מפנים מקום על השיש - מערכות קירור וחימום מים מתחת לכיור

המודעות בעולם המודרני ובישראל, לנושא שימוש במערכות מים חמים וקרים באיכות גבוהה ושמירה על הערכים התזונתיים, הביאה לפיתוח מתקני מים חמים וקרים מסוגים שונים. המתקנים השונים מבטיחים למשתמש אספקת מים תקינה באיכויות גבוהות ובכל טמפרטורה. בנוסף למתקנים אלו הוכנסו גם אביזרים המסייעים לסינון וטיהור המים באמצעות שיטות מגוונות המעניקות לנו מים באיכות גבוהה.

קרא עוד...

איטום בסנפלינג

כשאנו צריכים לשפץ את הבית הפרטי שלנו זו לא אמורה להיות משימה מסובכת מידי ומלבד פינוי הפסולת לאתרים מורשים לפי החוק, וכמובן יצירת סביבת עבודה רועשת רק בשעות המותרות, אין משהו ייחודי שאנו צריכים לדאוג לו. בשיפוץ בית משותף המצב קצת שונה. בשיפוץ בית משותף אתה לרב מוצא את עצמך במצבים רבים בהם אתה אמור להתחשב בשכנים שלך מצדדיך, מעליך וגם מתחתיך במידה ואתה משפץ רק את ביתך. במצב בו משפצים את כל הבניין, יש צורך בהסכמה ושיתוף פעולה מצד כל דיירי הבניין. הסכמה שתעשה לאורך כל התהליך מקבלת החלטות ועד ביצוען.

קרא עוד...

חיפוי עץ לקירות פנים

חיפוי עץ לקירות פנים היו נפוצים עוד בשנות השבעים ובימים אלו האופנה הזו חוזרת אך הפעם היא משודרגת בכמה וכמה רמות. ניתן להבחין כי בבתים רבים בוחרים לבצע חיפוי עץ בחדרים פנימיים כמו חדרי אירוח וסלון. חיפוי עץ משמש כאלמנט עיצובי לכל דבר ומוסיף רבות למראה החלל. ישנו מגוון רחב של חיפוי עץ כאשר חלקם בעלי מראה ייחודי אשר קל ונוח להתאים לשאר הריהוט ועיצוב של החדר.

קרא עוד...

אמיר פרגולות

חברות רבות בשוק מציעות מוצרי אלומיניום לבית ולגינה, המתיימרות להיות הטובות ביותר בתחומן. נכון, האלומיניום הוא אחת המתכות הקלות והשימושיות ביותר, שלצד איכות גבוהה, נמכרת גם במחיר זול יחסית. פרגולת אלומיניום, שערי אלומיניום ומוצרים נוספים העשויים מהמתכת הנהדרת הם מבוקשים במיוחד בימינו. אך שימו לב! בבואכם לרכוש את הפרגולה, השער או הגדר החדשים שלכם – יש לשאוף לוודא קודם כל שהחברה בה בחרתם, תעניק לכם את השירות המקצועי ביותר, ואת המוצר הטוב ביותר.

קרא עוד...

פתרונות מיזוג אוויר

מערכות מיזוג אוויר מצד אחד חשובות והכרחיות לכל אחד מאיתנו אך מצד שני יכולות לגרום לנו נזקים רבים. הנזקים הללו אינם נזקים גופניים, חוץ מהתקררות משינה עם מזגן פה ושם, אלא נזקים עצומים לכיס. זה הזמן להכיר את הפתרונות הכי טובים שיש בתחום מיזוג האוויר.

קרא עוד...

מטבח

תכנון נכון של מטבח הוא כנראה המשימה הכי מורכבת בעיצוב הפנים. אין עוד מקום בבית בו הפרקטיקה פוגשת את האסתטיקה. מי שיתפתה להקריב את הפרקטי על חשבון האסתטי או להפך, צפוי להתחרט במוקדם או במאוחר.

קרא עוד...