כשמתחילים שיפוץ בבית, תמיד יודעים איך זה מתחיל, אבל לא יודעים איך מסיימים, תמיד יש עוד תוספות, תמיד אנחנו אומרים לעצמנו "אנחנו כבר בתוך זה, אז למה שלא נחליף גם את הקרמיקה?". ככה זה בשיפוצים בבית. אבל, התענוג הגדול הוא בסיום השיפוץ. אז מתחיל האושר כשרואים את השינויים והעיצובים החדשים. אבל לפני הכל ולפני שמסדרים את כל הבלגאן צריך כמובן קודם לנקות, רק אחרי הניקיון רואים את כל ההשקעה וזה הפרק הכי קשה לאחר השיפוץ.

קרא עוד...

ההגדרה של בעלי מקצוע היא הגדרה מאוד רחבה, הרי ישנם בעלי מקצוע לעבודות ביתיות, כמו חשמלאים, אינסטלאטורים, שיפוצניקים ועוד, ויש בעלי מקצוע חופשיים שעובדים עבורנו לצרכים פיננסים או משפטיים, למשל עורכי דין, רואי חשבון, יועצי מס ועוד. מה שבטוח הוא שעצם הבחירה בהם היא פחות או יותר דומה, יש הבדלים מסוימים ואנחנו נתייחס להם גם כאן.

קרא עוד...

הובלות

מקצוע של שירותי הובלות הפך להיות חלק משגרת החיים היומיומיים. אנשים קונים דירות חדשות, עוברים ממקום למקום, פותחים משרדים חדשים ואז צריך להעביר את הדברים שלהם על ידי מקצוענים.

קרא עוד...

בשעה טובה החוזה חתום והמפתחות לדירתכם החדשה בידכם, מה שאומר שאפשר להתחיל לתכנן כמו שצריך את המעבר לבית החדש. כמובן שמעבר דירה טומן בחובו כמה משימות שכדאי לשים לב אליהן כדי להבטיח מעבר דירה חלק ונוח.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים