אמיר פרגולות

חברות רבות בשוק מציעות מוצרי אלומיניום לבית ולגינה, המתיימרות להיות הטובות ביותר בתחומן. נכון, האלומיניום הוא אחת המתכות הקלות והשימושיות ביותר, שלצד איכות גבוהה, נמכרת גם במחיר זול יחסית. פרגולת אלומיניום, שערי אלומיניום ומוצרים נוספים העשויים מהמתכת הנהדרת הם מבוקשים במיוחד בימינו. אך שימו לב! בבואכם לרכוש את הפרגולה, השער או הגדר החדשים שלכם – יש לשאוף לוודא קודם כל שהחברה בה בחרתם, תעניק לכם את השירות המקצועי ביותר, ואת המוצר הטוב ביותר.

קרא עוד...

פתרונות מיזוג אוויר

מערכות מיזוג אוויר מצד אחד חשובות והכרחיות לכל אחד מאיתנו אך מצד שני יכולות לגרום לנו נזקים רבים. הנזקים הללו אינם נזקים גופניים, חוץ מהתקררות משינה עם מזגן פה ושם, אלא נזקים עצומים לכיס. זה הזמן להכיר את הפתרונות הכי טובים שיש בתחום מיזוג האוויר.

קרא עוד...

מטבח

תכנון נכון של מטבח הוא כנראה המשימה הכי מורכבת בעיצוב הפנים. אין עוד מקום בבית בו הפרקטיקה פוגשת את האסתטיקה. מי שיתפתה להקריב את הפרקטי על חשבון האסתטי או להפך, צפוי להתחרט במוקדם או במאוחר.

קרא עוד...

יום הולדת הוא הזדמנות לאפשר למישהו חשוב להרגיש עד כמה הוא באמת חשוב לכם. זה הזמן לחגוג את החיים שלו, את חלקו בחיים שלכם, לשמח אותו, להשתולל איתו, ולעשות דברים שאתם בדרך כלל לא עושים - וכל זאת, למשך רק יום אחד בשנה, ששווה לחכות לו.

קרא עוד...

מזרנים

מזרון השינה שלכם בחדר השינה התיישן ולא נוח? כנראה שיש צורך בהחלפתו. בחירה נכונה של מזרון לחדר שינה, קריטי לשינה בריאה ואורח חיים בריא. שליש מחיינו אנו מבלים על מזרון,וכשהוא נוח ואיכותי הוא יבטיח שינה רצופה ושלווה. אם נשקיע באיכות ובנוחותנבטיח לעצמנו את שני השליש הנותרים של חיינו איכותיים ובריאים יותר. קניית מזרון מתבצעת פעם ב-10-15 שנים ולכן נבצע בדיקה נכונה לפני הרכישה.בחירה נכונה של מזרון לחדר שינה לא מסתכמתבהשוואת מחירים והדגם. חשוב לבדוק את המזרון, לשכבעליו בעיקר בתנוחת השינה שלכם, וקבלו הסבר מפורט על המזרון שילווה אתכם בשנים הקרובות.

קרא עוד...

קייטרינג חלבי

מיני קישים קטנים, כריכונים מושקעים עם ירקות, גבינות וממרחים, מאפי בוקר פריכים והרבה ירקות ופירות טריים וצבעוניים מסביב – אירוח חלבי הוא חוויה קולינרית לא פחות מהסטייק על הגריל או הנקניקים המובחרים.

קרא עוד...