שבועות עם הילדים

חג השבועות כבר פה ואתם בוודאי רוצים לבלות את ימי החג עם המשפחה האהובה ועם הילדים.

חג שבועות הוא חג כיפי במיוחד אשר בו ישנם שלל מנהגים כמו אכילת מוצרי חלב, קליעת טנא - הלוא הם סלי קש יפה, חגיגות חג הביכורים על שלל הופעות וריקודים שהילדים מבצעים, ואפילו חגיגית חג המים – שהוא מנהג שידוע בשבועות.

אבל איך אפשר לחגוג חג שבועות עם הילדים? כמה הצעות בהמשך.

קרא עוד...

להפוך כל יום לחגיגה - הפעלות לגני ילדים

פעילויות לגיל הרך הם חלק בלתי נפרד ממתכונת הלימודים בגני ילדים פרטיים ועירוניים. הורים אף בוחרים את הגן המבוקש על פי החוגים והפעילויות שהגן מציע לילדים. יש יתרונות רבים להפעלות מאורגנות לקטנטנים ואלה תורמים לביטחונם העצמי, לחיזוק הדימוי ולהתפתחותם הקוגניטיבית והפיזית.

קרא עוד...

We will probably never know what dogs really feel. Scientific studies indicate that dogs hold a wide range of emotions such as fear, anger, and joy. Training is perceived by many as a process that can cause great suffering and frustration We asked to use Gilad Somjen from the Dog Health Center and to understand how to do it right

קרא עוד...

מירי אופריכטר

כל הורה שקורא שורות אלה, לא יכול לקבל את העובדה שישנם מקרים בהם מחליטה עובדת סוציאלית להפריד בין האם ובין ילדיה, אלא שכל הורה שקורא את השורות הללו הוא לא אותה אם שממנה המליצה העו"ס מירי אופריכטר לקחת את ילדיה.

קרא עוד...

ספרק טויס - טיול ברכבת החיות(צילום: ספרק טויס)

חברת "ספרק טויס", המתמחה בפיתוח צעצועים אינטראקטיביים, השיקה צעצוע חדש לילדים:  "טיול בספארי – רכבת החיות" – צעצוע חווייתי מקסים, המלמד את הפעוטות את עולם החיות תוך כדי משחק המשלב הפעלות והפתעות מהנות!

קרא עוד...

מתנות לגני ילדים

מסיבת סוף שנה בגן הילדים היא אירוע מרגש המסמל התחלות חדשות ומהווה טקס מעבר של הילדים. בעזרת אטרקציות שונות ומגוונות ניתן להתגבר על החששות אשר בדרך כלל מלווים את התהליך ולחגוג ביחד את הישגיהם של הילדים.

קרא עוד...

סקופסטאר מועדון לבת ולבר מצווה בראשון לציון

בר מצווה יש פעם בשנה, מועדון בר מצווה סקופסטאר בראשון לציון הוא אירוע שחוגגים רק פעם בחיים ובגלל זה, מכיוון שמדובר באירוע חד פעמי, רבים נוהגים לחגוג אותו באופן ייחודי ומיוחד.

קרא עוד...