עיצוב חדרי ילדים

רוצים לעצב לילד שלכם חדר חלומי ומיוחד ממש כמו באגדות? הגעתם אל המקום הנכון. במאמר זה תמצאו 5 טיפים חשובים ויעילים שיסייעו לכם להגשים לילדכם את כל החלומות עם חדר מיוחד במינו שהוא לא ירצה לצאת ממנו.

קרא עוד...

ריצוף חדש לבית

אין ספק שאחד הרגעים הכי מרגשים ומהנים במהלך החיים הוא רכישת דירה חדשה מקבלן. כמו כן, זוגות רבים קונית דירות יד שניה ומשפצים אותן. במקרה של דירה מקבלן, הזוג נשלח ע"י האדריכלית של הפרויקט לבחור לדירה שלו מטבח, דלתות, קרמיקה ועוד. זוגות רבים בוחרים להוציא עשרות אלפי שקלים במטרה לשדרג את אפשרויות הסטנדרט שהם מקבלים מהספקים דרך הקבלן. אחרים בוחרים לחסוך כסף ולבחור רק מאפשרויות הסטנדרט. בין אם אתם משדרגים את הדירה ובין אם אתם בוחרים באפשרויות הרגילות, להלן מספר טיפים לריצוף הדירה.

קרא עוד...

ציוד למיגון אישי

תאונות עבודה מתרחשות בישראל חדשות לבקרים. מה שחשוב שתזכרו הוא שהן עלולות להתרחש לא רק במקומות העבודה אלא גם במקום שנראה לנו הבטוח ביותר – בבית שלנו, כמובן. אם אנחנו מבצעים תיקונים או עבודות כלליות בבית, אנחנו חייבים לנקוט משנה זהירות. רכישה של ציוד בטיחות, על סוגיו השונים, היא בגדר חובה.

קרא עוד...

פרגולות אלומיניום – האם הן עדיפות על פרגולות מסוגים אחרים - ומדוע? למה כדאי להקפיד על תכנון מקיף לפני שבוחרים פרגולה? ומה החשיבות בבחירת חברה מקצועית ומבוססת על פני אנשי מקצוע מזדמנים?

קרא עוד...

בחורף האחרון היו לא מעט ימים סוערים אשר גרמו להצפות ושלוליות עצומות הן במרחבים ציבוריים פתוחים והן במרחבים פרטיים, בעיקר בבתים פרטיים. בכל אחד מהמקרים נגרמו נזקי מים אשר דרשו תהליך שיקום.

קרא עוד...