לא מסתייע בידכם ממש להגיע אל האירוע ולברך באופן אישי – מכל סיבה שהיא – אתם בוודאי מחפשים את הדבר הכי קרוב לברכה אישית, כזו שתפתיע, תרגש, תשמח, ותתאים בדיוק לחבר או חברה ביום חגם. אספנו ארבעה רעיונות מקוריים להפתעות – שאתם לא חייבים להיות שם באופן אישי, כדי למסור אותם.

קרא עוד...

משאבת חום

על פניו, מזג האוויר אשר שורר בישראל במרבית ימות השנה לא מחייב הכנה מיוחדת להתמודדות עם קור. ברוב ימות השנה חם, והתקופה הקרה נעה בין חודשיים לארבעה חודשים בלבד. זה כמובן תלוי באזור המגורים וכן בעונה.

קרא עוד...

יש לכם שטיח פרסי? אם התשובה היא כן, אתם כבר יכולים לטפוח על עצמכם על השכם, על כך שאתם עדיין יודעים להעריך איכות ומסורת, ושאתם מבינים ששטיח לבית זה לא רק גוון וסטייל. במידה והשטיח הזה נמצא אצלכם כבר שנים ארוכות, אתם גם יכולים להודות בכך שעל אף שהוא אינו נראה כאתמול שלשום, אתם לא באמת מעוניינים להחליף אותו בשום שטיח אחר, ואתם יודעים שאף שטיח זול בעיצוב מודרני, לא יוכל להחליף את האווירה שמייצר עבורכם השטיח הפרסי.

קרא עוד...