"זכויות היתר של ח"כ חנין זועבי הם כמשל מול עשרות המיליונים שממשלת ישראל משקיעה בתכניות לימודים פלשתינאיות. במזרח ירושלים נלמדת התוכנית הפלשתינאית המסיתה נגד מדינת ישראל, ובמשרד החינוך יש הסכמה של שתיקה" הדברים נאמרו על ידי ח"כ הרב מוזס, יו"ר סיעת יהדות התורה, במהלך הדיונים לשלילת זכויות היתר שהכנסת מעניקה לח"כ זועבי. לדבריו, האטמוספרה והאווירה שבקרב ערביי ישראל מהווים מצע פורה לגידולי פרא דוגמת ח"כ זועבי. "אם מדינת ישראל תמשיך לממן את אותם תכניות ותעצום עין ללימודי ההסתה, יצמחו לנו כאן מהר מאוד עוד הרבה חנין זועבי..."

הרב מוזס אמר כי ערוץ תקשורת מרכזי של הרשות הפלשתינאית שבשליטת הפת"ח מציג בימים אלו מפה שבה כל מדינת ישראל מסומנת כ"פלשתין". הוא אף מצרף קריאה לישראלים: "שובו לארצותיכם מהם באתם..." החינוך בציבור הפלשתיני הוא כי לישראל אין זכות קיום. הערוץ פותח את שידורו במילים: "אני מיפו, אני מחיפה, אני מעכו, אני מנצרת, אני מגימזו, אני מזכריא, אני מעין כרם. ומאיפה אתה? וכן באה התשובה: כמובן, מאוקראינה, מגרמניה, מפולין... למה גנבת את מולדתי ותפסת את מקומי? חזור למולדת המקורית..."

לדבריו ההחלטה לשלול זכויות יתר של ח"כ זועבי היא החלטה נכונה. הוא אמר לחברי הכנסת כי סיפר לו יהודי, לא חרדי, שסייר בחג השבועות בכפר סילואן ונתקל בקבוצת ילדים שהחזיקה אקדחי צעצוע וחרבות וצעקו תוך כדי משחק: אללה אכבר, אלללה אכבר. איטבאח אל יהוד. "זהו משחק הילדים שלהם! את זה הם לומדים בבתי הספר ובמימון מלא של מדינת ישראל. "הכל מתחיל ונגמר בחינוך. לא ייתכן להתנגד מצד אחד לבוגדנותה של ח"כ זועבי, לפעול לשלילת זכויותיה ולמחות נגד דעותיה ומן הצד השני לממן תכניות לימודים המגדלות ומחנכות דור שלם בדיוק על אותם ערכים מעוותים."